Quinny

11
2.3.06 21:22

Quinny

Ahoj,poradíte,který Quinny je lepší? Líbí se mi 3×l comfort i Speedy Sx,ale nemohu se rozhodnout :) Speedy nemá madlo a nejde otočit po směru,ale je zase prostornější,lehčí a levnější :) Comfort má madlo,otočnou korbu,ale zdá se mi úzký. Tak pořád nevím k čemu se přiklonit.Potřebuji ho pro půlročního chlapečka. Prosím poraďte mi :))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
31.3.06 10:21

Renat, nejlepsi bude vzit chlapecka do prodejny, kde maji oba typy a proste to tam s nim odzkouset a uvidis, ktery vam bude lepe vyhovovat. Co ja vim, tak je urcite maji ve Spuntiku a v Babyparku. Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
31.3.06 10:42

My meli Comfort - maximalni spokojenost, ale prcek se nam do sportaku nevesel a tlacitl se ( v pul roce 9 kg), takze jsme ho museli prodat. Koupili jsme Jane jsme max. spokojeni. To madlo je myslim pro tak male dite dulezite. A pry je u Speedyho strasne naklonena sedacka dozadu a kratka operka, tak na to mrkni.

• Nahlásit
  • Citovat
18075
4.4.06 18:51

Speedy

Quinny Speedy ted maji v nejake akci v KIKA nabytku za super cenu. Maji je v cervene a modre. Takze hura na nakupy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
5.4.06 08:20

My jsme se rozhodovali mezi Quinny a Jané. Měli jsme malího sebou a posazovali. V comfortu se mačkal, měl na sobě kombinézu, tutíž s fusakem by se tam nevešel. Ve Speedy se zabořil a vubec se mu tam nelíbilo, byl hrozně v zadu, madlo by se k tomu dalo dokoupit univerzál. Nakonec vyhrál Jané. Přeji dobrou koupi a hlavně, běžte to vyzkoušet to je opravdu nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
5.4.06 08:40

Ahoj Renat!

Taky se mi hrozne libi Speedi, ale ted jsem videla Casualplay S4 a zamilovala se do nej jeste vic. Prijde mi stabilnejsi a proste uzasne vypada.
Doufam, ze jsem ti v tom neudelala jeste vetsi zmatek. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
5.4.06 08:49

Ahojky,

takže pokud bych si měla vybrat mezi speedi a comfort, tak určitě vyhraje speedi. Je širší, sice nemá madlo a ani se nedá koupit univerzální, ale bude určitě pohodlnější pro dítě. U nové kolekce vylepšili to polohování, takže v pozici na sezení už opravdu kočárek sedí.

I když já bych teda osobně brala Jané Slalom. Je krásně široký, má madlo a je dostatečně prostorný i pro větší dítko. Já mám teda pro mimčo vybraný Quinny Buzz, ale to je o něčem jiném.

Jinak Casualplay jsou krásné, ale mají šíleně krátkou opěrku zad, takže se tam mimčo brzo nevleze. Takže i když vypadají hezky, tak kvůli té opěrky zad nebrat.

Každopádně jak už tady holky radily, nejlepší je vzít dítko někam do obchodu, kde mají všechny kočárky a vyzkoušet s ním a uvidíš.

Hodně štěstí při výběru.

Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
5.4.06 08:54

Tak tyto dva kočárky jsem taky hodně porovnávala. Říkala jsem si že Comfort je lepčí prootože jde otočit oběma směry, víc se mi líbilo polohování rukojeti a že je delší.....ale nakonec by vyhrál Speedi. Prootože je lehčí, nemá takový rozchod kol, je to taková komvbinace sporťáku a golfek…co se týká krátk= zádové opěrky tak myslím že to NEVADÍ, protože malej má asi 95cm a v nouzi by se tam vyspal (ale v jeho věku už bych ho tam asi nevozila že…) navíc když jsem měřila opěrku na starým sporťáku tak měřila 42cm (speedi má 45). Mydlo že tam není myslím nevadí, teď máme zapp a oceňuju že tam není. Pro měnší mimi sice může být lepší,ale když je tam madlo tak mě to pak svádí nepoutat a vím že malej po něm spíš slintal :wink: než aby se držel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
5.4.06 08:59

Holky ke Speedi jde opravdu dokoupit madlo? To by bylo super, protoze to je jedno z mala minus, ktere jsem na nem nasla. A to ze vylepsili to sezeni me taky potesilo.
Tak nevim, tak zase vede Speedi.

Diky za nazory a tipy, i kdyz to neni moje diskuse. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
11.4.06 13:58

quinny

Ahoj holky,moc děkuji za vaše odpovědi. Od Comfortu jsem upustila,zdá se mi opravdu úzký a hlavně je moc velký při složení, máme malý kufr :(

A ten Speedy se zdá být dobrý i ta cena,ale přijde mi až moc široký, že tam mičo bude ztracený :)

Taky Casualplay S4 je super, ale zase ta opěrka je moc krátká, ještě ho okouknu. Buzz je moc krásný, ale zdá se mi jen jako hračka, do které se mi pak roční dítě nevejde.

Musím něco vybrat, jsem nerozhodná :) Bude to můj snad poslední kočár, tak atˇje priiima :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
11.4.06 14:02

Renat,ale vejde, tady je fotka s naším Domčem, měří 95cm
http://img.mimibazar.cz/…ka227816.jpg

taky jsme myslela že je malej,to by ovšem nesměli uvádět špatný rozměry :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
11.4.06 14:17

Ahoj holky,

tak já se též rozhoduji mezi Quinny Speedi a Jané Slalom Pro. Jenže se mi u Jané nelíbí ta úplně nová kolekce, takže bych musela chytit ještě nějaký kočárek z té minulé a to se mi asi nepodaří. :cry: Já nechápu, že ty kolekce dělají čím dál horší. :cry:
Quinny je super. Příjde mi prostorný a lehoučký. Jen mi vadí, že u Speedi není hrazdička před dítětem. Ale pokud se dá dokoupit, tak je to super. :lol:
Navíc mimi se nám má narodit v listopadu, tak jde taky o to, aby se vlezlo do korbičky alespon přes celou zimu. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
11.4.06 14:20

Tak přihodíme k posouzení ještě
Speedi
http://img.mimibazar.cz/…ka228198.jpg /> a Jané
http://img.mimibazar.cz/…ka228192.jpg :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
11.4.06 14:23

ASHLEY : kde jste to byli ??? tam mají teda obr výběr kočárků !!! :lol: Speedi má nějakou novou barvu ?? nebo jsem zapsala dobu ??? 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
11.4.06 14:24

Aha. To je asi z veletrhu, že ??? :cry: Ach jooooo. Jsem to nějak zaspala. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama