Psychiatr - Poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natali1325
Nováček 7 příspěvků 07.03.17 10:34
Psychiatr - Hypnóza

Chtěla bych vás poprosit, jestli nemáte někdo kontakt na opravdu dobrého psychiatra v Brně. A zda nevíte o někom, kdo je opravdu dobrý - nejlépe nějaký lékař na hypnózu. Už jsem vyzkoušela psychologa - pozitivní myšlení - nic nezabírá. Mám panickou hrůzu, že mě manžel opustí, už rok nad tím přemýšlím, zatím bez antidepresiv. Hodně se ve vztahu snažím, vypadá to, že i manžel je spokojený, ale kartářka říkala… A navíc už jsem měla to dočinění, že se o něj snažila jedna vypočítavá potvora, hodně se sblížili. Sice k sexu nedošlo, ale bylo to po porodu dcery a nemohu v něm najít již důvěru. Jestli tak budu pokračovat dál, vím, že vztah půjde ke dnu. Na druhou stranu se strašně bojím mu již věřit. Jsem už na dně, stále myslím na to, že se to bude opakovat. Strašně ráda bych udržela rodinu. Na druhou stranu, kdyby se stalo to nejhorší, nechci již spadnout na dno jako před rokem a chci mu dokázat říct, že když o nás nestojí ať jde. Toho psychiatra potřebuji velice nutně, ale kdyby jste mi dokázali navrhnout i jinou cestu, která vám pomohla budu moc vděčná. Je to hrozné, když po letech zjistíte, že jste tak lehce vyměnitelní.

Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 07.03.17 10:41

Kartarka, hypnoza… ty jsi zralá na Bohnice. Chudák chlap. Prober se a vykašli se na nejaky sarlatany.

Celestýna7
Kecalka 182 příspěvků 07.03.17 10:44

Kartarka říkala…já byla také v Brně u kartarky protože jsem byla nešťastná. Co řekla řekla, ale odcházela jsem od ni uvolněna a bez stresu.To co mi řekla se nevyplnilo…Pak jsem náhodou natrefila na kartarku v Mikulově…no mužů říct ze u výkladu jsem opravdu nechápala…říkala věci o kterých vůbec nikdo nevěděl. Není kartarka jako kartarka…ta z toho Mikulova…to co řekla tak se me stalo, a to jsem vůbec nad tím nepremyslela…az zpětně me vše došlo. S tím doktorem neporadim bohužel, jen jsem chtěla zmínit právě kartarku. Hlavně neves hlavu, jak se říká…ono to nějak dopadne. Samozrejmne preji hodně štěstí. :kytka:

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 07.03.17 10:51
...

Jestli máš strach, že ti manžel zdrhne zkus toto: každý večer před usnutím mu ho pěkně přeblafni. A bude jenom tvůj! Takto uspokojený chlap nebude mít potřebu, a ani dostatečnou energii, hledat něco jinde.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 07.03.17 10:53

Musím se hypnozy trošku zastat, to je totiž legální psychiatirická metoda. Ale smí ji poskytovat jen klinický psycholog nebo psychiatr. Že jsou různí šarlatáni, co ji praktikují na ledasco…to je věc jiná.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10090 příspěvků 07.03.17 11:35

@Natali1325 No mně spíš přijde, že je zakladatelka zralá na nějaké ty prášky, protože jinak se tak vystíhuje, že se zhroutí a rozvede (ideálně oboje naráz). Kartářku nekomentuju, tyhle věci nezatracuju, ale aby se jima člověk nechal rozložit, to je dost zoufalství.

Hypnoterapeuta v Brně bohužel neznám, chodila jsem k jednomu do Prahy, ale na mě to teda moc nezabíralo.

Jinak myslím, že opravdu potřebuješ terapii: muž se „sblíží“ (ani si nevrzne), a Ty už to bereš, že jsi „snadno nahraditelná“?! Jo, je to blbý, po porodu - na druhou stranu, pokud jsi byla protivná a nejistá apod. (po porodu je kdekterá) a neměl sex a někdo se mu vyloženě vtíral, tak se není co divit, že flirtoval… pokud by se člověk měl hroutit na rozvádět a pohřbívat důvěru jen pro tohle, tak to je s náma opravdu hodně smutný.

Ani Tě NEPODVEDL, a Ty máš pocit, že váš vztah skončil, protože důvěra bla bla…?! Ujišťuju Tě, že pokud se budeš hroutit a šílet, tak jsi to Ty, kdo dělá vše proto, aby váš vztah skončil.

IMHO bude základ v tom, aby sis uvědomila, že problém máš Ty, ne on. A nemusíš nic „udržovat“, stačí, když to nebudeš rozbíjet (např. na základě hlodů kartářky).

PS: Seznam hypnoterapeutů máš zde http://www.psycholog.coolnet.cz/adresar.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >