Pustit syna s babičkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VitaminC
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 21.12.16 19:23
Pustit syna s babickou?

Ahoj kocky,

chci vas poprosit o vas nazor a pohled na vec.

Mam casove narocnou praci, pomaha mi moje mamka a sestra. Sestra pracovne odleta do ciziny, bere s sebou sveho syna a mamcu jakozto „chuvu“.
Ted moje mamka prisla s tim, ze s sebou vezmou i meho syna.
Syn ma ctyri roky, trpel na febrilni krece, jednou jsem ho krisila a velmi se o nej bojim.
Mamka ani sestra se nedomluvi zadnym cizim jazykem.

Snazim se byt objektivni, abyste i vy mohly byt.

Faktem zustava, ze by mi to velmi ulehcilo, budou pryc temer ctrnact dnu, ale na druhou stranu se o syna bojim, budou pryc dlouho a v organizacnich vecech neverim ani jedne.

A co ted?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5472 příspěvků 21.12.16 19:26

Tak bylo by dobry vedet do jaky zeme, jak je to daleko jaka je tam dostupna lekarska pece a podobne…Jinak kdyby to nebyla nejaka divocina tak bych syna pustila…

ZZloba89
Kecalka 350 příspěvků 21.12.16 19:27
@VitaminC píše:na druhou stranu se o syna bojim, budou pryc dlouho a v organizacnich vecech neverim ani jedne.

Tímhle sis myslím odpověděla sama…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 19:28

Já bych to určitě neudělala, nevydržela bych to bez něj… dovolila bych vzít ho na týdenní dovolenou k moři, to bych mu dopřála ale jinak ne

elle21
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 21.12.16 19:30

Syna bych si nechala doma. A co na vánoce to by si byla bez něj?

Bebuše
Echt Kelišová 7871 příspěvků 21.12.16 19:30

Jak napsala @Kriss Tina podle země. Taky jsi nenapsala, jestli dovolená nebo pracovně. Jestli s cestovkou…

Příspěvek upraven 21.12.16 v 19:32

zrcadlo
Kelišová 6863 příspěvků 21.12.16 19:32

Sestra odlétá pracovně do zahraničí a nedomluví se tam? :think:
Jinak ne, nevidím důvod, aby moje čtyřleté dítě žilo 14 dní v hotelu jen s babičkou a bratránkem (a tetou, která ale bude pracovat). Pokud tam nemají zázemí, nepřála bych si to.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 21.12.16 19:33

Jedou az po Novem roce, jedna se o ostrov ve Stredomori a sestra bude pracovat.

mischelinka
Kelišová 6510 příspěvků 21.12.16 19:33

Tak pokud jim nevěříš, tak bych syna nepustila. Přece jen cizí zem, třeba dlouhá cesta, jazyková bariéra, nedůvěra, nízký věk syna… pro mě jasné ne

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 21.12.16 19:39

Pokud mámě ani ségře organizačně nedůvěřuješ, tak bych byla se čtrnáctidenním pobytem někde bůhví kde, kde se ani nedomluví, velmi velmi velmi opatrná.
Taky záleží, kam jedou, jestli někam do hotelu k bazénu s jídlem nebo někam na vlastní pěst cestovat. V prvním případě bych přimhouřila oko a pustila, v druhém určitě ne.

aggla
Kecalka 396 příspěvků 21.12.16 19:50

Pokud bych jim nevěřila ze se dobre postarají tak bych ho nepustila jinak jo…ja bych se nebala syna někam pustit s moji matkou ani ted ve 2 letech…jediný komu jsem to zakázala byl tchán protože ho malý vidí 3× do roka a žák jsem ho nechtěla pustit někam skoro s neznámou osobou :think:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.12.16 19:56
@VitaminC píše:
Ahoj kocky,

chci vas poprosit o vas nazor a pohled na vec.

Mam casove narocnou praci, pomaha mi moje mamka a sestra. Sestra pracovne odleta do ciziny, bere s sebou sveho syna a mamcu jakozto „chuvu“.
Ted moje mamka prisla s tim, ze s sebou vezmou i meho syna.
Syn ma ctyri roky, trpel na febrilni krece, jednou jsem ho krisila a velmi se o nej bojim.
Mamka ani sestra se nedomluvi zadnym cizim jazykem.

Snazim se byt objektivni, abyste i vy mohly byt.

Faktem zustava, ze by mi to velmi ulehcilo, budou pryc temer ctrnact dnu, ale na druhou stranu se o syna bojim, budou pryc dlouho a v organizacnich vecech neverim ani jedne.

A co ted?

No, myslím že by se ulehčení nekonalo, celou dobu by jste se klepala strachy, to za to nestojí… :hug:

nostress
Extra třída :D 13412 příspěvků 21.12.16 20:05

Nikdy bych nesvěřila dítě někomu, komu nedůvěřuji, natož aby ho odvezl někam
do zahraničí.

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 21.12.16 20:22

Ne, nepustila bych. 14 dní je moc dlouhá doba a také je to příliš daleko (pouze letecky). Kdyby se s ním něco stalo, budeš si to pořád vyčítat. Myslím, že babičce bude stačit to jedno dítě na hlídání na těch 14 dní. Tvůj syn o nic nepřijde. Na společnou dovolenou ještě určitě vyjedete hodněkrát.

scentini
Závislačka 3417 příspěvků 21.12.16 20:23

Zalezi na babicce a sestre, pokud jim neveris tak asi nic :nevim:.
ja osobne bych dceru pustila s moji mamkou a tatkou. Vim ze by se o ni postarali na jednicku. S nikym jinym(krome tatinka), bych dceru nepustila.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >