Reprodukční imunologie - ideálně Praha

4
25.3.20 09:19

Reprodukční imunologie - ideálně Praha

Ahoj, chodila jsem k paní doktorce Malíčkové, bohužel to vypadá, že minimálně na nějakou dobu z vážných osobních důvodů úplně končí. Řeším hlavně vysoké TNF ALFA a momentálně již druhý zamlklý potrat. Poradíte někdo, kde jinde by mi mohli kvalifikovaně pomoci? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.3.20 09:40

Těžko říct, Malíčková je nejlepší. Zkus se jí zeptat, jestli by ti doporučila nějakého kolegu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1479
25.3.20 09:43

@kakubi Zkus Karlovo namesti nebo pres CAR u Apolinare (ale ted to bude i tak problem kvuli omezeni pece). Podolska imunologie doporucovana neni, mozna jeste Motol dobra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
25.3.20 10:35

Než jsem poznala pani doktorku Malickovou, tak jsem byla v Podoli a udelali mi testy, našli problem, nasadili kortokoidy na 6 tydnu, pak jsem byla na kontrolnim testu a imuno šla dolu, tak jsem brala kortokoidy dále že pocneme přirozeně, ale tělo si na kortokoidy zvyklo a imuno se zase zvysila, takze jsem akorat ztloustla 8 kg a snazila se dalsi pul rok a nic bohužel. A pak potkala dr. Malickovou, odešla z Podoli a brala jsem leky platicko 100 prasku za 20Kc, zadne kortokoidy a po 6 tydnech bylo imuno v pořádku a šli jsme rovnou do IVF a zadarilo se napoprve. Byly jsme domluvene, že hned jak budu mit pozitivní tehotensky test, že mám k ni přijít a docela me první trimestr hlidala (brala mi krev, jak se imuno zvyšovala).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
25.3.20 11:09

Díky za odpovědi! Já vím, že je pani doktorka Malíčková nejlepší, také mi pomohla k prvnímu dítěti. Ale ona momentálně prostě končí, neordinuje a asi ani do budoucna jen tak nebude. Takže z toho musím vycházet, pokud chci něco dále řešit, musím hledat jinde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
25.3.20 22:59

Tak to je v háji! Byla jsem objednaná na duben a vzhledem k situaci jsem myslela, že se to jenom posune, ale tohle nevypadá dobře. Ach jo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
26.3.20 05:56

@Ella123 A byla jste objednana k pani doktorce do iscaru, nebo kam? Kdo bude tedy fungovat místo ni? Napište pak prosím, haka a kdo je náhrada za pani doktorku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 06:45

Ja jsem chodila do Imunie v Karlíně, Thámova ulice a posilali me tam rovnou z Gennetu.

• Nahlásit
  • Citovat
4
26.3.20 13:29

Jak je to přesně v Iscaru nebo v Gennetu, kde taky Mudr. Malíčková ordinuje, to nevím. Záleží na tom, jakou tam má smlouvu. Asi bych tam zavolala a zeptala se, co a jak. Určitě končí u Apolináře (ale dle jejích slov končí s medicínou úplně). Je ale možné, že toto rozhodnutí časem změní, to těžko říct…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4097
včera v 23:33

@kakubi Tak teď jste mě posadila na zadek. 8o Já si neumím představit jít k někomu jinému. Mohu se zeptat, klidně do SZ, kdy jste se dozvěděla že končí a od koho? Asi tedy co jsem pochopila od paní doktorky. :,(
Já byla u paní doktorky na konci února a bylo všechno ok. A domluvily jsme si další termín.
Vím že měla končit pro Gennet, ale to bylo nejisté. A ak stále po Novém roce dělala pro Gennet. Tak teď jsem mimo. Já chodila do ISCARS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama