Kočárek Mutsy

Anonymni
28.2.06 14:41

Kočárek Mutsy

Ahoj,
už dlouho hledám na internetu vhodný kočárek, naše miminko se má narodit v srpnu tak potřebujeme nějako normální velikost korbičky pro zimní fusak, na internetu mě nadchl kočárek Mutsy, je to přesně pdole mých představ, je mi připadá dost malý. Máte někdo s tímto kočárkem zkušenost?

Díky za zprávy

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Mutsy 4 Rider?

Přidejte zkušenost s Mutsy 4 Rider
Napsat příspěvek

Reakce:

6
28.2.06 14:55

Ahoj, tento kočárek má moje kamarádka a byla a je s ním nadmíru spokojená. Dokonce říkala, že jako téměř jediná 3-kolka má systém otočné korbičky, ale tento model snad byl loni nějak poslední a nyní už se nevyrábí. Chce si to zjistit. Ona měla miminko v červnu a žádný problém. Takže opravdu si ho moc chválila. Je sice dražší, ale stojí to za to. MY se nakonec rozhodli pro Jané Slalom, o tom ona tvrdila, že je malý. Snad Ti to trošku pomůže. Lody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
682
28.2.06 16:12

Ahojky Anonymní, tento kočárek zůstává mezi mými kočárky pro mé druhé mimi, neznám žádnou maminku, která ho má , že by si stěžovala. Sledovala jsem snad všechny weby a diskuze , kde je cokoli o mutsy napsáno. Ty máš jedinou smůlu. Miminko se narodí v srpnu a tímpádem půl roku bude mít v únoru. Tento kočárek má v hlub. korbičce 73 cm.( mimo jiné tuto velikost mají snad i všechny trojkolky jako Quinny apod) takže třeba má dcerka měla v půl roce 66 cm,tak kdyby toho půl roku měla v zimě tak se tam nevleze. Co nevím je jestli se dá sporták skoro úplně do leže . Pak ti uplně by to stačilo. Stejně děti kolem pátého a šetého měsíce začnou býti zvědavé a chtejí vidět, takže trochu zvednou je potřeba. Co vím verze Joley je trochu užší a jako by menší než spor a basic. Perfektní je že se celý kočár , aniž by jsi mohla demontovat od podvozku, dá sklopit do auta, což je super, nás už otravovalo sundat korbu dát do kufru, pak dát podvozek. Já se jdu mimo jiné podívat i na něj na výstavu v Brně ve březnu, tak snad ti pak něco pisnu, a jestli mě něco napadne.
pa Lime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
5.3.06 20:45

Re: Kočárek Mutsy

Kočárek Mutsy používám (čtyřkolku). Naše malá se narodila 5/2005. V půl roce měla 70 cm a korbičku jsme bez problémů používali téměř 9 měsíců. Lepší kočárek na trhu neexistuje. Doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
5.3.06 20:47

Re: Kočárek Mutsy

Kočárek Mutsy používám (čtyřkolku). Naše malá se narodila 5/2005. V půl roce měla 70 cm a korbičku jsme bez problémů používali téměř 9 měsíců. Lepší kočárek na trhu neexistuje. Doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
7.3.06 10:33

Ahojky,
my máme Mutsy-čtyřkolku,kočár je to opravdu bezvadnej, pravdou však je, že korbička je malá-náš malý se narodil v červnu, a to měl jen 47cm a vydržel nám v ní 4měsíce, bylo to ale fusakem, jinak by vydržel určitě dýl. Ale nakonec to nebyl problém, protože sporták se dá pěkně polohovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
7.3.06 11:07

Ahoj,
jako obvykle se zucastnim diskuze o Mutsym:)))

Mam MUTSY URBANRIDER - ctyrkolka. Stella se narodila v prosinci. Doposud - a je to holka velka (60 cm) :D - pouzivam korbicku uplne normalne, mam v ni fusak, dite nastrojeny:-)) Mista mame jeste vcelku dost.
Kocarek je uzasny, lehky, snadno ovladatelny, skladny. Nenasla jsem na nem jedine chyby - snad jen ta cena by mohla byt zajimavejsi:)))

Kazdopadne doporucuji. Mela jsem moznost se projet i s trikolkou 3RIDER, ale nejak mi neslo moc to ovladani, je to fuska, navic se mi zdal vratky, ale je to urcite jen muj subjektivni dojem. Na ctyrkolku nemuzu rict jedinou vytku:-))

Nicol a Stella 9 tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2952
8.3.06 18:05

Mutsy

Ahoj,jsem z Brna a máme kočárek Mutsy.Máme čtyřkolku a do terénu je výborná,malej se narodil v listopadu takže jsme jezdili v zimních podmínkách naprosto bez problémů.Máme úplně světlý potah a ani ten vůbec neutrpěl .Navíc je kočár stabilní,mimino se houpe tak akorát a podvozek se skvěle skládá do auta.Doporučujem! Jana a Hyneček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
15.3.06 13:07

Slyším na MUTSY samou chválu - taky o něm přemýšlím a řeším jestli se červnové miminko potom v zimě ve fusaku do hluboký korbičky vejde. Strašně se mi líbí ta světlounce modrá barva ale to je asi na každodenní praní. Nevíte - dá se potah sundat a vyprat?
A má některá z vás zkušenost s autosedačkou MAXI COSI která se nasazuje na MUTSY? Je lepší CITI nebo CABRIO?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
15.3.06 13:43

Ahoj, taky se musím připojit k diskusi :D .Máme Mutsy Urbanridera, jsem maximálně spokojená. Malá vydržela v hluboké korbě v pohodě do 8 měsíců, sporťák jde krásně polohovat do úplného lehu (malá má příští týden rok a spí jedině venku v kočárku) . Máme barvu Sport 12 (taková světle béžová) a nešpiní se, ale myslím, že jde sundat a vyprat, ještě to u nás nebylo potřeba. Co se týče Maxi Cosi, tak jednoznačně vyber Cabrio, Citi už se podle mně snad ani nevyrábí, protože nemá skoro žádnou boční ochranu, což Cabrio má (je to jedna z nejbezpečnějších sedaček ve své kategorii).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
15.3.06 13:50

Děkuju za zkušenost - a ještě mám jednu otázku (sice si kočárek důkladně prohlídnu příští týden v Brně na veletrhu :P ale jsem zvědavá) -

• nevíte na co jsou ty zipy na boudičce? To je něco jako větrání?
    A máte fusak normální nebo tu malou mumii? :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
15.3.06 13:57

Ty zipy jsou jen u korbiček CARGO.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
15.3.06 14:04

Zipy na korbičce žádné nemáme, tak netuším :)Fusak máme jeden originál Mutsy (není to mumie), je takový středně teplý, spíš na přechodné období. Mutsy ještě dělá nějaké polar fusaky na velkou zimu, ale s těmi zkušenost nemám . Na velkou zimu máme fusak Aesthetic (www.aesthetic.cz) a ten je fakt moooc super, nepromokavý, dá se zkrátit dle potřeby, pasuje i do autosedačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
15.3.06 14:28

Peetkoo - děkuju moc za odpovědi. Nemůžu se dočkat příštího týdne až v Brně všechny kočárky prolezu a osahám :P
Mutsy právě má v nabídce 2 fusaky - jeden má klasickej tvar a druhej je u nožiček do špičky - vypadá jako mumie - asi se lépe vejde do tvaru tý korby.
Ta sportovní sedačka - vím, že má stříšku a na netu jsou všude obrázky bez stříšky - ale připadá mi, že je to moc odkrytý - jakoby že nemá žádnou boční ochranu třeba před větrem.

A nechybí ti dole na podvozku ta jedna tyč? U všech ostatních kočárků je podvozek do X a tenhle ne, poprvé když jsem ho uviděla říkala jsem mu zrůďáček ale teď se mi strašně líbí :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
15.3.06 14:40

zlaticko, ta tyč mi teda vůůbec nechybí, to je právě na Mutsíkách to nejhezčí, přijde mi to elegantní :D Právě podle toho poznáš Mutsy na 100 metrů :lol:
Ta korbička na sporťáku je dost velká, rozhodně na malou nefouká, a když už je fakt velká Sibiř (víc jak mínus 5), tak přes ni přehodím ještě pláštěnku. Spí mi takhle venku třeba i 4 hodiny a má krásně teplé tvářičky. Originál pláštěnka na sporťák má supr odvětrávání a vůbec je vychytaná. Tak dobře pořiď v Brně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama