Tchýně se neudržela

25.3.17 22:39

tchyně se neudržela

..

Příspěvek upraven 08.03.18 v 22:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

456
25.3.17 22:45

Jste rodiče. Primární péče je na vás. Nevidím důvod, proč by vaše dítě mělo být pořád jen u nich. A vaši výchovu musejí respektovat a NIKDY o tom nediskutovat před děckem. Už jen proto, aby to bylo vyvážené (myslím vztah malého s tvými rodiči a s tvými tchány), bych ty návštěvy u nich omezila. Umíte snad být spolu i bez nich, nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21443
25.3.17 22:46

Takže ty své dvouleté dít někam zavíráš, posíláš za dveře a necháváš vyřvat? To by se mi taky nelíbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
25.3.17 22:49

Lepší vysvětlovací metoda než dítě zavírat někam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 22:52

@tobinkaa Nechápu,proč jste denně u tchánů a nežijete svůj život… Jinak tedy já dítěti také nejdřív vysvětluju, řeším po dobrém, do jiné místnosti bych dvouleté zlobivé zavřela v krajním případě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 22:54

Ne nenechávám… Synovi je už pět let… S psychologického jsem četla že nejlepší co je když se dítě vztekne tak poslat ho vybrečet a pak s ním mluvit… Zatím jsem to praktikovala asi tak 2×… Nevím nepřijde mi tyranské ho poslat do vedlejší místnosti… Když je nejhůř… To je snad lepší než abych po něm křičela nebo mu dala na prdel… U tchyně a tchána si myslí že mu projde vše a pak nám děla to že se vztekne a nechce třebas domů… A to doma jsme v naprostém pořádku… Několikrát jsem se ho ptala proč to takhle děla.. A že neví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 22:58

:D…moje tchyne je zlata, ale nic se nesmi prehanet.mala je u ni na cely den jednou tydne a jednou za 14 dni vsichni. takhle casto kdyby byla mala u babicky, to by z ni by uplne zvlcila. u nich vladne anarchie, babi nesnese kdyz beci, uplatky koko.no katastrofa…naucila jsem se, co se tam deje neresim…vse dela jinak nez ja a je mi to fuk…pro me je dulezite, ze je u ni stastna, v bezpeci, chodi s ni ven, venuje se ji…mala rozlisuje u babi a doma a vi, ze mama se netluce(dostane to hned zpatky),vztekem nedosahne ceho chce(necham ji se vyvztekat)a nejsem ji vecne za zadkem, umi si hrat i sama, ale venuju se ji, jen kdyz uklizim, muze se mnou nebo u vareni a nebo si hraje…nebudu vse vypisovat…venku mama nenosi kdyz piskne…stoji me to vic sil, ale od toho ji ucim, kde jsou hranice…to co pisete je extrem a vyhrocene…nemeli jste vubec dopustit, aby vychovu prevzali prarodice.babi a deda rozmazluje, oni uz maji vychovu za sebou, vy jste od vychovy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 22:58

Udělala jsi to správně, že jsi se ozvala. :palec: Ty jsi jeho máma a rozhodujes o jeho výchově. A těch nesmyslných blabolu, že z něj vychovas psychopata bych si nevšímala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21443
25.3.17 23:01
@tobinkaa píše:
Ne nenechávám… Synovi je už pět let… S psychologického jsem četla že nejlepší co je když se dítě vztekne tak poslat ho vybrečet a pak s ním mluvit… Zatím jsem to praktikovala asi tak 2×… Nevím nepřijde mi tyranské ho poslat do vedlejší místnosti… Když je nejhůř… To je snad lepší než abych po něm křičela nebo mu dala na prdel… U tchyně a tchána si myslí že mu projde vše a pak nám děla to že se vztekne a nechce třebas domů… A to doma jsme v naprostém pořádku… Několikrát jsem se ho ptala proč to takhle děla.. A že neví…

Jo, jasně. Tchýně řekne „hlavně žádné zavírání“ - asi si to vymyslela, když jsi to praktikovala asi 2×, vyřvat zřejmě necháváš pětileté dítě. Jestli chceš radu, nekrm nás nesmysly. Jediné selhání tchýně vidím v tom, že to řeší před klukem, holt se neudržela. Mít snachu semetriku, asi bych měla taky problém se udržet - čímž netvrdím, že semetrika jsi, ale budeš zřejmě takový ten chladný typ matky, co hodně čte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 23:07

Jejda mám i druhé dítě… O tom dítěti o kterém jsem rozepsala je pět let… Tomu druhéme budou dva… Bože takové malinké dětátko ani ne dvouleté bych za dveře neposlala nikdy tak aby jste si holky nakonec nemysleli o mě že jsem tyran… To by mě tyranské přišlo… Ale já to tchyni řekla jako že když už jde na mě s tím že at ho nikam nezavírame tak já když bude po mém tak si ho svýho pětiletáka pošlu kam budu chtít… Ale myslela jsem to tak jako vedle místnost nebo chata… Protože náš pětileták začne ječet a vyřvávat si co by nejraději chtěl a před babičkou a dědou nezná hranice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 23:15

Tak semetrika opravdu nejsem… :( To tedy opravdu nevím co ti mám na to napsat… To je tak úděsný říct svýmu synovi když je v úplné nepříčetnosti, a snažím se mu něco několikrát vysvětlovat dokola v klidu že tak to teď třebas opravdu nejde… A nakonec řeknu tak víš jak běž vedle do pokoje za chvilku si o tom popovídame znovu… To nevím ale nepřijde mi to tak hrozný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 23:16
@tobinkaa píše:
Jejda mám i druhé dítě… O tom dítěti o kterém jsem rozepsala je pět let… Tomu druhéme budou dva… Bože takové malinké dětátko ani ne dvouleté bych za dveře neposlala nikdy tak aby jste si holky nakonec nemysleli o mě že jsem tyran… To by mě tyranské přišlo… Ale já to tchyni řekla jako že když už jde na mě s tím že at ho nikam nezavírame tak já když bude po mém tak si ho svýho pětiletáka pošlu kam budu chtít… Ale myslela jsem to tak jako vedle místnost nebo chata… Protože náš pětileták začne ječet a vyřvávat si co by nejraději chtěl a před babičkou a dědou nezná hranice…

Tchýně mi před pár dny zrovna říkala, že přítele, když se vztekal, tak ho v paneláku zavřeli na chodbu před byt a pak na něj koukali kukatkem. Zítra jí hned řeknu jaká byla tyranka. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
25.3.17 23:17

Ja tě chápu a udělala bych to stejně akorát mnohem dřív a i s tim „zaviranim“souhlasim a taky praktikuju a to ma dcera 3,než na ni křičet nebo ji davat na zadek tak ji poslu do pokoje ona se vyrve uklidní a pak si obe v klidu reknem co bylo špatně a funguje nám to…samozřejmě prvně se snažím problém řešit po dobrém a v klidu, ale u nas výchovavame děti my s manželem a ne prarodiče, co se děje u nich zůstává u nich a vi že doma s tim neuspeje…ale u vas je problém že výchovu prevzali oni…a psychopat tu je jedine tva tchyně…

• Citovat
  • Upravit
Annapavelkovaml
25.3.17 23:23

Tu je to fakt marne už, tady je už tyran i ten co nechce aby mu dítě skakalo po hlave a chce trochu respektu :roll: zakladatelo vykasli se na ty kydy tohoto typu :kytka:

• Citovat
  • Upravit
468
25.3.17 23:24
@tobinkaa píše:
Tak semetrika opravdu nejsem… :( To tedy opravdu nevím co ti mám na to napsat… To je tak úděsný říct svýmu synovi když je v úplné nepříčetnosti, a snažím se mu něco několikrát vysvětlovat dokola v klidu že tak to teď třebas opravdu nejde… A nakonec řeknu tak víš jak běž vedle do pokoje za chvilku si o tom popovídame znovu… To nevím ale nepřijde mi to tak hrozný…

Mně to taky jako nic hrozného nepříjde. Někdy pomáhá vysvětlení a někdy samotka. Párkrát jsem se někde zavřela i já abych se uklidnila :mrgreen: A přivlastňování dítěte prarodiči nemám ráda. Měli jste toho kontaktu už asi až moc. Vše si určitě sedne, drž si trochu odstup a bude zase dobře, uvidíš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama