Rozchod s přítelem kvůli sexu

Anonymní
12.4.21 08:29

Rozchod s přítelem kvůli sexu

Před dvouma měsícema jsem se seznámila přes kamarádku s klukem a pomdvou týdnech jsme spolu začali chodit. Bylo to fajn, nějak jsem to nehrotila, protože mám dojem, že vztahy v našem věku (16-17) nemají velkou šanci na přežítí.

Pak mě pozval domů, už mě nebavilo chodit po parku se psem, takže jsem souhlasila. U něj šlo všechno přirozeně, ale během mazlení jsem mu řekla, že sex nechci. Řekl jen „V pohodě.“ - no ale on to i tak zkusil, takže jsem mu to zopakovala ještě jednou. Když ani tohle nezabralo, tak jsem se prostě v možné chvíli zvedla připravena odejít. Tak jsem si vyslechla jak mužů být ráda, že se chtělnse mnou vyspat a další kecy.

Cestou domů jsem to volala kamarádce a ta mě ještě seřvala, že jsem mohla přijít o panenství.

Je pravda, že na jednu stranu bych ro chtěla mít z krku, aby do mě holky už nenarážely, ale na druhou stranu… Jsem se o sex nikdy moc nezajímala. Nikdy mě to popravdě ani nelákalo. Často mam různé mykózy, nebo záněty, takže me to dole věčně bolí a přidělávat si tímhle starosti mi přijde… Asi zbytečné, ale zase si říkám, jestli nejsem pozadu. Protože sex k životu patří.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63573
12.4.21 08:30

Proč bys to chtěla mít z krku? S hlupakem, co za to nestojí a sbírá čárky? Máš víc rozumu jak oba dokupy, buď ráda, že k tomu nedošlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 08:34
@martina.se píše:
Proč bys to chtěla mít z krku? S hlupakem, co za to nestojí a sbírá čárky? Máš víc rozumu jak oba dokupy, buď ráda, že k tomu nedošlo

Aby mi všichni dali pokoj a nedívali se na mě jak na divnou. Holky o to přišly (prý) v 15 a já v 16 měla „jen“ dva kluky, kteří vic jak partneři byli dobří kamarádi.

• Citovat
  • Nahlásit
20914
12.4.21 08:35

Určitě bych se hnala „mít to za sebou“ s takovým pitomcem. Za nás se říkalo, ať si to necháme pro toho pravého, přišlo mi to děsně trapný a dneska vím, že je to pravda. Nikam nepospíchej, není důvod. Mmch mi přijde, že ti to kamarádka pěkně domluvila a o nic jiného než ten sex nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573
12.4.21 08:36
@Anonymní píše:
Aby mi všichni dali pokoj a nedívali se na mě jak na divnou. Holky o to přišly (prý) v 15 a já v 16 měla „jen“ dva kluky, kteří vic jak partneři byli dobří kamarádi.

Na prý se nehraje.. Co je jim do toho? To budeš mít sex jen proto, že to chtějí tvé kámošky? To jim fakt věříš? Trochu uvazuj, je jim kulové do toho, zda máš sex. Až se na to budeš cítit, tak hurá na to. Do té doby můžeš poslouchat jejich stupidní vyprávění a třeba si za pár let uvedomis, jak hloupé ony jsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20914
12.4.21 08:37
@Anonymní píše:

A co si jako pomohly, že nejsou v 15 panny? Nehledě na to, že půlka stejně kecá. Viděla jsi film Americká krása?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
12.4.21 08:39
@Anonymní píše:
Před dvouma měsícema jsem se seznámila přes kamarádku s klukem a pomdvou týdnech jsme spolu začali chodit. Bylo to fajn, nějak jsem to nehrotila, protože mám dojem, že vztahy v našem věku (16-17) nemají velkou šanci na přežítí.

Pak mě pozval domů, už mě nebavilo chodit po parku se psem, takže jsem souhlasila. U něj šlo všechno přirozeně, ale během mazlení jsem mu řekla, že sex nechci. Řekl jen „V pohodě.“ - no ale on to i tak zkusil, takže jsem mu to zopakovala ještě jednou. Když ani tohle nezabralo, tak jsem se prostě v možné chvíli zvedla připravena odejít. Tak jsem si vyslechla jak mužů být ráda, že se chtělnse mnou vyspat a další kecy.

Cestou domů jsem to volala kamarádce a ta mě ještě seřvala, že jsem mohla přijít o panenství.

Je pravda, že na jednu stranu bych ro chtěla mít z krku, aby do mě holky už nenarážely, ale na druhou stranu… Jsem se o sex nikdy moc nezajímala. Nikdy mě to popravdě ani nelákalo. Často mam různé mykózy, nebo záněty, takže me to dole věčně bolí a přidělávat si tímhle starosti mi přijde… Asi zbytečné, ale zase si říkám, jestli nejsem pozadu. Protože sex k životu patří.

Nenech se do ničeho nutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 08:41

Neblbni, prosím tě :) Já si na ten svůj první počkala až do 19 let a měla jsem ještě počkat, protože o rok později jsem potkala manžela a nic by mi neuteklo. A to příležitostí bylo dost, ale pořád jsem se na to necítila. Pak jsem se nechala ukecat po 2. schůzce :roll:. Navíc se z něj vyklubal časem pěkný deb. l, na což bych přišla hodně brzy, kdybych si stála za svým a chvilku s nim jen randila. :zed: Každopádně zpětně toho lituji…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 08:43
@martina.se píše:
Na prý se nehraje.. Co je jim do toho? To budeš mít sex jen proto, že to chtějí tvé kámošky? To jim fakt věříš? Trochu uvazuj, je jim kulové do toho, zda máš sex. Až se na to budeš cítit, tak hurá na to. Do té doby můžeš poslouchat jejich stupidní vyprávění a třeba si za pár let uvedomis, jak hloupé ony jsou

Já vím, že to nejsou pravé kamarádky, ale žadné blíž nemám. Kdyby to bylo na mě, tak sex řesím až po 20, protože to bych mohla být relativně rozumná a pochybuji, že mě to začne zajímat dřív, ale zas bych nerada byla ta divná. Krom toho mě celkem děsí, aby to nebyla ostuda třeba u doktora. Tyhle dvě věci se ve mně perou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 08:45
@terien píše:
A co si jako pomohly, že nejsou v 15 panny? Nehledě na to, že půlka stejně kecá. Viděla jsi film Americká krása?

Neviděla, ale podívám se o čem je.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 08:45
@Anonymní píše:

Za divnou nebudeš, spíš naopak. Já přišla o panenství před půl rokem v 21 letech, protože do té doby nebyl kluk, který by za to stál a upřímně mi bylo úplně jedno, kdo si co o om myslí. Je to čistě osobní věc a ne nikoho cizího.

• Citovat
  • Nahlásit
3345
12.4.21 08:54

Ty si hlavně vyřeš ten spodek. Jinak až k něčemu dojde, tak by to pro tebe nemusela být moc příjemná zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
12.4.21 09:08
@Anonymní píše:
Já vím, že to nejsou pravé kamarádky, ale žadné blíž nemám. Kdyby to bylo na mě, tak sex řesím až po 20, protože to bych mohla být relativně rozumná a pochybuji, že mě to začne zajímat dřív, ale zas bych nerada byla ta divná. Krom toho mě celkem děsí, aby to nebyla ostuda třeba u doktora. Tyhle dvě věci se ve mně perou

Divná je ta, co sexuje proto, aby už nebyla panna. Ta chytrá si počká na Pana Božského ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573
12.4.21 15:40
@Anonymní píše:
Já vím, že to nejsou pravé kamarádky, ale žadné blíž nemám. Kdyby to bylo na mě, tak sex řesím až po 20, protože to bych mohla být relativně rozumná a pochybuji, že mě to začne zajímat dřív, ale zas bych nerada byla ta divná. Krom toho mě celkem děsí, aby to nebyla ostuda třeba u doktora. Tyhle dvě věci se ve mně perou

Twl.. Divná u dr? Slapek, co musí před 15.rokem, nebo hned v 15, pak řeší tehotenstvi a nemoci, toho znají dost.. Normální babu, která nedá jen tak každýmu, to je ok a to není divné, mělo by to být normální.. Jestli chceš být stejné tunto jako ty rádoby kamarádky, tak hurá na to. Je vidět, že jsi ještě nedospela, protože uvažujes velmi hloupě. Bohužel.. Pokud to záleží víc na názoru malých hloupých nanynek, jak na vlastním, je to smutné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
12.4.21 16:02

Prosím tě, hlavně to nedělej kvůli tomu, že kamarádky už to dělaly a budou mít blbý kecy. To nejsou kamarádky, ale pěkný slepice. Nedokážu si představit, že bych měla narážky na kamarádku kvůli tomu, že neměla sex. Je to přeci její tělo, její rozhodnutí. Ona musí vědět kdy a s kym se na to bude cítit, tohle není vůbec moje starost.
Hodnej kluk, který za to stoji, si na to počká a podpoří tě. Debil, co nerespektuje tvoje ne, za to určitě nestojí a já bych si o něj neoprela ani kolo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat