Půjčili byste na nové auto?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
253
18.2.25 17:10
@enyf píše: Více

Po svých životních zkušenostech bych nepůjčil nikomu víc, než tisíc korun. Případně půjčil, ale pouze se zástavou nemovitosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2542
18.2.25 17:21
@enyf píše: Více

no to jsou fakt chudáci, když lyžujou v Rakousku :D Jsou vych. caný jak díra do sněhu a měli by se v první řadě uskromnit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25006
18.2.25 18:15

@inzenyrka85 což je ani nenapadne…
a kdyžtak si příští rok zas půjčí.. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Ikona - Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel