Restaurace a roční dítě

106
6.5.21 20:19

Restauce a roční dítě

Ahoj,
Chceme jet na dovolenou a hodně cestovat.
To znamená obědy v restauraci.
Mam malýmu brát příkrmy a prosit obsluhu o ohřátí? Nebo co by si podle vás mohl dát, jak jste to řešili vy?
Podotýkám, že zatím nepoužíváme sůl, cukr, ani většinu koření.
Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1680
6.5.21 20:22

Tak příkrmy budou asi nejlepší pro roční dítě. Jenom aby šlo cestovat a chodit do restaurací bez omezení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26348
6.5.21 20:22

Záleží kam chceš jet cestovat. Ale pokud mu nehodláš dávat jídlo pro dospělé, asi se bez skleniček neobejdeš. Obsluha většinou všude ohřeje pokud to není nějaký konec světa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565
6.5.21 20:24

Jestli ji v roce ještě příkrmy tak je vem…mně by to holka hodila na hlavu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4308
6.5.21 20:36

V tomhle věku jsme vozili skleničky no. Nikdy nebyl problém s ohřátím…
Občas si dal něco na prilepsenou s námi. Suchý těstoviny, kousek masa, pizza chleba apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
6.5.21 20:39
@Veru21 píše:
Ahoj,
Chceme jet na dovolenou a hodně cestovat.
To znamená obědy v restauraci.
Mam malýmu brát příkrmy a prosit obsluhu o ohřátí? Nebo co by si podle vás mohl dát, jak jste to řešili vy?
Podotýkám, že zatím nepoužíváme sůl, cukr, ani většinu koření.
Děkuji :srdce:

Já nosila příkrmy sebou a vždy v pohodě ohřály. A kamarádky taky a nikdy se nestalo že by nikdo protestoval. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22682
6.5.21 20:39

@Veru21 v roce už dcera skleničky nejedla, dávala jsem jí těstovinu, brambory, rýži, kousek masa, polévku - nevím jestli chcete cestovat po čr nebo cizina - v cizině nebývají ty jídla na all inclusive moc kořeněné, dávala jsem i hranolky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
6.5.21 20:41

Co termoska na jídlo? Nemám s ní zatím zkušenost, ale občas to u nějakých maminek vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
977
6.5.21 20:44

Pokud jeste bude jist sklenky, obsluha bud ohreje nebo aspon prinese nadobu s horkou vodou, kam sklenku das a umichas si to do ohrati. A varnou konvici maji uplne vsude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31731
6.5.21 20:51

I na horské chalupě pod Štěpánkou v Jizerkách mi přikrm bez keců a škebů ohřáli. Takže si je klidně vem, pomalu může ochutnávat, pokud to není moc kořeněné, normální jídlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8615
6.5.21 20:55

@Veru21 v tomhle věku jsem to dělala tak půl napůl. Většinou jsem brala příkrm, ní nikdy neměl problém ho ohřát. Když jsem ale věděla, že půjdeme do ověřené kvalitní restaurace, tak jsem si vybrala jídlo, ze kterého jsem dítěti dala. Na dovolené bych koupila ty příkrmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 21:05

No tak dost zalezi kde a v jakych podminkach ta dovolena ma byt.. Rocnimu diteti vozim jidlo/sklenicky extra, jidlo v hospode bych mu rozhodne nedala. Pokud mame na ubytování moznost vaření, tak mu uvarim/ohreju sklenicku tam a dam to do termosky na jidlo. Par hodin to v tom vydrzi teplé.. Doporucuju, je to super vec. Jinak ve vetsine restauraci to obsluha ohreje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25201
6.5.21 21:18

V roce z,,dospělácké,, stravy jenom to, co jsem sama uvařila a věděla jsem, co jsem do toho dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
6.5.21 21:32

Davala jsem i studene sklenicky a dite v klidu snedlo.(kdyz nebylo kde ohrat) :lol: a i ve 2letech, lepsi nez hranolky… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
6.5.21 23:40

V restauraci v pohodě vždycky ohrali. V nějakých větších bývá i mikrovlknka volně dostupná u dětského koutku. Jinak jsem na sklenicky nosila termosku s vřelou vodou, mám opravdu kvalitní co udrží vodu hodně dlouho teplou. Akorát jsem k tomu nosila ještě jednu nádobu ve které jsem ohrivala takže to zabralo víc místa. Sestra má termosku na jídlo, ale říkala že ji připadalo že se v tom jídlo kazilo třeba za toho půl dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat