Sunar v noci - jak přestat

169
4.5.21 08:25

Sunar v noci- jak přestat

Ahoj holky :) mám syna budou mu v červnu 2 roky…a stále se mi v noci budu 2-3 (je tedy
Velice hyperaktivní) a jak nedostane sunar je řev šílený 🙈 😁 prosím nějaké rady typy, jak s tím skoncovat..co třeba davate dětem k večeři a v kolik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6070
4.5.21 08:38

Normální večeři, zbytek od oběda, polévku, chleba…v noci dát vodu nebo nic. :nevim: ke dvouletýmu už by mě teda nehlo vstávat s umělým mlíkem, to nemá zkažené zuby? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6070
4.5.21 08:38

2× vloženo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5223
4.5.21 08:41

Na večeři mívala dcera vesměs polévky, nebo zeleninové placky. Ale ono to není jen o večeři, ale o celodenní stravě, takhle je zvyklý (tělo) že se dojí v noci. A pak taky o zvyku, a ani ne tak o hladu. Dcera se tak budila ve dvou kolem 4-5 na mléko. A pak jsme se prostě rozhodli my s mužem, že mléko už ji nedáme že je velká. A byl taky řev, kňouraní, fňukání. I hodinku, dvě… převalovala se, pobrekávala… ale nedali jsme! Ležela se mnou v posteli od těch 4. Dvě noci blbé, třetí o něco lepší a pátou noc se ani nevzbudila. Prostě se rozhodni a nedej mu to mléko. Je velký nepotřebuje to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
4.5.21 08:52

Kdysi jsem na emiminu narazila na hlášku: „Mlíčko šlo spinkat, už je jen vodička!“ U nás zabrala. Dvě noci blbé, třetí už docela v pohodě a od té doby klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
4.5.21 08:53

Snažit se, aby se najedla přes den a v noci mu prostě nedat žádné mlíko.
Postupně bych mu brala dávky co přes noc dostává, aby si je stihl nahradit přes den. Takhle se chovají děcka co přes den nejí a dojídají to v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
4.5.21 09:17

@Veru1987 Jj děkuji asi budu muset přistoupit na tuto metodu. Myslím si, ze je to spíše o psychice :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
4.5.21 09:18

@mackA159 vstavat mi opravdu nevadí 😁A zoubky ma ok on toho mléka nevypije moc..ale uz mi na to proste přijde velký

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
4.5.21 09:19

@mokkk Jezis to se mi líbí to zkusíme použit 😁 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
4.5.21 09:20

@LilyJane no ne, ze by se tedy přes med nějak extra cpal, ale basti snídaně oběd atd..jen on je hrozne hyperaktivní tak rychle asi spaluje a tráví 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
4.5.21 09:29

@Lesanka22 No já neříkám že mu nedáváte najíst :D. Jenom už je zvyklý asi, že se v noci dojí :) Je to o zvyku, kdy ví, že v noci dostane další dávku a nebude nijak hladovět. Když o ni v noci přijde, tak to bude muset vybalancovat víc přes den.
První noci vám rozhodně nebudu závidět, ale ono se to nějak vyvrbí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
4.5.21 10:58

@LilyJane no mě je jasné, ze sem si to udělala sama 😁 🙈 každopádně díky za rady 😁 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat