Rohlik.cz apod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ssasanka
Kecalka 166 příspěvků 12.03.19 07:13
Rohlik.cz apod.

Zdravim,
Jake mate zkusenosti s online obchodem Rohlik.cz,Tesco aj.(ted nevim jake…)…
1.ktery ma nejprijatelnejsi ceny(prumerne)
2.ma nejaky dopravu zdarma? Znama mi snad rikala, ze na rohlik.cz ano, kdyz mam male dite a nakupuji detske..
3.co zde nakupujete
4.da se na nekterem z nich(zaujal me rohlik),nakupovat pres cashback(vraceni penez z nakupu?)?
 Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12311 příspěvků 12.03.19 07:19

Mám zkušenosti s Tesco a Košík. U košíku jsou ceny vyšší, ale má i farmářské produkty atd. Od určité ceny nákupu je dovoz zdarma. Tesco má ceny nižší, cena za dovoz se různí v čase, ale není to tragické. Maximálně 99 Kč.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 12.03.19 07:23

Já nakupuju na Rohlík.cz, sortiment je fajn, včetně farmářských produktů a lékárny ( spolupracují s Benu). Jakmile máš registrované dítě, máš od pondělí do čtvrtka časy s dopravou za nula. A musíš mít něco dětského, ale stačí sušenky nebo jako u nás Lipánek. My teda kombinujeme s nákupy v tržnici a u nás v Bille, ale jsem spokojená, mám už svůj sortiment a netaham těžké věci, donesou ke dveřím.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 12.03.19 07:33

Taky rohlik.cz. Doprava někdy zdarma, ale většinou platíme 29 Kč. Je to trochu dražší než v obchodě, ale nemusím tahat těžké věci, kupuju tam vše, prakticky už do obchodu nechodím, jak kdy.

azaleila
Kecalka 291 příspěvků 74 inzerátů 12.03.19 07:49

Já osobně mám zkušenosti s rohlik, kosik i tesco… zpětně, tesco tragédie (drahé, nekvalitní, věčně něco chybělo, navíc vše vozili v nekonečném množství igelitek a byla to neskutečná byrokracie… ) následně jsme přešli na rohlik, nejprve super, následně též začaly být nákupy nekompletní a vrchol všeho bylo maso v porušeném obalu a plesnivé mandarinky, co mi odmítli vyreklamovat… přešli jsme na kosik.cz a zatím spokojenost. Dnes v 10 hod mi přijede…

Anne87
Kecalka 188 příspěvků 12.03.19 07:55

Nakupuju na iTesco, Rohlíku a poslední dobou dost na Košíku. Košík má myslím od 1500 Kč rozvoz zdarma. Výhodou Rohlíku a Košíku je možnost dovozu ten samý den, nabídka farmářských produktů, lékárny a platba v hotovosti. U iTesca tohle nejde, ale zas můžu do 23 hod. změnit objednávku, když něco zapomenu, a zboží je levnější. Ať vyzkoušíš cokoli, budeš spokojená s tím komfortem, že nemusíš tahat nákup.

Hromnice
Závislačka 3502 příspěvků 12.03.19 07:59

My nakupujeme dost casto na Kosiku a Rohliku.V obou pripadech pri nakupu nad 1200kc doprava zdarma :dance: Kosik maximalni spokojenost :dance: a rohlik obcas problem s ovocem a zeleninou-ale pri zpetne vazbe komunikujou a vse se vyresi :dance:

Puntanella
Stálice 55 příspěvků 12.03.19 07:59

Mám zkušenost s Rohlikem, Košíkem, Tescem a bohužel zrušenym Kolonialem. S Kolonialem jsem byla maximálně spokojená, když přešel pod Košík (asi dva roky zpět), udělala jsem pár nákupu tam - a tehdy katastrofa, vždy něco chybělo, jednou měl nákup den zpoždění… Rohlik služby ok, ale za mě předražený… Momentálně nakupuju pravidelně cca jednou za měsíc na Tescu a spokojenost…Ovoce i zelenina vždy kvalitní, maso tam nekupuji. V nákupu lze označit zda chcete či nechcete tasky. Termin dodání beru tak, aby doprava byla za 69 Kc (max. je tuším 99 Kč). Nikdy nic nechybělo. Byrokracii omezili, platím předem kartou, při převzetí jen podepíši. Nákup dělám podle akci v letáku, takže cenové bych řekla, že i s platbou dopravy ušetřím. Lze nakoupit i drogerii nebo třeba granule pro psa.

lucynka25
Echt Kelišová 9232 příspěvků 1 inzerát 12.03.19 08:14

@Ssasanka ja jsem hodne kupovala prez Tesco, vzdycky mi to dotahli až do 4.patra a vse bylo v pořádku. Nakupovala jsem vetsinou podle akce v letaku ;)
A vetsinou jsem i sehnala kod na dopravu zdarma, ted uz seskoro sehnat neda, alemyslim, ze to neni tak hrozné. Ja delala mega nakupy, 1× za 14dni tezkych veci (mineralky, kockolity),tak semi vyplatilo, kdyz mi to donesli nahoru.
Podle casu jaky vyberes se odvíjí cena dopravy, dalo se od 50,– coz je super, benzin taky neco stoji.

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 12.03.19 08:38

Nakonec většinou vyhrává košík jsou nejpříjemnější, mají nejširší sortiment a nemají tak majitele, který se v médiích prezentuje jako idiot a nemají problémy s tím, že zneužívají cizince na otrockou práci.

Beaumont
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 12.03.19 08:42

Mám dobrou zkušenost s rohlíkem, košíkem i tescem. Teď nejvíc nakupuji s rohlíkem. Jsem registrovaná v programu s dítětem a od pondělí do čtvrtka mezi 10:00 a 16:00 mám dopravu zdarma. Dětské produkty kupovat nemusím, minimální objednávka za 500. Ale když potřebuji rychle nákup třeba o víkendu, tak většinou doprava stojí 29,– a je tady do dvou hodin, což taky není špatný. Ráda nakupuji i v sekci last minute, jsou tam super ceny i za maso, které vždy přišlo v pořádku. Takže na víkend oběd nebo do mrazáku.
vždy dojde všechno a dokonce i občas dárek a pod.

• když večer objednám, tak mám do rána možnost ještě změnit objednávku.

Košik mi přijde dražší + doprava, ale kvalita super

Itesco taky dobrý, občas kvalita, ale už jsem od nich dlouho nic nebrala, ale je fajn, že mají letákové ceny, takže je levnější. Pořád to vyjde levněji než než tam dojet (benzín) a strávit hodinu v obchodě.

Velkou výhodu nakupování přes tyto obchody je:

1. netahám se s velkým nákupem, vše přivezou a donesou až do chodby.
  2. jsou tady i do dvou hodin
  3. objednám jen co potřebuji a nenakoupím spoustu kravin co vidím kolem, jen proto, že j sou v akci a že by se mi to jednou mohlo hodin. Toto dokáže ušetřit hodně peněz.
Janina_81
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 12.03.19 08:42

Já nakupovala i přes Tesco, i přes Rohlík. Tesco bylo vždy v pohodě, u Rohlíku se mi stalo, že byly jogurty naházené halabala v tašce a jeden se protrhl, ale reklamace bez problémů. A tedy za mě má Tesco lepší chladící vůz, Rohlík podle mého naloží a rozváží, zboží nebylo moc chlazené.

iPodPrd
Kecalka 196 příspěvků 12.03.19 08:50

Teda lidi, a kde bydlíte? U nás by se to tak hodilo (Olomoucko), ale nic tu prostě není :(

Beaumont
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 12.03.19 09:00

@iPodPrd Praha a okolí. Je blbý, že tyto služby ještě nejsou všude i kdyby za vyšší poplatek za dopravu, spoustě lidem by to pomohlo.

Jo a myslím, že ani jedna z těchto firem není na cash backu…aspo%n co jsem koukala.

Litta
Extra třída :D 13529 příspěvků 12.03.19 11:10

Začali jsme Rohlíkem a zatím u něj zůstali. Stalo se víckrát, že něco chybělo, nebo popletli, ale vždy na podpoře rychle vyřešili, omluvili se a vrátili peníze. Bohužel se poslední dobou stává i to, že nedodrží tu zvolenou hodinu dovozu, ale možná jen objednávám v jiné dny a časy než dřív. I za tyhle nepříjemnosti u mě převažují výhody – nic daleko netahám, nikde se neprodírám lidmi a nestojím frontu. V klidu si můžu vybrat, rozmyslet, naplánovat…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama