Rozchod s přítelem :( dnes

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 18:43

Rozchod s přítelem :( dnes

Ahoj dámy,
Omlouvám se ale potřebuji si asi spíše jen postěžovat a ulevit… Dnes jsem se musela rozejít s přítelem, mrzí mě že to je pár dní před jeho 25. Narozkama ale jinak to nešlo. Já už ten tlak prostě nevydržela… :( hrozně často když přítel usnul, tak sem se třeba přítulila nebo ho hladila a on ze spánku z ničeho nic začal cosi mumlat, postavil se mu a začal mi objetí vracet a začal ze spánku přirážet… jednou jsem toho využila a ano, překvapilo mě že sex byl plnohodnotný a jaksi při tom i vnímal, šly dělat různé pozice a podobně… Možná to je i tím že je hodně náchylný na náměsíčnost… ale to prostě nejde… to bylo pořád… a vždyť je to strašně divný a nechutný a není to normální… už to nešlo snášet :( Takže jsem to s ním dnes musela kvůli tomu ukončit…jinak byl dokonalej ale co se dá dělat :( třeba si příště najdu někoho normálního… snad :roll:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
2058
12.1.22 18:49

A babičko proč máš tak velký penis. No holčičko to abych tě mohla lépe zneužít
:mrgreen:

• Nahlásit
3869
12.1.22 18:54
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,
Omlouvám se ale potřebuji si asi spíše jen postěžovat a ulevit… Dnes jsem se musela rozejít s přítelem, mrzí mě že to je pár dní před jeho 25. Narozkama ale jinak to nešlo. Já už ten tlak prostě nevydržela… :( hrozně často když přítel usnul, tak sem se třeba přítulila nebo ho hladila a on ze spánku z ničeho nic začal cosi mumlat, postavil se mu a začal mi objetí vracet a začal ze spánku přirážet… jednou jsem toho využila a ano, překvapilo mě že sex byl plnohodnotný a jaksi při tom i vnímal, šly dělat různé pozice a podobně… Možná to je i tím že je hodně náchylný na náměsíčnost… ale to prostě nejde… to bylo pořád… a vždyť je to strašně divný a nechutný a není to normální… už to nešlo snášet :( Takže jsem to s ním dnes musela kvůli tomu ukončit…jinak byl dokonalej ale co se dá dělat :( třeba si příště najdu někoho normálního… snad :roll:

tak se netul a je po problému :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
356
12.1.22 18:54

Ty jsi troll, vid? Ale tohle je slaby cajicek

• Nahlásit
Floralys
12.1.22 18:55
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,
Omlouvám se ale potřebuji si asi spíše jen postěžovat a ulevit… Dnes jsem se musela rozejít s přítelem, mrzí mě že to je pár dní před jeho 25. Narozkama ale jinak to nešlo. Já už ten tlak prostě nevydržela… :( hrozně často když přítel usnul, tak sem se třeba přítulila nebo ho hladila a on ze spánku z ničeho nic začal cosi mumlat, postavil se mu a začal mi objetí vracet a začal ze spánku přirážet… jednou jsem toho využila a ano, překvapilo mě že sex byl plnohodnotný a jaksi při tom i vnímal, šly dělat různé pozice a podobně… Možná to je i tím že je hodně náchylný na náměsíčnost… ale to prostě nejde… to bylo pořád… a vždyť je to strašně divný a nechutný a není to normální… už to nešlo snášet :( Takže jsem to s ním dnes musela kvůli tomu ukončit…jinak byl dokonalej ale co se dá dělat :( třeba si příště najdu někoho normálního… snad :roll:

Tak to je hotovo. :zed:

• Nahlásit
24122
12.1.22 18:56

Tvůj přítel trpí sexsomnií. Pokud to vnímáš jako nechutný, tak dobře pro něj. Aspoň si najde partnerku, která není tak omezená, že ho spícího v noci dráždí, souloží s ním a pak se kvůli tomu rozchází. Ty jsi byla při vědomí, on ne. Ty jsi měla korigovat chování a ne to svádět na něho….

• Nahlásit
Pietrro
12.1.22 18:56
@Fukitol píše:
Ty jsi troll, vid? Ale tohle je slaby cajicek

Proč bych měla být troll? -_-

• Nahlásit
Pietrro
12.1.22 18:57
@welovefashion píše:
tak se netul a je po problému :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

Nakonec jsme spolu nemohli spát ani v posteli… a kdo chce vztah, kdy jeden spí na gauči a druhý druhý posteli? To mi pak nepřijde jako vztah

• Nahlásit
Pietrro
12.1.22 18:59
@Janli píše:
Tvůj přítel trpí sexsomnií. Pokud to vnímáš jako nechutný, tak dobře pro něj. Aspoň si najde partnerku, která není tak omezená, že ho spícího v noci dráždí, souloží s ním a pak se kvůli tomu rozchází. Ty jsi byla při vědomí, on ne. Ty jsi měla korigovat chování a ne to svádět na něho….

Čím? Takže je nemocnej? No tak ještě že jsem to utla před založením rodiny… korigovat to nešlo..ačkoliv primárně byl submisivní tak v tomto stavu byl často dominantní a bylo to opravdu nepříjemné když se ke mě tulil a snažil se mě vysvlect q ojet ve spánku…kor jestli to je nemoc…fuj :(

• Nahlásit
567
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ježiš, to je teda fakt problém tohle, úplně jasnej důvod k rozchodu :roll:
doufám, že je ti tak 18, a že z tohodle telecího věku ještě vyrosteš… představ si, že třeba ne všichni jsou tak úzkoprsý, a určitě se najde žena, který to ani nechutný ani ujetý připadat nebude a poradí si s tím…
kéž by tě v životě nepotkal horší problém, než je toto, to bys byla fakt šťastný člověk :zed:

• Nahlásit
3519

.

Příspěvek upraven 12.01.22 v 19:03

• Nahlásit
Floralys
12.1.22 19:00
@Pietrro píše:
Proč bych měla být troll? -_-

Spíš trotl. :mrgreen:

• Nahlásit
Floralys
12.1.22 19:03
@Dája999 píše: :mrgreen: :mrgreen:

A teď už se padejte učit, děcka :cert:

Pokus dobrý, prokrastinaci chápu, ale sakra vysvědčení za rohem ;)

Sakra, tady těch prokrastinací litá, to není možný. Čtu to potřetí ve dvou dnech. Přitom minimálně půlka národa ani neví, co to slovo znamená a že existuje. Divný. 8o

• Nahlásit
6010
12.1.22 19:05
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,

Prala bych Ti aby jsi fakt nemusela v zivote s chlapama nic horsiho snaset, nez toto.. 8o 8o

• Nahlásit
104498
12.1.22 19:18

Ve vedlejším tématu si jedna stěžuje že už jí skončil menzes a ten její nic, žádný zájem, ten tvůj zájem má i když spí a zase špatně! Člověk se fakt nezavděčí a nezavděčí.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat