Půjčka rychle na ruku

Anonymní
6.4.21 07:20

Půjčka rychle na ruku

Dobrý den, prosím vás, jaké všechny instituce dělají půjčky na ruku hned? Vím o provident, fair credit a expresh cash. A dál? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7630
6.4.21 07:24

A dál už si se jednou ptal/ptala před pár minutami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
6.4.21 08:17

Takových je. Jen čím „rychlejší a snadnější“ peníze, tím jsou dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 08:52

@Cenarius to mi je jedno, potřebuji někoho kdo je schopen dnes přijet.

• Citovat
  • Nahlásit
7463
6.4.21 08:59
@Anonymní píše:
@Cenarius to mi je jedno, potřebuji někoho kdo je schopen dnes přijet.

Děláš velkou chybu. Pokud už jsi v dluzích a problémech. Tak je res jinak, než vytloukáním další půjčkou. Stejně na konci bude ta insolvence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 09:05

@Cenarius já dnes potrebuji sehnat hned 9000 Kč… A je mi jedno za jakou cenu. Že dělám chybu vím, ale nic jiného mě nezbývá

• Citovat
  • Nahlásit
1069
6.4.21 09:20

Tak 9 tis není žádná závratná suma, to ti nepůjčí znami, kamarádi, příbuzní? U jake banky mas účet? U AirBank je třeba podle pohybu na účtu predschvalena určitá částka, za par vteřin to vyklikas a peníze mas na účtu. Určitě je lepší se poptat v bance než u těch pofidernich okradacich instituci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 09:29

Zkus banku, u které máš účet, jak někdo radil výše :) My jsme si takhle půjčili 40 tis. s minimálním úrokem (přeplatili jsme jen jednu splátku navíc) a peníze jsme měli ještě ten den, co jsme o ně zažádali na úctě :palec: Byla to tedy první půjčka a celé jsme to splatili do roka, takže tím to bylo asi tak výhodné, ale 9 tis. se dá doplatit ze dvou výplat, což bys taky neměla moc přeplatit. Do nebankovních bych nešla, tam pak zaplatíš 2× tolik, zbytečně.

• Citovat
  • Nahlásit
25948
6.4.21 09:30
@Anonymní píše:
@Cenarius já dnes potrebuji sehnat hned 9000 Kč… A je mi jedno za jakou cenu. Že dělám chybu vím, ale nic jiného mě nezbývá

No jestli tě odmítl i Provident, tak už v tom dost lítáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
6.4.21 09:45
@Anonymní píše:

A určitě o těch 9 tis. ses dozvěděla dneska ráno co? Ty nepotřebuješ vyřešit dnešek, potřebuješ to vyřešit celkově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat