Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Ahoj holky,
nesetkala se nějaká z vás s tímto jazykem? Dneska se mi tam vyklubaly takové puchýřky..
nijak zvlášť to nebolí, teplota lehce zvýšená (37,3°C), ale jinak se cítím ok.
Ahoj,
a nemáte to po nějakém citrusu? Nějaká alergie? Doporučuju přidat si vitamínu B a snad to zmizí.