Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahoj, chodila jsem k paní doktorce Malíčkové, bohužel to vypadá, že minimálně na nějakou dobu z vážných osobních důvodů úplně končí. Řeším hlavně vysoké TNF ALFA a momentálně již druhý zamlklý potrat. Poradíte někdo, kde jinde by mi mohli kvalifikovaně pomoci? Díky!
Těžko říct, Malíčková je nejlepší. Zkus se jí zeptat, jestli by ti doporučila nějakého kolegu ![]()
@kakubi Zkus Karlovo namesti nebo pres CAR u Apolinare (ale ted to bude i tak problem kvuli omezeni pece). Podolska imunologie doporucovana neni, mozna jeste Motol dobra.
Než jsem poznala pani doktorku Malickovou, tak jsem byla v Podoli a udelali mi testy, našli problem, nasadili kortokoidy na 6 tydnu, pak jsem byla na kontrolnim testu a imuno šla dolu, tak jsem brala kortokoidy dále že pocneme přirozeně, ale tělo si na kortokoidy zvyklo a imuno se zase zvysila, takze jsem akorat ztloustla 8 kg a snazila se dalsi pul rok a nic bohužel. A pak potkala dr. Malickovou, odešla z Podoli a brala jsem leky platicko 100 prasku za 20Kc, zadne kortokoidy a po 6 tydnech bylo imuno v pořádku a šli jsme rovnou do IVF a zadarilo se napoprve. Byly jsme domluvene, že hned jak budu mit pozitivní tehotensky test, že mám k ni přijít a docela me první trimestr hlidala (brala mi krev, jak se imuno zvyšovala).
Díky za odpovědi! Já vím, že je pani doktorka Malíčková nejlepší, také mi pomohla k prvnímu dítěti. Ale ona momentálně prostě končí, neordinuje a asi ani do budoucna jen tak nebude. Takže z toho musím vycházet, pokud chci něco dále řešit, musím hledat jinde…
Tak to je v háji! Byla jsem objednaná na duben a vzhledem k situaci jsem myslela, že se to jenom posune, ale tohle nevypadá dobře. Ach jo ![]()
@Ella123 A byla jste objednana k pani doktorce do iscaru, nebo kam? Kdo bude tedy fungovat místo ni? Napište pak prosím, haka a kdo je náhrada za pani doktorku.
Ja jsem chodila do Imunie v Karlíně, Thámova ulice a posilali me tam rovnou z Gennetu.
Jak je to přesně v Iscaru nebo v Gennetu, kde taky Mudr. Malíčková ordinuje, to nevím. Záleží na tom, jakou tam má smlouvu. Asi bych tam zavolala a zeptala se, co a jak. Určitě končí u Apolináře (ale dle jejích slov končí s medicínou úplně). Je ale možné, že toto rozhodnutí časem změní, to těžko říct…