Roušky a cigareta

53
10.4.20 06:39

Roušky a cigareta

Chci se zeptat kuřáků, jak v současné době, kdy se musí nosit ve veřejném prostoru vždy rouška, jak to řešíte s kouřením cigaret?

Necháte si cigaretu na doma nebo jdete kouřit někam stranou, kde vás nikdo nevidí?
( postranní ulice či za rok zastávky MHD)
Myslíte, že díky této pandemie člověk přestane kouřit?

Když kouříte doma, kouříte o okna, balkónu nebo dokonce přímo v bytě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

53
10.4.20 06:43

pedrysek7

Já osobně kouřím brzy ráno, když jedu do práce a na zastávce, nikdo není, tak si tam cigaretu vždy dám a to vždy 2.
Na rušné ulici uritě ne, to vždy se jde někam schovat za roh či v ulici, kde zrovna nikdo nejde. To si dám. Povihrnu roušku a zapálím si.

Kousek baráku mám výhodu, že je tam park a řadu zakoutí a tam si jde normálně zakouřit.

Je pravda, že jsme kouření lehounce omezil.

Včera jsem na zastávce viděl dívčinu, která nestála ve frontě na bus, ale stranou, dala si cigaretu a hned nandala roušku.

Piště své příspěvky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3171
10.4.20 06:55

Bohuzel ty prasata to zatim moc neomezilo, co jsem tak videla, tak jen sundali rousku a kourili dal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
776
10.4.20 06:56

Manzel si stoupne nekam stranou, nebo kdyz nejsou v okoli zadni lide…dost lidi to netesi vubec :nevim: ale to neni problem jen kuraku, ale s prichodem tepla i zmrzlinaru :D tech jsem na ulici videla vic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19381
10.4.20 07:00

Některá hovada pěkně vyběhnout na společnou chodbu paneláku. Jinak běžné stojí vedle autobusové zastávky a hulí jako vždy. Někteří se rozhodně nenechají něčím omezovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3022
10.4.20 07:03

To musu byt lahudka potom dychat ten smrad v rousce :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
10.4.20 07:05
@Kaileee píše:
Bohuzel ty prasata to zatim moc neomezilo, co jsem tak videla, tak jen sundali rousku a kourili dal…

Agresivní nekuřáci si neuvědomují, že svými výkřiky budí nenávist ve společnosti, spojte se s vegany a všechny kuřáky pobijte. To bude panečku HDP a výběr daní. Za Vás doufám, že nejste na dávkách, protože až začnou chybět prachy, možná pak z nervů začnete kouřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3445
10.4.20 07:06

Vídám kuřáky stát stranou od cest, kde nikoho neohrožují. Určitě je to lepší než třeba smrdět někomu z balkonu do oken v bytovkach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
10.4.20 07:06

Chodím vždycky někam stranou, kde nikdo není, ale teď je venku lidí, že stejně vždycky jde někdo okolo :?. Celou pracovní dobu bych bez ciga nedala no :roll:
Doma kourim v bytě. Majitel mi hned na začátku zvednul nájem, když zjistil, že jsem kuřák. Když je hezky, tak na terase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6074
10.4.20 07:13

@pedrysek7 Nejsem kuřák ale lidi co kouří si zapálí kde chtějí sundají roušku a už to jede!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3171
10.4.20 07:36
@Kadet Biegler píše:
Agresivní nekuřáci si neuvědomují, že svými výkřiky budí nenávist ve společnosti, spojte se s vegany a všechny kuřáky pobijte. To bude panečku HDP a výběr daní. Za Vás doufám, že nejste na dávkách, protože až začnou chybět prachy, možná pak z nervů začnete kouřit.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2310
10.4.20 07:45
@Kadet Biegler píše:

nejsem agresivní nekuřák, jen nekuřák, manžel kouří, jsme vůči tomu dost tolerantní, i když mě osobně to nic neříká, ale zarazilo mě, ono když ubydou peníze (a ne všichni, kterým začnou chybět peníze skončí hned na dávkách), člověk sáhne po cigaretě? to je možná váš případ, ne všichni lidi řeší stresové situace sáhnutím po cigaretě :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2310
10.4.20 07:47
Manžel je kuřák a omezil to
@Annabela11 píše:
@pedrysek7 Nejsem kuřák ale lidi co kouří si zapálí kde chtějí sundají roušku a už to jede!

hlavně tím, že si sahají na tu roušku, neustále ji sundavají a nasazují, ztrácí smysl ji mít, jelikož si tim infikují ruce, kterých se pak dotknou čehokoliv a už to jede, ale většina lidí ji má prostě, že jen musí a nějak to neřeší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2060
10.4.20 07:49
@astoret píše:
nejsem agresivní nekuřák, jen nekuřák, manžel kouří, jsme vůči tomu dost tolerantní, i když mě osobně to nic neříká, ale zarazilo mě, ono když ubydou peníze (a ne všichni, kterým začnou chybět peníze skončí hned na dávkách), člověk sáhne po cigaretě? to je možná váš případ, ne všichni lidi řeší stresové situace sáhnutím po cigaretě :*

Ze jo, naopak ty penize ubyvaji tema cigaretama :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11729
10.4.20 07:54

Kuraky vidím všude, ale stejně tak pivaře co jdou na pivo v kelímku, lidi co si dají zmrzlinu, takže je to asi jedno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama