Rozbitý teploměr s galiem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 16:22
rozbitý teploměr s galiem

Dobrý den, dnes se mi povedlo rozbít teploměr. Byl už z těch novějších, takže by v něm mělo být galium. Vypadalo to, jakoby se rozlil lak. Nikde jsem o tom moc info nenašla, jen že je o něco méně toxický, než rtuťový 8o Mám trochu strach, mám doma dvouleťáka a ještě jsem
v 6 TT. Může mi někdo říct, jestli je to ok? Případně jak to nejlépe vyčistit? Je to v koberci, tam jsem to vzala neředěným čističem na koberce a stolek jsem tím také setřela a pak ještě ubrousky a vysála jsem. Myslíte, že je to ok? Předem děkuji za reakce. :mavam:

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15134 příspěvků 26.03.19 17:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, dnes se mi povedlo rozbít teploměr. Byl už z těch novějších, takže by v něm mělo být galium. Vypadalo to, jakoby se rozlil lak. Nikde jsem o tom moc info nenašla, jen že je o něco méně toxický, než rtuťový 8o Mám trochu strach, mám doma dvouleťáka a ještě jsem
v 6 TT. Může mi někdo říct, jestli je to ok? Případně jak to nejlépe vyčistit? Je to v koberci, tam jsem to vzala neředěným čističem na koberce a stolek jsem tím také setřela a pak ještě ubrousky a vysála jsem. Myslíte, že je to ok? Předem děkuji za reakce. :mavam:

Otravy se neboj, zkus horkou vodu.

Váš příspěvek
Reklama