Rodina nebo přítel?

3.4.17 19:24

rodina nebo přítel?

Dobrý den,
ani nevim jak bych začala, jsem už zoufalá a nevim co dál.
Je mi 16let a našla jsem si o 5let staršího přítele. Jsme spolu 2 měsíce. Jeho rodina mě přijala mezi sebe hezky. Ale z mé rodiny moje teta a bratranec se na přítele vyptávali u kamarádu a řekli jim o mém příteli hnusný nepravdivý věci. Tak jsem té dotyčné osobě napsala a hned mi psal bratranec, že jsem hloupá a naivní že nevidím co je to za blba a že kdybych otěhotněla tak mě opustí. A teď jsem s tetou a bratrancem pořádně rozhádaný. Všechno napsali mím rodičům a ty jim to věří. Mluvila jsem o tom s přítelem a ten semnou od té doby moc nekomunikuje už to není mezi náma jako dřív než ae začalo dít tohle. Přítel mi i řekl že náš vztah je nejspíš o něčem když u měho nemůžu přespat. Už jsem přemýšlela i o tom že bych se prostě sebrala a odešla k němu domu. Ale nevim jestli je to dobrý nápad? Protože já kvůli nim o přítele nepřijdu. To už bych snikim nepromluvila. Jediný dvě osoby z mé rodiny jsou šťastný že jsme spolu a to je babička a prababička(86let). Prababička nás zve spolu i kní domu. A to je asi všechno. Doma semnou nikdo moc nemluví. Prostě už nevim co mám dělat. Měl jste někdo stejné zkušenosti? Pokud ano jak jste to zvládli. Já už fakt nevim jak dál. Budu ráda za každou radu.
Přeji hezký večer
Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Reakce:

23148
3.4.17 19:26

Neodchazej kvuli nemu z domu. A hlavne s nim proboha neotehotni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
3.4.17 19:26

Jestli kvůli tomuhle o přítele přijdeš, tak za to nestojí, tečka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26161
3.4.17 19:27
@Petula258 píše:
Dobrý den,
ani nevim jak bych začala, jsem už zoufalá a nevim co dál.
Je mi 16let a našla jsem si o 5let staršího přítele. Jsme spolu 2 měsíce. Jeho rodina mě přijala mezi sebe hezky. Ale z mé rodiny moje teta a bratranec se na přítele vyptávali u kamarádu a řekli jim o mém příteli hnusný nepravdivý věci. Tak jsem té dotyčné osobě napsala a hned mi psal bratranec, že jsem hloupá a naivní že nevidím co je to za blba a že kdybych otěhotněla tak mě opustí. A teď jsem s tetou a bratrancem pořádně rozhádaný. Všechno napsali mím rodičům a ty jim to věří. Mluvila jsem o tom s přítelem a ten semnou od té doby moc nekomunikuje už to není mezi náma jako dřív než ae začalo dít tohle. Přítel mi i řekl že náš vztah je nejspíš o něčem když u měho nemůžu přespat. Už jsem přemýšlela i o tom že bych se prostě sebrala a odešla k němu domu. Ale nevim jestli je to dobrý nápad? Protože já kvůli nim o přítele nepřijdu. To už bych snikim nepromluvila. Jediný dvě osoby z mé rodiny jsou šťastný že jsme spolu a to je babička a prababička(86let). Prababička nás zve spolu i kní domu. A to je asi všechno. Doma semnou nikdo moc nemluví. Prostě už nevim co mám dělat. Měl jste někdo stejné zkušenosti? Pokud ano jak jste to zvládli. Já už fakt nevim jak dál. Budu ráda za každou radu.
Přeji hezký večer
Petra

Ne, není to dobrý nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69738
3.4.17 19:27

@Petula258 Jo, takže přítel chce jen jedno - vyspat se s tebou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 19:29

Tak byt tvou matkou, pravdepodobne bych te take radeji videla u ucebnice CJ, nez v posteli s nejakym typkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
3.4.17 19:29

@Petula258 zní to trošku zmatečně, ale pokud je to tak, tak mu o tebe opravdu asi až tak nejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
3.4.17 19:30

Hele je ti 16 let, přítel je dost mimoň. Co že jako u něj nemůžeš přespat? Mé šestnáctileté dítě taky nebude přespávat u přítele, co s ním je dva měsíce, to je snad normální věc a ne že bude vydírat, že to není vztah o ničem. Zapřemýšlej, jako jsi dva měsíce s nějaký přítelem a budeš se kvůli němu rozhádávat s rodinou? Ach jo, co to s váma puberťákama je? Hlavně neotěhotni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 19:31

@j.a.n.i1 o to tady už nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
20807
3.4.17 19:33
@terinka4444 píše:
Hele je ti 16 let, přítel je dost mimoň. Co že jako u něj nemůžeš přespat? Mé šestnáctileté dítě taky nebude přespávat u přítele, co s ním je dva měsíce, to je snad normální věc a ne že bude vydírat, že to není vztah o ničem. Zapřemýšlej, jako jsi dva měsíce s nějaký přítelem a budeš se kvůli němu rozhádávat s rodinou? Ach jo, co to s váma puberťákama je? Hlavně neotěhotni.

Já ještě neporodila a už mě z toho zamrazilo :? doufám, že mě tohle nepotká :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69738
3.4.17 19:33
@Petula258 píše:
@j.a.n.i1 o to tady už nejde

Aha, takže rodiče se bojí oprávněně… a ty se ještě divíš a chceš se s nimi rozhádat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2671
3.4.17 19:34

@Petula258 Jsi ještě hodně mladá a naivní. Rodičům se nediv, mají o tebe strach. Je ti 16 a po 2 měsících chození všichni lžou, jen přítel mluví pravdu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
3.4.17 19:35

Jestli mu vadí, že u něj nemůžeš spát, tak je to debílek a jen bych se zasmála a řekla :mavam: :mavam: :mavam: pá pá :mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa

@Petula258 A jak víš, že tva rodina nemá pravdu, když te před ním varuje?

• Citovat
  • Upravit
3544

Jak dál? V Tvém věku je 5letý rozdíl u kluka, se kterým chodíš, hodně. Každý jste někde jinde.
Neutíkej z domova, to by ničemu neprospělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama