Ráno se kroutí

471
1.5.16 07:18

Ráno se kroutí

Maminky prosim vás. Nevím přesne od kdy ale od miminka, má syn nějaké potíže s pupíkem. Dycky nad ránem se začne ze spaní kroutit. Jako miminko, jsem mu namasírovala pupik a vykadil se. Pak byl klid a teď se to zase shoršilo. (10m) Začne se kroutit, propínat, ale spi, uklidni se v klubičku nebo u prsa. Divný je, že má krizi kolem páté až šesté, a aniž by se vykadil, prdnul nebo brknul…spinka třeba do sedmi.

Když to budu řešit s mudr. požene do nemocnice, což opravdu nechci. Chci jen slyšet jestli se s tím někdo setkal a nějaké možné příčiny. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8480
1.5.16 07:42

Asi se mu v tu dobu proste plyny dostanou do useku strev kde ho to tlaci a citi to..otoc ho na brisko jak se zacne kroutit ono se mu to posune dal a prestane ho to tlacit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2014
1.5.16 07:49

Dcera (12 mesicu), mi to take dela, zacne se kroutit a protahovat, nekdy u toho i zaknoura, ale spinka.. Nikdy jsem to neresila, podle me ji zaboli brisko, ze si potrebuje prdnout a nejde ji to, proto se krouti. Take mi to dela vzdy rano i nekolikrat, u prsa se sklidni a spinka az do pul 9.

Tak jsem zvedava i na dalsi nazory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8480
1.5.16 08:00

Ja mam tri deti a vesmes to byli tez kroutici ;) poloha na brisku vzdy ulevila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
1.5.16 08:10

@Marketa.Sr
Ano tak to máme asi dost podobně. Akorát mě to už unavuje. Od čtyř do šesti se kroutí a strídavě kňourá, propíná…a nebaví mě to. :D kdyby to bylo jen to, tak by to v podstatě bylo fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
1.5.16 09:13

@kalypsoooo syn to taky dela od miminka, ne kazde rano, ale často. knoura, krouti se, trosku vzteka, ale zaspi to. nekdy si prdne, nekdy ne, pritahnu mu třeba nozky k brisku, pak ho uklidnim u prsa. ani me nenapadlo resit to u mudr 8o rekla bych, ze je to normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat