Psychiatrické léky Reagila a Chlorprothixen, příbírá se po nich?

20.10.25 13:10

Psychiatrické léky Reagila a Chlorprothixen

Zdravím vás holky, teď jsem dorazila od psychiatričky a chce se mi brečet, protože mám nové léky navíc a v příbalovém letáku píší, že se po nich přibírá. Jedná se o Raagilu a Chlorprothixen. Máte s těmito léky zkušenost? Už vážím 100kg, přibrala jsem po Olpinatu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9251
20.10.25 14:46
@Lucie11101981 píše: Více

Je to individuální a řekla bych, že rozhodně tak dramatické, jako Olpinat to není. Já beru Reagilu 4,5 mg a nepřibrala jsem nic a Chlorprothixen jsem brala 50 mg 1-1-1 a taky jsem vůbec nepřibrala, naopak jsem měla anorexii.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
28.4.26 19:43

Beru reagilu 6 mg a zhubla jsem kilo beru je měsíc přibrala jsem po abilify olpinatu nejvíc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.