Rosacea (růžovka)

1193
2.4.14 07:42

rosacea (růžovka)

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat, jestli někdo s tímto OTRAVNÝM onemocnění nemáte zkušenost, jako třeba, co opravdu pomáhá. Jsem z toho fakt nešťastná :-( Všude píší, že to nejde vyléčit, ale aspoň nějak docílit toho aby se to zlepšilo, když to tedy nejde vyléčit. Je mi 27 a mám pupínky jako by mi bylo 17.. paradoxně v sedmnácti jsem měla úplně hlaďoučkou pleť, pak nevím co se stalo, ale tak od 22 let mám začervenání právě brada, tváře a nos a do toho takové drobné pupínky.. No a vrchol byl, když mi včera přítel při prohlížení fotek řekl, jé tady ti to sluší, ale tam nemáš ještě tu pleť takovou červenou :cert:… Takže jsem si řekla dost a musím s tím prostě něco udělat. Nechci na sebe patlat nějaké make-upy, to není řešení. Prosím prosím, napište jsoukoliv zkušenost s čímkoliv.. je jedno co to stojí, hlavně když to pomůže. Taky blbý - ve smyslu léčby - je, že kojím, a tak do sebe nemůžu cpát všechno. Ještě jednou díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1907
2.4.14 07:58

Náš syn se narodil s ohýnkem na tváři, chodíme na odstranění laserem V-Beam a když jsem hledala kliniku, tak většinou psali, že tímto laserem odstraňují i růžovku, efekt je trvalý, léčba je na delší čas a finančně náročná. Zkus se kouknout třeba na stránky Asklepionu a kdyby jsi chtěla více písni do zprávy :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12803
2.4.14 08:07

@LenďuleB ahoj, to je jako by jsi psala o me :zed: no ja s tim chodila na kozni a jedine, co jsem kdy vyfasovala byla masticka a tou jsem se mazala, pak to bylo lepsi, ale do 14 dni zase zpet no a furt si chodit pro nejakou masticku neni pro me reseni, jinak jsem si vsimla, ze me vylozene pomahalo more, nevim jestli to byla ta voda nebo slunko, ale neco z toho, i kdyz slunko asi ne protoze tady jsem v lete jak rak. No a co by jsi mela dodrzovat dle rad me doktorky, aby to nebylo tak hrozne je nepit kavu nebo cokoliv, co zvysuje prutok krve v zilach nejist sladke atd. No zkousela jsem taky efekt nic. Nicmene ted jsem poridila na cisteni pleti uriage gel da se koupit jen u dr maxe a zda se mi, ze se to trochu zlepsilo, takze od nich chci zkusit i krem na cervenou pokozku a uvidime. Jinak pouzivam biodermu na cervenou pokozku uz radu let a vysledek se zatim nedostavil. Jinak jsem taky slysela o laseru, ale me rekli ze se to klidne do 5-10 let muze vratit zpet tak nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
2.4.14 08:17

Ten laser pracuje na principu, že červené žilky mění v kolagen (ten je bílý)…zpětný proces, aby se kolagen přeměnil v červené žilky není možný = vysvětlení doktorů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12803
2.4.14 08:26

@Zuzlounek :nevim: mozna u ohne jo me u ruzovky rekli, ze se mi to muze vratit, ale to bylo pred 5 rokama takze to klidne muze byt jinak jen vim, ze jsem do toho tenkrat nesla prave z tohoto duvodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1193
2.4.14 08:29

@Zuzlounek dík moc, určitě písnu, nějak během dne. Lítám kolem malého, má neštovice :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
2.4.14 08:29

@Jane29 ono je opravdu potřeba vybrat kvalitní kliniku s kvalitním laserem a ne se svěřit hned prvnímu kosmetickému centru :( zkuste mrknout na ten Asklepion

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12803
2.4.14 08:32

@Zuzlounek tak ja nesla hned do prvniho, tenkrat jsem hledala, ale dik za tip mrknu jestli jsou i u nas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12803
2.4.14 08:34

@Zuzlounek tak mam smulu to mam 200 kilaku z domu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1193
2.4.14 08:42

@Jane29 no je to děs… přesně vše co mám ráda, tak nemůžu.. (že jo kafe, sauna, sluníčko, horká vana, kořeněná jídla, čokoláda.. ach jo) no kdyby to aspoň pomohlo :zed:
Já právě používám také tu biodermu micerální vod AR… jinak jsem se mazala, jen obyčejnou základovou mastičkou na pleť s vitamínem E.. jenže zjistila jsem, že ty krémy mi vůbec nedělají dobře.. jakékoliv. Když jsem byla s malým v porodnici, tak jsem vše zapoměla doma a normálně se mi zdálo, že se to trošku zlepšilo, tak nevím teda :nevim:
Pak mi prosím písni, jak jsi dopadla s tím krémem, jak prodávají v lékárně dr. Max.
Jako je to boj.. četla jsem něco, že pomáhá čínská medicína.. ten leaser (asi do toho půjdu) a pak pít čistící čaj, že prostě to co máme na tváře špatně znamená, že je něco vevnitř špatně. Na to asi něco bude. Ten čajík asi zkusím, dietku.. a snad i aloe vera je -prý- dobrá a taky NO STRES, je pravda, že jakmile jsem ve stresu, fakt stačí třeba zkouškový období nebo cokoliv, nebo když se naštvu, tak jsem vždycky červená jak rajčátko, ach jo.
Jako je pravda, že věcí jako opalování se nevzdávám a možná bych měla a taky by to bylo jiné.. :nevim: Jo a jak jsi psala to moře, to myslím že také pomáhá, ten vzduch tam, mořská voda dělá zázraky. A ty máš taky takové červené fleky a ty pupínky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1193
2.4.14 08:48

@Zuzlounek myslíš do zprávy sem nebo soukromě? :) teď jsem to nějak nepochopila, to víš že chci vědět víc, chci vědět všechno! :D Kouknu na ty webovky, ale jestli víš ještě něco víc, co říkali třeba lékaři nebo tak, tak budu určitě ráda za každé info. Děkuju :kytka:

Příspěvek upraven 02.04.14 v 09:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1193
2.4.14 08:54

@Zuzlounek tak jsem tam napsala a zeptala se jestli tam dělají i něco s tou rosaceou.. no snad jo. Koukala jsem, že mají kliniku i v Praze, což je kousek, to je fajn :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
2.4.14 08:57

My jezdíme na kliniku do Prahy, mám zkušenosti jen s ohýnkem, ale vím, že tam odstraňují i tu růžovku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12803
2.4.14 09:00

@LenďuleB no ja nejist cokoladu, koreneni jidla zkousela a nic z toho nebylo a miluju oboje takze za me ja si klidne dam. A s teme kremama je to jak pises, taky nesnesu, kde co, ale ten od uriage zkusim ten gel mam 2 tydny a zda se mi ze je to lepsi tak uvidime.
Jinak ja mam pupinky na tvarich cele a sem tam brada a je to nevim jak to popsat bedar to neni je to malinkaty a je v tom trochu bileho ale ne vylozene bedar, zkusim to zitra vyfotit ted jsem namalovana a cervene mam komplet tvare a sem tam bradu ja nemam fleky ale cele tvare :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
2.4.14 09:12

http://www.eucerin.cz/…iredness.asp?…

našla jsem toto.ale nevím, zušenosti nemám. Jen moc držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...