Řev na online výuce

Anonymní
19.3.21 05:51

Řev na online výuce

Dobrý den, měla bych dotaz na maminky ohledně online výuky. Včera syn zapomněl dva úkoly, jednalo se o situaci ojedinělou, syn rozhodně nezapomíná úkoly denně ani týdně vše má vypracované. Včera však zapomněl do výuky vypracovat jakési kartičky a shlédnout video, uznávám špatné. Ale to co následovalo… Učitelka na něho řvala, ale takovým způsobem, že se to nedalo poslouchat a bylo to hrozné, syn narychlo dělal kartičky, byl to dlouhý řev jak kdyby si na něm učitelka vyvíjela svou frustraci, nevydržela jsem to a normálně ho z výuky na chvíli odhlásila. Nedalo se to poslouchat. Celou tuto hodinu pokračovalo vřískání na něj, byl nařknut, že neudělal i další úkoly což není pravda, řvala na něj i když měl dotaz k nové látce, přišlo mi to absolutně přestřelené a ponižující. A říkám si to takto řve na syna i v hodinách? Ano potřebuje občas něco vysvětlit tak se zeptá, ale to tedy včera nebylo možné. Již od první třídy jsme si všimli paní učitelka přísná, dětem nedá nic zadarmo. Toto jednání se mi opravdu od ní nelíbilo, uznávám, že to mají teď těžké nejenom žáci i učitelé. Budu řešit asi emailem, ale uvažuji snad dát syna na jinou školu, nebyl by první kdo z třídy přestoupil na jinou školu. Má někdo podobnou zkušenost, děkuji. Kantoři jsou placení a pokud se dítě zeptá na výklad nové látky, snad by mu to mělo být vysvětleno. Online výuku má jen hodinu denně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36664
19.3.21 05:55

Vyhoda onlinu je, ze to muzes nahrat a predlozit nezaujatym k posouzeni. I me by zajimalo, jak takovy nepretrzity tev vypada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3992
19.3.21 06:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych dotaz na maminky ohledně online výuky. Včera syn zapomněl dva úkoly, jednalo se o situaci ojedinělou, syn rozhodně nezapomíná úkoly denně ani týdně vše má vypracované. Včera však zapomněl do výuky vypracovat jakési kartičky a shlédnout video, uznávám špatné. Ale to co následovalo… Učitelka na něho řvala, ale takovým způsobem, že se to nedalo poslouchat a bylo to hrozné, syn narychlo dělal kartičky, byl to dlouhý řev jak kdyby si na něm učitelka vyvíjela svou frustraci, nevydržela jsem to a normálně ho z výuky na chvíli odhlásila. Nedalo se to poslouchat. Celou tuto hodinu pokračovalo vřískání na něj, byl nařknut, že neudělal i další úkoly což není pravda, řvala na něj i když měl dotaz k nové látce, přišlo mi to absolutně přestřelené a ponižující. A říkám si to takto řve na syna i v hodinách? Ano potřebuje občas něco vysvětlit tak se zeptá, ale to tedy včera nebylo možné. Již od první třídy jsme si všimli paní učitelka přísná, dětem nedá nic zadarmo. Toto jednání se mi opravdu od ní nelíbilo, uznávám, že to mají teď těžké nejenom žáci i učitelé. Budu řešit asi emailem, ale uvažuji snad dát syna na jinou školu, nebyl by první kdo z třídy přestoupil na jinou školu. Má někdo podobnou zkušenost, děkuji. Kantoři jsou placení a pokud se dítě zeptá na výklad nové látky, snad by mu to mělo být vysvětleno. Online výuku má jen hodinu denně.

A proč jsi paní učitelce něco neřekla? 8o já, ač mám většinu učitelů v úctě, bych se teda ozvala už při výuce. A pokud je paní učitelka již v takovém rozpoložení, na jinou školu bych dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 06:08

@Amelie30 no jako rodiče nesmíme do online výuky zasahovat…

• Citovat
  • Nahlásit
3223
19.3.21 06:16

V tomto pripade bych rozhodne zasahla a rekla bych ji neco primo od plic. Pokud je to ojedinele, ze neco zapomnel, tak clivek preci zapomina bezne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 06:22

@elinka90 já tedy nevím jak je to u ostatních, ale u nás ve výuce se zapomenout úkol do školy nesmí, je to velký problém…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 06:26

Zvažují dítě převést na individuální vzdělávací plán, než poslouchat tyto výlevy 🤷 co si syn odnese z tohoto vyučování? Že zapomenout se nesmí nikdy, zeptat se nemůže, když něčemu nerozumí, to je opravdu zákla pro budoucí povolání, akorát jim zadělá na psychický problém z tohoto🤷

• Citovat
  • Nahlásit
3992
19.3.21 06:28
@Anonymní píše:

Tak standardně nezasahuji, tady bych zasáhla. By mi někdo mohl něco říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33929
19.3.21 06:30

Kousek bych si nahrála, i když se to nesmí a řešila bych to oficiální cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3511
19.3.21 06:30

Zasáhla bych už té online hodiny. Omluvila se, že zapomněl, ale důrazně jí řekla, že křičet na něj nebude. Nedovedu si ale představit, že by učitelka řvala na dítě, když můžou poslouchat rodiče všech připojených žáků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14172
19.3.21 06:39

Kdyz to bylo tak hrozne, jak popisujes (pokud nezvelicujes), tak podej stiznost rediteli skoky. Tady to fakt nevyresis :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
19.3.21 06:51
@Anonymní píše:
Řvát na děti není výuka…
Zkusila bych změnit třídu případně školu, protože učitelka vylévající si na děti své frustrace je největší zlo. Nevěřím, že by taková osoba byla schopna normálního vyučování.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2434
19.3.21 06:56

Ihned se mi vybavila hádanka, jaký je rozdíl mezi pedofilem a pedagogem? Pedofil má děti rád…
Ale k věci, nahrát, poslat řediteli školy, i s průvodním dopisem (stížností) a zároveň to samé poslat zřizovateli školy. Takové osoby nemají ve školství co dělat, dětská dušička je křehká.
Já měla na podobnou dobytkyni štěstí ve 2. třídě, noční můry z ní mám i po 40 letech. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2385
19.3.21 07:01

Tak tohle by si za klobouček nedala. To by se se zlou potázala. Ta by smahla na kobereček. Jeste nez bych jí dala čočku sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62979
19.3.21 07:01

Normálně bych se do té výuky zapojila a učitelce v klidu řekla, ať se zklidní, že prostě jednou zapomněl, holt se stane.. Divný přístup, fakt jo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat