Revize pracovní neschopnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.10.14 17:43
revize pracovni neschopnosti?

Ahoj jsem od 6tt na neschopence kvuli krvaceni a hematomu byla jsem i dvakrat hospitalizovana
Dnes jsem byla u sveho gynekologa jsem 10+0
Planoval screening s ultrazvukem a na ten den si napsal revize neschi
openky slysim to poprve rozlezelo se mi to v hlave co to asi znamena?
Znamena to ze zhodnoti zda ji potrebuju a kdyztak ji ukonci?

Dal me dnes vychazky a rekl ze muze max 4hod.je me to divne stejne hlavne lezim.

Dekuji za vas b
nazor.
Na neschopenku jsem jit nechtela kdyvy nebyly komplikace.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ginuš
Hvězda diskuse 38120 příspěvků 01.10.14 17:47

@luciekal tak to taky slyším poprvé, ale vzhledem k tomu, že máš už jeden nezdar za sebou a teď komplikace, tak to máš oprávněně… Držím palce, ať Ti to dobře dopadne a hlavně ať je miminko v pořádku.. A podle mě teda Leiden je taky důvod :nevim: - kamarádka kvůli leidovi byla na neschopence :nevim:

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.10.14 17:49

@Ginuš leiden asi neni duvod.
Kvuli tomu bych doma nebyla.
Dekuji mioc doufam v to.
Zajina me co si mam predstavit pod tim pojmem

Ginuš
Hvězda diskuse 38120 příspěvků 01.10.14 17:52
@luciekal píše:
@Ginuš leiden asi neni duvod.
Kvuli tomu bych doma nebyla.
Dekuji mioc doufam v to.
Zajina me co si mam predstavit pod tim pojmem

no revizák bude zkoumat důvod proč jsi doma, je to u dlouhodobě nemocných většinou :dance: :think:

eli196
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 01.10.14 17:53

Tak to slyším poprvé 8o. Taky jsem takhle od začátku na neschopnce, právě se obávali útvaru vedle. Ale pokud tam hematom je, určitě na neschopence trvej, je to nebezpečné. Ale pokud se vztřebá… Tak ať screening dopadne dobře :hug:

Ginuš
Hvězda diskuse 38120 příspěvků 01.10.14 17:55
@eli196 píše:
Tak to slyším poprvé 8o. Taky jsem takhle od začátku na neschopnce, právě se obávali útvaru vedle. Ale pokud tam hematom je, určitě na neschopence trvej, je to nebezpečné. Ale pokud se vztřebá… Tak ať screening dopadne dobře :hug:

byla jsem 4× těhotná a vždy od začátku na neschopence - problémy.. Vždy to skončilo potratem a nikdy revizák nic neřešil :nevim:

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.10.14 17:55

@Ginuš ale rikal doktor t
Ze to bude provadet.
Jsem na neschopence mesic. @eli196 kdyz me ji nebude chtot nechat nic neudelam

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.10.14 17:56

On si bude delat revizi neschopenky.
Taky to nechapu

Ginuš
Hvězda diskuse 38120 příspěvků 01.10.14 17:57
@luciekal píše:
@Ginuš ale rikal doktor t
Ze to bude provadet.
Jsem na neschopence mesic. @eli196 kdyz me ji nebude chtot nechat nic neudelam

jedině změnit doktora :nevim: jako seš riziková.. Jde o mimčo, když by se něco poo tak už to vrátit nejde :zed: :zed:

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.10.14 17:58

@Ginuš menila jsem ted.
Jen me zajimalo co to muze znamenat.

kačka121
Závislačka 3321 příspěvků 6 inzerátů 01.10.14 17:59

Ja jsem dostala neschopenku asi v sedmym tydnu a jeste nikdy mi zadnou revizi neschopenky nedelali a to jsem doma pres tri mesice hned od zacatku jsem dostala vychazky na 6 hodin denne a neschopenku jsem dostala jen kvuli tomu ze mimi ze zacatku pomaleji rostlo nez by melo j

eli196
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 01.10.14 18:01

@luciekal já vím :?, ale když tam bude hematom, tak tě přece nepošle do práce. Taky mi připadá, že když tohle napsal doktor, tak je to poznámka o tom zda je nutné v neschopence pokračovat.
Měla jsem v takovém počátku též velký útvar vedle plodu, který se zvětšoval a nebyla jistota, zda je to hematom nebo mizející dvojče. Okamžitě mě poslali na neschopenku a měla jsem na ní být dokud nezmizí. Pokud by zmizel, neschopenku bych ukončila, protože pak už plod nic neohrožuje. Tak at to hlavně dobře dopadne!!

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.10.14 18:01

@kačka121 me rekl ze vic dat nemuze pravda ze minuly gynekolog me dal 6hod ale branit se nemohu.
Nevim spis co to znamena

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 01.10.14 18:03

@eli196 dekuji asi tak to myslwt mozna
Ja ho mela naposled hodne vellky 4×7cm.bude mizet dle lekaru z nenocnice dlouho.

Takze bys to taky chapala tak ze kdyz to bude ok posle me do prace?

Ginuš
Hvězda diskuse 38120 příspěvků 01.10.14 18:04
@kačka121 píše:
Ja jsem dostala neschopenku asi v sedmym tydnu a jeste nikdy mi zadnou revizi neschopenky nedelali a to jsem doma pres tri mesice hned od zacatku jsem dostala vychazky na 6 hodin denne a neschopenku jsem dostala jen kvuli tomu ze mimi ze zacatku pomaleji rostlo nez by melo j

taky jsem měla 4 hodiny vycházek, ale stejně jsem ležela. 6 hodin jsem měla až po tom co jsem potratila

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >