Reprodukční imunologie - ideálně Praha

9
25.3.20 09:19

Reprodukční imunologie - ideálně Praha

Ahoj, chodila jsem k paní doktorce Malíčkové, bohužel to vypadá, že minimálně na nějakou dobu z vážných osobních důvodů úplně končí. Řeším hlavně vysoké TNF ALFA a momentálně již druhý zamlklý potrat. Poradíte někdo, kde jinde by mi mohli kvalifikovaně pomoci? Díky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.3.20 09:40

Těžko říct, Malíčková je nejlepší. Zkus se jí zeptat, jestli by ti doporučila nějakého kolegu :think:

  • Citovat
  • Upravit
4844
25.3.20 09:43

@kakubi Zkus Karlovo namesti nebo pres CAR u Apolinare (ale ted to bude i tak problem kvuli omezeni pece). Podolska imunologie doporucovana neni, mozna jeste Motol dobra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3746
25.3.20 10:35

Než jsem poznala pani doktorku Malickovou, tak jsem byla v Podoli a udelali mi testy, našli problem, nasadili kortokoidy na 6 tydnu, pak jsem byla na kontrolnim testu a imuno šla dolu, tak jsem brala kortokoidy dále že pocneme přirozeně, ale tělo si na kortokoidy zvyklo a imuno se zase zvysila, takze jsem akorat ztloustla 8 kg a snazila se dalsi pul rok a nic bohužel. A pak potkala dr. Malickovou, odešla z Podoli a brala jsem leky platicko 100 prasku za 20Kc, zadne kortokoidy a po 6 tydnech bylo imuno v pořádku a šli jsme rovnou do IVF a zadarilo se napoprve. Byly jsme domluvene, že hned jak budu mit pozitivní tehotensky test, že mám k ni přijít a docela me první trimestr hlidala (brala mi krev, jak se imuno zvyšovala).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
25.3.20 11:09

Díky za odpovědi! Já vím, že je pani doktorka Malíčková nejlepší, také mi pomohla k prvnímu dítěti. Ale ona momentálně prostě končí, neordinuje a asi ani do budoucna jen tak nebude. Takže z toho musím vycházet, pokud chci něco dále řešit, musím hledat jinde…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
228
25.3.20 22:59

Tak to je v háji! Byla jsem objednaná na duben a vzhledem k situaci jsem myslela, že se to jenom posune, ale tohle nevypadá dobře. Ach jo :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3746
26.3.20 05:56

@Ella123 A byla jste objednana k pani doktorce do iscaru, nebo kam? Kdo bude tedy fungovat místo ni? Napište pak prosím, haka a kdo je náhrada za pani doktorku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 06:45

Ja jsem chodila do Imunie v Karlíně, Thámova ulice a posilali me tam rovnou z Gennetu.

  • Citovat
  • Upravit
9
26.3.20 13:29

Jak je to přesně v Iscaru nebo v Gennetu, kde taky Mudr. Malíčková ordinuje, to nevím. Záleží na tom, jakou tam má smlouvu. Asi bych tam zavolala a zeptala se, co a jak. Určitě končí u Apolináře (ale dle jejích slov končí s medicínou úplně). Je ale možné, že toto rozhodnutí časem změní, to těžko říct…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9
2.4.20 15:54

Jasně, napište:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.