Rodinná poradna nebo párová psychoterapie Plzeň

Anonymní
14.6.21 12:59

Rodinná poradna nebo párová psychoterapie Plzeň

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda někdo v poslední době využil služby rodinné poradny v Plzni na Denisově nábřeží, případně jak jste byli spokojeni?
Nebo bych byla ráda za doporučení psychologie pro párovou terapii při hluboké krizi ve vztahu. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6829
14.6.21 13:04

Ja vam ji vyresim hned a zadara :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 13:09
@Pavlik Morozov píše:

To by mě vážně zajímalo jak :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
6829
14.6.21 13:15
@Anonymní píše:

Tak mne rekni problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35048
14.6.21 13:32
@Pavlik Morozov píše:

Jé, já jsem si myslela, že se fušuješ v diskuzích o vaření jako druhý Pohlreich a ono ne, Ty jsi psychoterapeut :roll: :mrgreen:

Troll je to, bacha na něj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
14.6.21 13:37
@Pears206 píše:
Jé, já jsem si myslela, že se fušuješ v diskuzích o vaření jako druhý Pohlreich a ono ne, Ty jsi psychoterapeut :roll: :mrgreen:Troll je to, bacha na něj ;)

Je smutne, ze musim zenskym radit ve vareni, ze se do svickovy a rajsky nedava mouka. Pak se divte, ze manzelum nechutna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
14.6.21 13:45
@Anonymní píše:

předpokládám že nabídkou kvalitního sexu…

Koukám na web té poradny - hele to je spíš poradenství, nemají výcviky na terpii a taky ji nenabízí.

Tihle vypadají dobře, jen jsou bohužel za přímou platbu

https://psycholog-plzen.cz/

A vypadá to že Domus snad má prostředky hrazené z veřejných zdrojů a dělají i rozhodně složitější příběhy - těm bych se určitě ozvala, jestli mají kapacity

https://domus-cpr.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
14.6.21 13:47

@Pavlik Morozov to jsem zvědavá jak otřese tvým vnitřním světem, až si dogoogliš kdo byl Escoffier a jak vařil sauce tomate, jednu ze základních omáček vysoké francouzsk kuchyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
14.6.21 13:52
@Ou píše:
@Pavlik Morozov to jsem zvědavá jak otřese tvým vnitřním světem, až si dogoogliš kdo byl Escoffier a jak vařil sauce tomate, jednu ze základních omáček vysoké francouzsk kuchyně.

Proc by to melo trast ceskou rajskou a svickovou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17401
14.6.21 14:10
@Pavlik Morozov píše:
Proc by to melo trast ceskou rajskou a svickovou?

jo českou? Tak co třeba Sandterka. Nebo Vrabec.

Idiot je ten, kdo má pocit, že existuje jen jedna správná verze a přitom jaksi nerozumí základním principům.

Ano, samozřejmě že se dá udělat dobrá omáčka bez mouky. A ano, samozřejmě že se dá udělat dobrá, tradiční omáčka s moukou. A samozřejmě že se to dá zkazit jak s mkoukou, tak bez mouky. Když umíš jen jedno neumíš vařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9404
14.6.21 17:36

Ještě můžete zkusit Archu, co je pod Diakonií západ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
15.6.21 00:45
@Ou píše:
jo českou? Tak co třeba Sandterka. Nebo Vrabec.

Idiot je ten, kdo má pocit, že existuje jen jedna správná verze a přitom jaksi nerozumí základním principům.

Ano, samozřejmě že se dá udělat dobrá omáčka bez mouky. A ano, samozřejmě že se dá udělat dobrá, tradiční omáčka s moukou. A samozřejmě že se to dá zkazit jak s mkoukou, tak bez mouky. Když umíš jen jedno neumíš vařit.

Ukaz mne jednoho dobreho kuchare, ktery dela tradicni ceskou rajskou a svickovou s moukou :lol:

Tradicni Ou prispevek. Blabol ktery vypada chytre, ale je naprosto mimo tema a obsahovy prazdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 09:45

Za tipy děkuji a vy @Pavlik Morozov kdybyste se raději vyjadřoval k věci!

• Citovat
  • Nahlásit
6829
15.6.21 10:50
@Anonymní píše:
Za tipy děkuji a vy @Pavlik Morozov kdybyste se raději vyjadřoval k věci!

K veci se nemohu vyjadrit, protoze jste mne jeste nerekla vase neresitelne trable :nevim: pak vam poskytnu fundovanou radu a vy si s ni nalozite jak chcete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat