Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@1Pears1 dobrý den, jsem po oboustrannem preventivním odstranění vejcovodů a mzsim říct, že jsem z toho nešťastná. Protože jsem dopustila odebrání úplně zdravého orgánu. Prosím ve svém okolí někoho máte, mají nějaké potíže? Údajně se tímto zákrokem poškodí zdravé vaječníky a jejich cévní zásobení nebo nastoupí předčasný přechod.?? Neměla jsem na to jít a vadí mi, že jsem poslechla gynekologa. Jiný gynekolog mě odrazoval
. Kdyby alespoň byli lékaři jednotní.
@Antarktida já mám také odstraněné vejcovody. Je to deset měsíců a v pohodě. Cyklus najel po ukončení kojení. Nepozoruji žádný problém. Ano teď mám například trochu nepravidelnou menstruaci, ale to je stresem. Já jsem ráda, že jsem si je nechala odstranit a tím nemusím řešit antikoncepci.
@Antarktida mužu se zeptat co máš za potíže?
Já jsme chtěla dát vědět všem na co si dát pozor.
Měla jsem cystu 9cm s tím že prý stačí sledování, že je dermoidni. Za půl roku už ji nemohla Dr najít. Tak jsme mysleli že se vstřebala.
Po roce mi rostlo břicho. Měla jsem tlak a břicho tvrdé. Doktorka na vnitřním itz nic neviděla! Poslala mě na velký utz do nemocnice že sem špatně vyšetřitelna. A že určitě mu neroste břicho z cysty…
V nemocnici vnitrni utz nic neukázal až vnější ukázal obří cystu jako fotbalový míč… Nevím co si o tom myslet. Furt se mi honí hlavou jak mi doktorka tvrdila že určitě nemám větší břicho z cysty ale z obezity…
Čeká mě operace a mám strach.
Chtěla jsem dát vědět ostatním že doktoři můžou nevidět i takto obří útvar! Nenechte se odbýt