Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojky, poraďte prosím nějakého dobrého psychologa v Ml. Boleslavi!Třeba vy, co s někym máte zkušenost..je mi jedno jestli to bude doktor nebo doktorka ale aby byl příjemný, ochotný a taky aby se u něj neplatilo! Zjišťovala jsem, že pokud budu mít písemný doporučení, nebudu muset platit nic…za každý tip budu ráda, děkuju předem ![]()
Lennau píše:
Ahojky, poraďte prosím nějakého dobrého psychologa v Ml. Boleslavi!Třeba vy, co s někym máte zkušenost..je mi jedno jestli to bude doktor nebo doktorka ale aby byl příjemný, ochotný a taky aby se u něj neplatilo! Zjišťovala jsem, že pokud budu mít písemný doporučení, nebudu muset platit nic…za každý tip budu ráda, děkuju předem
Blbá otázka…pro Tebe, nebo pro dítě?
Jinak synovec chodil k Ptáčkovi do Modré hvězdy,ale nevím nevím, názory na něj jsou půl na půl…další je Vanda Šikýřová a pak Hrabovská ta je prý dobrá.
Na doporučení od obvoďáka by jsi neplatila nic, jen ten regulační poplatek,jen doufám, že se nic nezměnilo ![]()
Poradna pro rodinu a mezilidské vztahy (dohledatelné po internetu i ve Zlatých stránkách) - všichni zdarma, doporučuji Mgr. Lenku Krámkovou.