Velkotržnice Lipence - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ireeenka
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 18.06.15 17:21
Velkotržnice Lipence - zkušenosti

Ahoj děvčata,
nakupujete někdo v Lipencích? Nikdy jsem tam nebyla a teď to chceme zkusit, můžete napsat svoje zkušenosti? Co je tam za obchody, výběr, ceny… Platí se „vstupné“? Jde mi hlavně o ovoce a zeleninu, toho kupujeme nejvíc a pak takové ty ostatní základní „suroviny“, pro děti jogurty. Nekupujeme cukrovinky, limonády, uzeniny a podobné. Hodí se to pro nás? :kytka:

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 54340 příspěvků 18.06.15 17:42

Ja do ted zila v tom, ze je to neco jako velkoob hd- tedy jen pro prodejce, ne bezne lidi, co koupi 20 jogurtu a deset mrkvi

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 18.06.15 17:45
@Lama Lama píše:
Ja do ted zila v tom, ze je to neco jako velkoob hd- tedy jen pro prodejce, ne bezne lidi, co koupi 20 jogurtu a deset mrkvi

No vidíš, tak si teď taky rozšíříš obzory ;)
Pokud někdo odpoví :|

Evelynka82
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 18.06.15 18:22

Ahoj, já jsem tam občas jezdila :) vstupné je buď za auto (asi 30 Kč) nebo za osobu (asi 10 Kč) - ceny před rokem, teď mohou být jiné.
My tam jezdili jako klasické fyzické osoby a můžeš si tam koupit věci klidně po jednom - mají tam fakt výběr a za ceny nižší, než jsou v obchodě. My tedy vždycky jezdili s plnými přepravkami :mrgreen:
Jo a lepší je tam jezdit ráno, odpo už tam toho moc mít nebudou

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 18.06.15 18:32

@Evelynka82
Díky za reakci :kytka: Chceš říct, že jako zboží k odpoledni ubývá? Já jsem si představovala něco jako Makro, prostě velkej sklad, kam se průběžně doplňuje zboží :think: U nás by asi připadala v úvahu jen sobota.

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 18.06.15 22:33

Žádné další zkušenosti? 8o

Evelynka82
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 19.06.15 03:58

@ireeenka Ahoj, no není to jako klasický obchod. Už se mi kolikrát stalo, že jsme tam přijeli a byl tam třeba poslední kus zboží, zbytek už byl vyprodaný a dodávalo se to tam až druhý den. My tam taky jezdili spíš v sobotu. To tam má tedy otevřeno hlavně ten velkoobchod, ty malé jsou většinou zavřené - mají otevřeno jen ve všední dny (kytky, houby atd.)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26393 příspěvků 27.11.16 09:37

Někdo aktuální zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama