Rozchod nebo čekat?

Anonymní
9.12.19 13:22

Rozchod nebo čekat?

Ahoj holky potřebovala bych radu nebo názor co by jste dělali na mém místě vy. Mám přítele jsme spolu už nějakých 8 let… S tim že jsme se k sobě vrátily po rozchodu. Máme spolu 3 děti. Přítel my s ničím doma nepomůže vše mu musím říkat. Když chci aby aspoň hlídal ty děti tak to je hlídání nehlidani. V domácnosti nepimaha absolutně s ničím. Poslední dobou se mi hnusí a přemýšlím že bych se sním chtěla rozejít. Jenže vůbec nevím jak by to vzali děti. Už jednou když jsme se rozešli tak syn my od ty doby pak nechtěl vůbec jist a deti za ním celkové brečeli. Bojím se že by to bylo znovu. Přítel je i docela agresivní. Hodně vybusny. Prosím poraďte my co by jste dělali vy na mém místě? Děkuji :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.12.19 13:28

Pokud je agresivní a výbušný, tak není co řešit - velké sbohem. Je agresivní jen na vás nebo i na děti? Děti přece musí vycítit, že to doma neklape, že otec je zlý, agresivní, nepomáhá mamince, maminka je celá špatná. A to jim taky vysvětlit - brát je jako členy rodiny, nic jim nezatajovat - to je spíš potom víc naštve, pokud jim nebudete říkat pravdu.

• Citovat
  • Nahlásit
10839
9.12.19 13:30

Tak i když odejdeš, tak táta zůstane pořád ne? Pochybuji že se tedˇo děti vzorně stará, tak nějak nerozumím tomu brečení dětí po tátovi. Děti si zvyknou, určitě je to lepší, než aby vyrůstaly v tomhle, nemyslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 13:31

Tak oni jsou děti ještě hodně malé takže to v podstatě nechápou ještě. Agresivní je na mne. Ale nelíbí se mi přístup jeho k dětem. Nevěnuje se jim. Nezná co to je si jít s dětmi hrát nic..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 13:33

Tady jde hlavně i o to že se bojím že když od něj odejdu tak že to nebudu zvládat finančně. Platím 12000 a můj příjem je pouze rodicak a přídavky a myslím si že dávky nejsou taky nějak moc velký abych s dětmi vyzila. A moje rodina ta mi nepomůže

• Citovat
  • Nahlásit
10839
9.12.19 13:35
@Anonymní píše:
Tak oni jsou děti ještě hodně malé takže to v podstatě nechápou ještě. Agresivní je na mne. Ale nelíbí se mi přístup jeho k dětem. Nevěnuje se jim. Nezná co to je si jít s dětmi hrát nic..

No tak v tom případě není co řešit :nevim: Děti potřebují mámu, která bude v pohodě a ne vyklepanou trosku, co jen doma kmitá a ještě na ní chlap řve. ak dlouho tohle trvá|? Něco mi říká, že takový byl vždy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.19 13:43
@Anonymní píše:
Tak oni jsou děti ještě hodně malé takže to v podstatě nechápou ještě. Agresivní je na mne. Ale nelíbí se mi přístup jeho k dětem. Nevěnuje se jim. Nezná co to je si jít s dětmi hrát nic..

Myslím si že ty i děti si zaslouží víc…co s takovým chlapem :nevim: na tvém místě bych určitě dál nepřemýšlela…jen kvůli financím být s někým takovým nedává smysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 13:48
@Anonymní píše:
Tady jde hlavně i o to že se bojím že když od něj odejdu tak že to nebudu zvládat finančně. Platím 12000 a můj příjem je pouze rodicak a přídavky a myslím si že dávky nejsou taky nějak moc velký abych s dětmi vyzila. A moje rodina ta mi nepomůže

Najít si nový byt s menším nájmem, najít si práci na částečný úvazek? Vše se dá nějak řešit. Píšete, že děti jsou ještě malé, že nechápou, co se doma děje, tak to by vám klidně mohlo stačit větší 1+kk. Pokud chcete odejít, tak si přece najdete způsoby, pokud nechcete odejít, tak si jen budete hledat důvody. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
31239
9.12.19 13:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky potřebovala bych radu nebo názor co by jste dělali na mém místě vy. Mám přítele jsme spolu už nějakých 8 let… S tim že jsme se k sobě vrátily po rozchodu. Máme spolu 3 děti. Přítel my s ničím doma nepomůže vše mu musím říkat. Když chci aby aspoň hlídal ty děti tak to je hlídání nehlidani. V domácnosti nepimaha absolutně s ničím. Poslední dobou se mi hnusí a přemýšlím že bych se sním chtěla rozejít. Jenže vůbec nevím jak by to vzali děti. Už jednou když jsme se rozešli tak syn my od ty doby pak nechtěl vůbec jist a deti za ním celkové brečeli. Bojím se že by to bylo znovu. Přítel je i docela agresivní. Hodně vybusny. Prosím poraďte my co by jste dělali vy na mém místě? Děkuji :nevim:

Otcem jim snad bude pořád. Asi bych zvážila, jestli mi bez něj nebude líp a jak to celkově zvládnu. Ne jen finančně. Spís by mě zajímalo, proč máš s bl.bem a agresorem rovnou tři potomky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20549
9.12.19 13:59
@Anonymní píše:
Pokud je agresivní a výbušný, tak není co řešit - velké sbohem. Je agresivní jen na vás nebo i na děti? Děti přece musí vycítit, že to doma neklape, že otec je zlý, agresivní, nepomáhá mamince, maminka je celá špatná. A to jim taky vysvětlit - brát je jako členy rodiny, nic jim nezatajovat - to je spíš potom víc naštve, pokud jim nebudete říkat pravdu.

tak pokud to chápu agresivní byl až když ho ona opustila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 14:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky potřebovala bych radu nebo názor co by jste dělali na mém místě vy. Mám přítele jsme spolu už nějakých 8 let… S tim že jsme se k sobě vrátily po rozchodu. Máme spolu 3 děti. Přítel my s ničím doma nepomůže vše mu musím říkat. Když chci aby aspoň hlídal ty děti tak to je hlídání nehlidani. V domácnosti nepimaha absolutně s ničím. Poslední dobou se mi hnusí a přemýšlím že bych se sním chtěla rozejít. Jenže vůbec nevím jak by to vzali děti. Už jednou když jsme se rozešli tak syn my od ty doby pak nechtěl vůbec jist a deti za ním celkové brečeli. Bojím se že by to bylo znovu. Přítel je i docela agresivní. Hodně vybusny. Prosím poraďte my co by jste dělali vy na mém místě? Děkuji :nevim:

Pritel je vybusny s nicim nepomuze, hnusi se ti. Agresivni. Nevahala bych.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 14:13
@Russet píše:
Spís by mě zajímalo, proč máš s bl.bem a agresorem rovnou tři potomky :nevim:

Protoze nemusela chodit pracovat a bylo od statu hodne penizku.

• Citovat
  • Nahlásit
31239
9.12.19 14:14
@Anonymní píše:

Proč anonymně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20549
9.12.19 20:09
@Anonymní píše:

ty si myslíš že na md je hodně peněz 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat