Reklama

Mamku terorizuje její vlastní sestra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymka227
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 22.12.16 21:09
Mamku terorizuje její vlastní sestra

Potřebuju prosím poradit. Vidím jak se mamka hrozně trápí a ráda bych jí pomohla, mimo to jsem dnes od přítele zjistila, že teta dál pokračuje ve špinění mamky. V říjnu umřela babička a ona všem cizím lidem na potkání vypráví jak mamka vůbec netruchli atd samé lži. Pomlouvá jí na každém rohu a u jejich společných přátel, bohužel všichni věří tetě, někdo víc někdo min. Poslala pritelove mámě sms jakoby za mamku, vůbec nevím jestli z jejího telefonu nebo z jiného, ale tomu bych se vůbec nedivila že tety milence chtěla celou dobu ona a že hrozně žárlí na tetu že ho nemůže mít atd. Přítelovi to řekl jeho strejda. Mamka to zatím neví. Přemýšlím, že dojdu za dědou a všechno mu to řeknu, ale nevím jak dál jí pomoct. Tety milenec mamce volal a vyhrožoval jí a i jí někdo poslal vyhruznou sms. Děkuji za radu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 22.12.16 21:16

To je mazec, nemam zkusenost, ale to je neco jako krive obvineni, nactiutrhani…no enivm jak to napsat. sms ma…co teda policie?

anonymka227
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 22.12.16 21:18

@Kamikadze řeší to policie, ale sim je vypnutá a byla zakoupena jen asi na to :-( teta je fakt zrůda :-(

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 22.12.16 21:20

Jaaaaj

anonymka227
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 22.12.16 21:23

Teta ještě než babička umřela, měla rakovinu, babičce tvrdila, že jí chce mamka otrávit, koupila jí bylinky atd a ona jí tohle tvrdila, babička mi to řekla, tak jsem jí řekla ať neblazni že to není pravda.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 21:25
@anonymka227 píše:
Potřebuju prosím poradit. Vidím jak se mamka hrozně trápí a ráda bych jí pomohla, mimo to jsem dnes od přítele zjistila, že teta dál pokračuje ve špinění mamky. V říjnu umřela babička a ona všem cizím lidem na potkání vypráví jak mamka vůbec netruchli atd samé lži. Pomlouvá jí na každém rohu a u jejich společných přátel, bohužel všichni věří tetě, někdo víc někdo min. Poslala pritelove mámě sms jakoby za mamku, vůbec nevím jestli z jejího telefonu nebo z jiného, ale tomu bych se vůbec nedivila že tety milence chtěla celou dobu ona a že hrozně žárlí na tetu že ho nemůže mít atd. Přítelovi to řekl jeho strejda. Mamka to zatím neví. Přemýšlím, že dojdu za dědou a všechno mu to řeknu, ale nevím jak dál jí pomoct. Tety milenec mamce volal a vyhrožoval jí a i jí někdo poslal vyhruznou sms. Děkuji za radu

podat TO na policii ;)

anonymka227
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 22.12.16 21:26

A bylo toho víc, promlouvá jí fakt skoro pořád, ale já nevím jak mamce pomoct. Mamku to hrozně trápí.

tynka 1
Povídálka 12 příspěvků 1 inzerát 22.12.16 21:28

Co zkusit podat trestní oznámení za (stolking) omlouvam se zda je to spatne napsané ale jako ze ji proste psychicky obtěžuje atd. Nebo se poraďte na bezplatné asociaci pro některé postižené (šikanování lidi atd…)

Příspěvek upraven 22.12.16 v 21:31

anonymka227
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 22.12.16 21:28

@JayLee to je na sms na neznameho pachatele. Nebo i na tetu? Já myslím, že to mamka nebude chtít. Pořád asi doufá, že s tím teta přestane, ale je to horší a horší a nepřestane.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 21:30
@anonymka227 píše:
@JayLee to je na sms na neznameho pachatele. Nebo i na tetu? Já myslím, že to mamka nebude chtít. Pořád asi doufá, že s tím teta přestane, ale je to horší a horší a nepřestane.

tak ale pokud to nebude chtit tak to nema cenu potom ;) s tim urcite neprestane takze bdue jen zalezet na mamce jak se k tomu postavi ;) ale hodne lidi jen to TO zstavilo v cemkoliv a dali pokoj ;) ;)

anonymka227
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 22.12.16 21:33

@JayLee a TO na co přesně? Já jí to navrhnu. A chci to říct dědovi protože nic neví.

tynka 1
Povídálka 12 příspěvků 1 inzerát 22.12.16 21:34

Urcite to řešit přes policii aspon se tam zeptat zda to staci na oznámení ale mělo by akor kdyz píšete ze teta ne přestává

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 21:35
@anonymka227 píše:
@JayLee a TO na co přesně? Já jí to navrhnu. A chci to říct dědovi protože nic neví.

trestni oznameni a muze ho podat na jakekoliv policejni sluzebne ;)

chuanita
Kecalka 356 příspěvků 22.12.16 22:07

@anonymka227 mě pomlouvají hlavně dvě osoby z rodiny. Ale takovým stylem, že se divím, že lidi tu přede mnou nezačli plivat… Zrovna dneska jsme to s mamkou probíraly, že pověst jde tak krásně lehko zničit a už si ji nenapravím. A že se oni velice snaží, a protože jsme malá vesnice, kde se všichni znají, tak všichni o mě už slyšeli. Jak ti tu radili, jít na policii- já osobně bych na to neměla, hrozně bych se styděla, bála. Ale s tvojí mámou soucítím. Jen nechápu teda lidi, co věří pomluvám, opravdu to nepochopím.

anonymka227
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 22.12.16 22:11

Děkuji za radu ;-) jediné co je na tom nejhorší, že jsme 3 domy u sebe a teta vlastní většinu pozemků okolo tzn i příjezdovou cestu, nemůže se pak mstít tak? Máme na ní věcné břemeno, ale to jde zrušit. Fakt ráda bych mamce pomohla, ake teta je taková herečka, že dělá chudinku a všichni jí to věří, chodí do kostela atd ale to dělá spíš pro divadlo. Ona v podstatě mic moc důkazů nemá, všechno je to spíš pomlouvání atd. Zkusím si najít více info o TO a povím jí o tom

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama