Dobrý den, je zde prosím někdo kdo byl hospitalizován ve fno Ostrava na psychiatrickém oddělení plus mínus teď někdy v roce? 8.11 mě čeká nástup tak bych ráda nějaké zkušenosti jak to tam chodí a pod, ať vím co mě čeká…
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Dobrý den, je zde prosím někdo kdo byl hospitalizován ve fno Ostrava na psychiatrickém oddělení plus mínus teď někdy v roce? 8.11 mě čeká nástup tak bych ráda nějaké zkušenosti jak to tam chodí a pod, ať vím co mě čeká…