Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Nejhodnější píše:
Já jsem proti zdrobnělinám… Já mám taky dlouhé jméno, ale jsem radši když mi říkají celým jménem než všema těma patvarama![]()
A rikaj ti tak lidi aniz by ses toho musela dozadovat..? Ja ee predstavim jako veronika a automaticky mi vsichni rikaj verco.. Uplne to nenavidim.. ![]()
@Nejhodnější
Ty dotazy „A jak mu budete říkat?“ mě taky baví. Jak se jmenuje? Roman. A jak mu budete říkat? Já nevím, třeba Karle.
@murkyf píše:
A rikaj ti tak lidi aniz by ses toho musela dozadovat..? Ja ee predstavim jako veronika a automaticky mi vsichni rikaj verco.. Uplne to nenavidim..
Jak kdo právě. Ale třeba přítel od mojí sestry je Jiří a ten to prostě přímo vyžaduje po všech, aby mu tak říkali. ![]()
@Camael píše:
@Nejhodnější
Ty dotazy „A jak mu budete říkat?“ mě taky baví. Jak se jmenuje? Roman. A jak mu budete říkat? Já nevím, třeba Karle.
@murkyf
A ještě o něco horší jsou lidi, co si zakládají na tom, že vymyslí originální podobu, a tou tě pak oslovují proti tvý vůli. Jeden známý to měl tak, že Monice říkal Modi, Šárce Šori, a vůbec ho nezajímalo, že dotyčné oslovené jsou z toho na hadice.
@Camael píše:
@Nejhodnější
Ty dotazy „A jak mu budete říkat?“ mě taky baví. Jak se jmenuje? Roman. A jak mu budete říkat? Já nevím, třeba Karle.
@Camael píše:
@Nejhodnější
Ty dotazy „A jak mu budete říkat?“ mě taky baví. Jak se jmenuje? Roman. A jak mu budete říkat? Já nevím, třeba Karle.
Hustě :
D Asi se nechám inspirovat ![]()
@Zita Aussig
Tak se připrav na naprosto nechápavý výrazy.
To samý jako: Jééé, kolik vážíte??? Noo, tak to neříkám už od základky.. Na některý dotazy už jsem alergická. ![]()
Mám bráchu a taťku a říkáme Romčo, Romí, Romuš, Romane, Romik, (když jsem byla malá tak i Romualdo a Romeo
)
@Camael
super super,
..ale je to pravda, oni se fakt ptají nechápavě..:D
Já teď od jisté doby tvrdím všemu příbuzenstvu, že čekáme vetřelce a jméno pro kluka nevíme a pro holku Hermedegilda
(někde jsem ho tady viděla napsané a je tak originální, že ho nikdo krom lidí z tohoto serveru neznají, takže na mě čumí dost nechápavě
)
Ještě jsem si připravila variantu na druhé dítě- to bude prosím pro ostatní Kunikunda
(nemaj se furt tak blbě ptát)
Jinak tedy já jsem Tereza a úplně se mi nelíbí ta dlouhá Verze toho jména- je to takový tvrdý, jak kdyby mi někdo nadával..ale nelíbí se mi ani Terka atd.. (jojo, škoda že mě nedali jméno po prababičce- Terezie, to už by se mi líbilo víc)
OD ZAKLADATELKY DISKUZE: Milé slečny a paní, moc Vám děkuji za inspiraci. Přeji Vám hezký den ![]()