Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Zdravím vás holky, teď jsem dorazila od psychiatričky a chce se mi brečet, protože mám nové léky navíc a v příbalovém letáku píší, že se po nich přibírá. Jedná se o Raagilu a Chlorprothixen. Máte s těmito léky zkušenost? Už vážím 100kg, přibrala jsem po Olpinatu.
@Lucie11101981 píše: Více
Je to individuální a řekla bych, že rozhodně tak dramatické, jako Olpinat to není. Já beru Reagilu 4,5 mg a nepřibrala jsem nic a Chlorprothixen jsem brala 50 mg 1-1-1 a taky jsem vůbec nepřibrala, naopak jsem měla anorexii.
Beru reagilu 6 mg a zhubla jsem kilo beru je měsíc přibrala jsem po abilify olpinatu nejvíc