Rekvalifikační kurz Hradec Králové

962
23.1.12 21:25

Rekvalifikační kurz Hradec Králové

Ahoj neznáte nějaký ne moc drahý rekvalifikační kurz?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
962
23.1.12 21:39

Přemýšlela jsem buď prodlužování vlasů nebo kosmetika nebo účetnictví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1961
24.1.12 11:28

Ahoj, nevím, jestli myslíš od ÚP, ale tuším, že v HK se dělají také rekvalifikační kurzy masérské (EduSpa), teď jsem na něj začala chodit v Praze a musím říct, že za tu cenu nenahraditelné a super :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
962
24.1.12 14:43

Od úp asi ne když jsem na mateřské.Nebo to lze?Chtela bych nejaky kosmetický nebo modelaz nehtu nebo ucetnictvi.Ale uprimne ani nevim jak ty kurzy funguji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze