Reklamace tabletu

1371
22.6.15 16:46

Reklamace tabletu

Ahoj, kupovala jsem dceři dětský tablet. Na obrázku pěkný, ale jinak dost nepoužitelný, nereagoval ma odemknuti obrazovky, musela jsem cekat a stejne nic, jednoduché hry nešly plynule.. Rozhodla jsem se pro reklamaci. Ovsem bohužel jsem ho dala na zkoušku hned malé a té spadnul na zem, je malinko bouchnuty.. :? No, zabalila jsem ho, a poslala zpatky, prijde jim asi zítra.. Jak tohle budou resit, chtela jsem za nej vratit peníze a koupit dospelackej, protože po tomhle uz tem detskym neverim, ikdyz jsem ho tak moc chtela no.. Myslíte, ze mi reklamaci můžou uznat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
22.6.15 16:55

Je to vidět, že je bouchnutý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4212
22.6.15 17:06

No, pokud je bouchnutí znatelné, tak ho do reklamace stylem, chci vrátit prachy, nepůjdou. Dokonce se obávám, že pokud budeš chtít diskutovat o tom, že špatně reaguje, tak řeknou, že to je tím pádem. Nicméně mi nepříjde moc fér vracet mnou poškozenou věc a chtít vrátit peníze.
My jsme dcerce koupili tablet, ale proti pádu jsme ho pojistili. Nakonec se nám ta investice vyplatila, páč malé tablet taky spadnul a díky pojištění jsme do měsíce měli druhý nový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
22.6.15 17:17

Šel špatně pred tim, nez ji spadnul, tak to pádem není. Je to minimálně vidět, a nevracim ho kvůli pádu. Zadala jsem bud vraceni penez, protože ikdyz je dětský, porad se zasekaval a nebo výměnu za jiny typ. Tak třeba mi cast penez vrátí, no uvidim. Na to ze stál 2tisice, kvalita nikde, cekala jsem alespon, ze prednastavene hry co v tabletu byly, pujdou, ale ani ony dokonce nešly a nebo šly ale vypinali se, uz zezacatku byl proste,,spatny,,.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
22.6.15 17:20
@yasmine5 píše: Šel špatně pred tim, nez ji spadnul, tak to pádem není. Je to minimálně vidět, a nevracim ho kvůli pádu. Zadala jsem bud vraceni penez, protože ikdyz je dětský, porad se zasekaval a nebo výměnu za jiny typ. Tak třeba mi cast penez vrátí, no uvidim. Na to ze stál 2tisice, kvalita nikde, cekala jsem alespon, ze prednastavene hry co v tabletu byly, pujdou, ale ani ony dokonce nešly a nebo šly ale vypinali se, uz zezacatku byl proste,,spatny,,.

Dokaž to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
22.6.15 17:25

No, ale jak, že.. To abych si pro příště delala videa pri zkoušení nových věcí a dokumentovala vše :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
22.6.15 17:28

Tak taky jsi věc, kterou jsi chtěla posílat zpátky, nemusela dávat dceři, aby ji pobouchala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
22.6.15 17:51

Jaký tablet to byl? taky přemýšlím že malému koupím dětský tablet s fíkem… ale je to strašná plečka a bral bych to jen kvůli tomu výukovému sw co do toho dávají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19070
22.6.15 17:53

@yasmine5 zkus si predstavit, ze jsi na strane prodejce…uznala bys reklamaci veci, ktera viditelne slitla na zem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
22.6.15 17:58
@Pherenike píše:
@yasmine5 zkus si predstavit, ze jsi na strane prodejce…uznala bys reklamaci veci, ktera viditelne slitla na zem?

já teda primárně nevím co se tu řeší. Reklamaci řeší prodejce a uvidí se co jí na to řekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
22.6.15 18:01
@jakanas píše:
já teda primárně nevím co se tu řeší. Reklamaci řeší prodejce a uvidí se co jí na to řekne.
Řeší se, že se zakladatelka ptala, jestli je možnost, že jí uznají reklamaci. Kupodivu se tu řeší téma, kvůli kterému byla diskuze založena 8o :palec: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
22.6.15 18:05

@jakanas To byl právě ten fík :-) No, škoda ze tak zklamal, recenze nebyly nejhorší, ikdyz taky tam negativní byly. Ted uz bych dětský nekupovala za ty 2tisice by byl lepsi klasický treba s barevnym pouzdrem ale chtela jsem proste dětský no tak to mam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
22.6.15 18:11
@yasmine5 píše: Šel špatně pred tim, nez ji spadnul, tak to pádem není. Je to minimálně vidět, a nevracim ho kvůli pádu. Zadala jsem bud vraceni penez, protože ikdyz je dětský, porad se zasekaval a nebo výměnu za jiny typ. Tak třeba mi cast penez vrátí, no uvidim. Na to ze stál 2tisice, kvalita nikde, cekala jsem alespon, ze prednastavene hry co v tabletu byly, pujdou, ale ani ony dokonce nešly a nebo šly ale vypinali se, uz zezacatku byl proste,,spatny,,.

já jsem na reklamacích dělala a byla tam jedna holčina, co to posuzovala, zda je to pádem atd. a někdy to lidem i prošlo, někdy ne v případě kdy si lidi stěžovali na zasekávání se předělal komplet software a poslalo se to zákazníkovi zpět, takže tak, ale nevím, jak to mají jinde…já mám teda tablet od Lenova a jsem nesmírně spokojená, určitě je lepší dětech koupit „dospělácký“ akorát se tada musí ohradit na tu cenu…tablet za 2 tisíce, tam kvalita určitě nebude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19070
22.6.15 19:01
@jakanas píše:
já teda primárně nevím co se tu řeší. Reklamaci řeší prodejce a uvidí se co jí na to řekne.

tak by bylo mozna dobre si primarne precist, co se resi…tech prispevku tu zatim neni tolik…
Ja pochopitelne vim, kdo posuzuje reklamaci…myslim, ze bylo vcelku pochopitelne, jak jsem svuj komentar myslela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
22.6.15 19:16
@Pherenike píše:
tak by bylo mozna dobre si primarne precist, co se resi…tech prispevku tu zatim neni tolik…
Ja pochopitelne vim, kdo posuzuje reklamaci…myslim, ze bylo vcelku pochopitelne, jak jsem svuj komentar myslela :nevim:

Spíš je to myšleno tak že když deset lidí řekne že jí to neuznají, deset že je to podvodnice a padesát že to uznají, tak to na výsledku stejně nic nezmění :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama