Reklama

Rodina - co mám dělat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Babeta3380
Nováček 9 příspěvků 27.12.16 17:41
rodina- co mám dělat

Ahoj všem, prosím, potřebovala bych poradit, koupila jsem starší domek a já blbec nabídla bydlení matce a bratrovi- oba bez bydlení. Nastěhovala jsem se a za týden už u mě byl bratr, asi si řeknete, že jsem úplně pitomá… je prosinec a bratr nezačal pracovat, živím ho, cíga, ani na brigádu nejde, máma se mnou bydlí od léta, příspěvek z důchodu nehrozí, má dluhy, které nestíhá splácet. Trvalé bydliště u mě nemají. Už začátkem prosince mě ruply nervy a vyhazuju je z domu, že nemám povinnost starat se o dvě hyeny, které mě jen využívají. A oni…nejdou. Já už nevím co dělat, nemám „práva“ ve vlastním domě. Koupila jsem domek v dubnu, práci našla až v září a ted mám sama půjčky, které zvládám splácet, ale už x měsíců táhnu z jedné výplaty 3 lidi a jsem zralá na psychinu, je vůbec nezajímá že je tam nechci a já nemám sílu volat policii na vlastní rodinu.. co jim řeknu? že mě vlastně rodina ničí? Uvažuju o nějakých antidepresivech. Jediné, co můžu a chci udělat, je dům prodat a chci se stěhovat 100 km kde jsem kdysi bydlela. budu muset počkat na prodej domu a „zmizet“.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 17:43

Vy jste rodinka… no normálně na ně zavolej policajty a udělej to po zlém, takové lidi bych nechtěla mít v životě i když mají stejnou krev…
nechápu ani jednoho z vás, je, že to dělají a tebe že jsi to nechala dojít tak daleko

nikdo1
Povídálka 15 příspěvků 27.12.16 17:45

Když oni se neumějí k tobě chovat jako k rodině a nemají trošku slušnosti ty pomoc. Proč bys ho měla mít ty a živit je. Já bych zavolala policii že se ty tam nastěhovali a at je vystěhujou

Markéta80
Hvězda diskuse 39263 příspěvků 27.12.16 17:46

@Babeta3380 proč je živíš? Nic bych jim nekupovala, vy jste si neřekli kolik budou platit? sepsala bych s nimi smlouvy kolik budou platit a pokud platit nechtějí tak nazdar ale určitě bych je neživila, jsou dospělý at se živí sami. cigára no to už vůbec ne ;)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 27.12.16 17:50

A proč je zivis? Nic bych jim nedala ani korunu, když pominu platbu energií…

A nemáš nějaké kamarády co by me vyhodili? Prostě at nebudou doma, vyměnit zámky…

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 27.12.16 17:53

No nemáš to lehké. Přidávám se názorem k většině, co tady píšou. Vykašli se na ně. Přestaň je živit, není to tvá povinnost. Žádné peníze jim nedávej, stačí, že jsi jim poskytovala střechu nad hlavou. A dokonce zcela zadarmo. Jestli chtějí nadále s tebou bydlet, měli by alespoň trochu finančně přispívat a pomáhat v domácnosti. Jinak bych je nelítostně vyhodila, ať si jdou po svých.

Aotearoa
Závislačka 4257 příspěvků 27.12.16 17:54

A proč jsi takove vyzirky pozvala bydlet k sobe? Je to těžké, je to rodina, ale nenech se vyuzivat a uz vubec je neziv a nekupuj brachovi cigarety 8o. Řekni jim at odejdou, kdyz ne, zavolej PČR :nevim:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 27.12.16 17:54

Tak je neživ, nedávej jím peníze na jídlo a cigára. Ať si jdou sami vydělat.

zuzana35
Stálice 55 příspěvků 27.12.16 17:54

Tak pokud u Tebe nemají trvalý pobyt, tak je sbal a tašky jim dej na ulici. Určitě nejsou doma 24 hodin denně. Pokud by to nepochopili, budeš muset zavolat policii. Pokud by se přece jen pak chtěli dohodnout, investuj peníze do právníka, který jasně sepíše podmínky bydlení v Tvém domě a jasně určí, kolik kdo bude přispívat. Jo, rodina, to je radost… :mrgreen:

KarinEnde
Povídálka 26 příspěvků 27.12.16 17:54

Hlavně to nenechej vyšumět, na to oni čekají… držím pěsti! :kytka:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 27.12.16 17:55

Sbalit kufry, vyhodit před barák, vyměnit zámky.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 27.12.16 17:59
@Lady Bee píše:
Sbalit kufry, vyhodit před barák, vyměnit zámky.

Anebo jím nedávat žádné peníze. Bydlí u tebe grátis, na jídlo a žvára si musí vydělat.

jakanas
Kelišová 6274 příspěvků 27.12.16 18:05

A proběhlo nějaké ultimátum? Např do týdne se buď odstěhujete, nebo v neděli budou vaše věci uloženy do tašek před dům?
Jak probíhalo to vyhazování?

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 27.12.16 18:07
@hudečice píše:
Anebo jím nedávat žádné peníze. Bydlí u tebe grátis, na jídlo a žvára si musí vydělat.

Evidentně to jsou paraziti, jak to asi může dopadnout :think:

arinecka
Závislačka 4598 příspěvků 27.12.16 18:10
@Babeta3380 píše:
Ahoj všem, prosím, potřebovala bych poradit, koupila jsem starší domek a já blbec nabídla bydlení matce a bratrovi- oba bez bydlení. Nastěhovala jsem se a za týden už u mě byl bratr, asi si řeknete, že jsem úplně pitomá… je prosinec a bratr nezačal pracovat, živím ho, cíga, ani na brigádu nejde, máma se mnou bydlí od léta, příspěvek z důchodu nehrozí, má dluhy, které nestíhá splácet. Trvalé bydliště u mě nemají. Už začátkem prosince mě ruply nervy a vyhazuju je z domu, že nemám povinnost starat se o dvě hyeny, které mě jen využívají. A oni…nejdou. Já už nevím co dělat, nemám „práva“ ve vlastním domě. Koupila jsem domek v dubnu, práci našla až v září a ted mám sama půjčky, které zvládám splácet, ale už x měsíců táhnu z jedné výplaty 3 lidi a jsem zralá na psychinu, je vůbec nezajímá že je tam nechci a já nemám sílu volat policii na vlastní rodinu.. co jim řeknu? že mě vlastně rodina ničí? Uvažuju o nějakých antidepresivech. Jediné, co můžu a chci udělat, je dům prodat a chci se stěhovat 100 km kde jsem kdysi bydlela. budu muset počkat na prodej domu a „zmizet“.

Proč bys prodávala dům? Tvalý pobyt u tebe nemají, k domu žádná práva taky ne tak jim zabal jejich 5 švestek, vyměn´zámek a hotovo Pokud budu prudit tak zavolej policii, jinak to asi nepůjde :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama