Reklama

Chování matky - nestranný názor prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 19:49
Chování matky-nestranny názor prosím

Dobry den,

prosím o anonymní zpověď. Shrnu rychle fakta. Moji rodice - 8 let rozvedení. Stale se soudí o majetek. Matka po rozvodu odesla se 4 milony + dvema domy v hodnote 3 a 5 milionu. Zbytek majetku zůstal nerozdelen, toto bylo napsano na ní. Nyni se soudí o další majetek - dům ve kterém jsme vyrustaly, plus pozemky, ktere jsou na me jmeno. Dum je prazdny a plati ho otec. My nyni zijeme v zahranici a mame v planu se vratit. Taťka nam nabidl, at se nastehujeme do prazdneho domu, ktery chátrá. Bylo by to na cas, budeme stavet svůj. Matka ale nesouhlasila, s tim, ze barak chce ona vysoudit a ze ji ho udajne znicime a osedime sedacku. Mame misto toho jit nekam do bytu a platit najem, kdyz barak je prázdný. Další věc jsou pozemky psane na mě, i ty ona chce, přesto ze otec tvrdi, že byly kupovane pro nas deti a chce abychom je prodaly a peníze si rozdelily. Navrhala jsem ji tedy, ze ji pulku penez dam a zbytek si rozdelime se sourozenci. Ona ale nechce, ze pozemky jsou její a chce je celé. Při té příležitosti nas nazvala parazitama, kteří parazituji na své matce a máme se osamostatnit. Přitom ja jsem od roku 2011 v zahraničí a z domu jsem odešla v 15 na intr, živili me tedy po celou dobu studují do 25let. 6 let jsem už úplně mimo domov. Starsi sestra s matkou téměř nekomunikuje, ale ja o ní prijit nechci, ani nechci byt nevdecne dítě. Nedej boze parazit. :-( Ale jsme orpavdu takovi paraziti, že chceme rok bydlet v chatrajicim domě, ktery sice je i jeji, ale platí ho otec? Vsechny naklady by sly za námi a nabídli jsme ji i najem platit. Pry bychom ji ale prosedeli sedacku. ( 10 let starou)

Děkuji za nazory

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Kalinka45
Stálice 78 příspěvků 19.12.16 19:54

Matka je posedlá penězi a uz asi i neuvažuje jako matka, ale jako sobec a nakonec bych se nedivila, kdyby ji o ty JEJI penize připravil mladý gigolo :pocitac:
Nedej se :pankac:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31611 příspěvků 19.12.16 19:54

No vaše máma je teda pěkně hamižná. takový chování by mě hodně mrzelo, nepochopím to, jak se může někdo takhle chovat :nevim:

Klaarca
Kecalka 403 příspěvků 19.12.16 19:55

Ja tomu sice nerozumim a treba ti nekdo poradi kdo tomu rozumi vic, ale prece kdyz ty pozemky jsou psany na tebe tak si je jen tak mamka vzit nemuze, to je tvoje a ne jeji a u soudu ji to asi taky neprojde. Ale chovani tve mamy asi neni normalni no.

Uživatel je onlineJana525
Závislačka 4766 příspěvků 19.12.16 19:56

No to je tedy " maminka ", aby se temi penezi nezalkla.

Hanka253
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 9 inzerátů 19.12.16 19:56

Tak jestli to není vtip, jak hážeš milionama sem tam ;), tak tvá matka je nenažraná.. kdo má hodně, chce obvykle ještě víc.. Že to nepřeje svému ex, to se asi celkem stává, ale že to nepřeje ani svým dětem..to nepotřebuje komentář. Je to sobec, co asi nezná hranice, když jde o prachy.

Monchichik
Závislačka 4200 příspěvků 19.12.16 19:56

No tak dokud barák nevysoudila, tak bych se tam klidně nastěhovala, když ti to táta dovolil. Pozemky na tvoje jméno bych jí nedala, jsou tvoje, evidentně pro ní budeš parazit a nevím co ještě, stejně. Nechápu navíc, jak je může chtít celé. Proč nevděčné dítě? Napsali to na tebe, tak ti to dát chtěli. A sedačku ať si odveze, když jí vadí, že byste jí proseděli :mrgreen:

Jerra
Kecalka 114 příspěvků 19.12.16 19:58

No záleží na koho je dům napsaný. Pokud na otce, a ten vám dovolil tam bydlet, tak tam bydlete, ona by do toho nemela kecat. Pokud matka dům vysoudí, tak podnájem si můžete najít vždy.
A co se týče pozemků, které jsou psané na vás, tak to snad nemyslí vážně, že po vás chce peníze za tyto pozemky. Ani by mě nenapadlo navrhovat jí, že ji dáte peníze za tyto pozemky.
Otázka zní, za jsou vaše osobní vztahy s matkou na tak skvělé úrovni, že se rádi vzdáte všech nemovitostí ve prospěch matky.
Nařčení, že jste paraziti je vlastně klasické citové vydírání. Já bych na něj nepřistoupila. Z vašeho pohledu na věc, je vaše matka buď nemocná nebo velice chamtivá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 19:59
@Klaarca píše:
Ja tomu sice nerozumim a treba ti nekdo poradi kdo tomu rozumi vic, ale prece kdyz ty pozemky jsou psany na tebe tak si je jen tak mamka vzit nemuze, to je tvoje a ne jeji a u soudu ji to asi taky neprojde. Ale chovani tve mamy asi neni normalni no.

Pozemky jsou psany na me, ale kupovali je rodiče. Takze moje nejsou. Byli asi urcene k tomu, ze nam je jednou rodice daji. Ale porad jsou jejich. Ze zakona moje, ale to nehraje roli.
Nechci ji vubec nic ukrast. Chteli jsem jen docasne bydlet v opustenem domě. A nevím jestli jsme tak špatní.

kopretina90
Kecalka 202 příspěvků 19.12.16 20:01

Připadá mi, že tohle není o hamižnosti. Spíš o vzteku. Je nahněvaná a chce bývalého připravit o všechno co měl rád a v co věřil.. Protože jinak si nedokážu vysvětlit to, proč chce připravit o majetek i svoje děti.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 19.12.16 20:02
@Anonymní píše:
Pozemky jsou psany na me, ale kupovali je rodiče. Takze moje nejsou. Byli asi urcene k tomu, ze nam je jednou rodice daji. Ale porad jsou jejich. Ze zakona moje, ale to nehraje roli.
Nechci ji vubec nic ukrast. Chteli jsem jen docasne bydlet v opustenem domě. A nevím jestli jsme tak špatní.

Jsou psané na tebe, takže tvoje jsou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 20:03

@Hanka253 Vtip to opravdu není. Tatka cely zivot uspesne podnikal, takze vydelal dost peněz. Je jsem chtěla vědět, zda jsem tak hrozna, že bych chtěla na rok do jejich domu, než postavime vlastni.

Monchichik
Závislačka 4200 příspěvků 19.12.16 20:03

Jsou psaný na tebe, takže tvoje jsou. Proč byste byli špatní, když chcete bydlet v prázdným domě, který jí ještě ani nepatří? Co říká táta na to, že chce tvoje pozemky?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 20:05

@hanka.br. Ano. Ze zakona ano. Jsou moje. Ale samozrejme je kupovali oni, ze je jednou nam prenechaji.

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 42 inzerátů 19.12.16 20:07

A je to takový rozdíl platit v rozpadlém domě nájem + energie nebo jít na rok do pronájmu, kde bude vše fungovat. Počítám rozdíl pár tisíc a klid, že mi tam nebude lozit máma a ječet, že jsem něco zničila. Ať se barákem zalkne. Tohle chování nechápu :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama