Rozvod kvůli tchyni a spol.

Anonymní
1.8.21 22:45

Rozvod kvůli tchyni a spol.

Vím, jak nelogicky to zni. Manžel je fajn, mám ho moc ráda, ale stokrát nic umorilo vola a já přemýšlím, jestli tohle vůbec má jiné řešení. Tchyně se svagrovou mě prostě nemají rady a dělají ruzne drobne naschvály a nepříjemnosti. Manžel to nevidí, přitom by stačilo, kdyby se mě nějak soukrome morálně zastal… přemýšlím, jestli se v tom plácat x dalších let. Uvazuju, že poslední možnost je poradná a pak ho holkám asi nechám… :,( Nebo co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3750
1.8.21 22:47

No a co ti dělají? A musíte se spolu vídat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17928
1.8.21 22:48

Mluvit o tom, tak aby si přitom nevyčítala, neútočila, nebyla nápadně podobná své tchýni, když se snaží něco si vynutit.

Pokud spolu nevíte jak to řešit, tak zajít do poradny pro rodinu a řešit to tam.

A prostě si vůči příbuzným vymezit hranice a třeba se odstěhovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4404
1.8.21 22:52

No kvůli rodině bych se s manželem nerozvedla. Člověk si rodinu nevybírá, takže asi těžko ovlivní jak se chovají a co dělají. Co by mi vadilo by byl fakt, že se mě v očividných situacích nezastane. Ty ale píšeš, že to nevidí. Nabízí se tedy otázka proč… zda mu to přijde normální, banální nebo přehánění z tvé strany. To mi tady nevyluštíme. Každopádně než uzavřít fungující vztah, tak nejprve určitě poradnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
1.8.21 23:10
@Anonymní píše:
Vím, jak nelogicky to zni. Manžel je fajn, mám ho moc ráda, ale stokrát nic umorilo vola a já přemýšlím, jestli tohle vůbec má jiné řešení. Tchyně se svagrovou mě prostě nemají rady a dělají ruzne drobne naschvály a nepříjemnosti. Manžel to nevidí, přitom by stačilo, kdyby se mě nějak soukrome morálně zastal… přemýšlím, jestli se v tom plácat x dalších let. Uvazuju, že poslední možnost je poradná a pak ho holkám asi nechám… :,( Nebo co mám dělat?

Tak se s nimi nestýkej. Pokud spolu bydlíte, tak se odstěhujte. Jak jednoduché :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10810
1.8.21 23:14

A co dělají tak strasnyho? Tak se s nimi nevidej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7590
1.8.21 23:22

A oni u vás bydlí? Tak se s nima prostě nevidej. Přeci nemusíš jezdit na rodinné oslavy ani se s nima jakkoliv bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3234
1.8.21 23:30

A můžeš omezit kontakt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 07:09

Holky, nezlobte se, nemůžu sem napsat nic konkrétního, chodí sem rodina a bylo by zle.
Co k tomu říct? Prostě přemýšlím, jak absurdní je nechat manžela švagrové a tchýni… Protože to zní jako blbost, tak mě zajímá, jestli se tak děje. Omezila jsem kontakt na minimum a stejně to nestačí, vždycky mi do života vstoupí jak velká voda a nastává dusno doma. Upnuly se na manžela, nemají kamarádky, chlapa… umí to s ním líp než já, takže pokud se mně něco nelíbí, obvykle za to můžu já.

• Citovat
  • Nahlásit
1956
2.8.21 08:09
@Anonymní píše:
Holky, nezlobte se, nemůžu sem napsat nic konkrétního, chodí sem rodina a bylo by zle.
Co k tomu říct? Prostě přemýšlím, jak absurdní je nechat manžela švagrové a tchýni… Protože to zní jako blbost, tak mě zajímá, jestli se tak děje. Omezila jsem kontakt na minimum a stejně to nestačí, vždycky mi do života vstoupí jak velká voda a nastává dusno doma. Upnuly se na manžela, nemají kamarádky, chlapa… umí to s ním líp než já, takže pokud se mně něco nelíbí, obvykle za to můžu já.

Já nevím jak moc je to blbost, ale už mě to taky párkrát napadlo :nevim: nicméně víc se mi tu taky psát nechce, kdybys chtěla, napiš SZ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2287
2.8.21 08:26

Tak to se ale blbě radí. Píšeš to tak obecně, že vlastně nevíme nic.
Možná to jsou fakt malichernosti a ty si necháš zbytečně rozbít manželství. Máš ho vůbec ještě ráda? Přijde mi, že za záchranu toho manželství už ani moc bojovat nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 08:32

@Magical-eyes Prave ze chci. Manžela mám moc ráda, nechci rozbíjet jinak fungující vztah, ale třeba by mě konečně pochopil… fakt nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
524
2.8.21 08:57
@Anonymní píše:
Co k tomu říct? Prostě přemýšlím, jak absurdní je nechat manžela švagrové a tchýni… Protože to zní jako blbost, tak mě zajímá, jestli se tak děje. Omezila jsem kontakt na minimum a stejně to nestačí, vždycky mi do života vstoupí jak velká voda a nastává dusno doma. Upnuly se na manžela, nemají kamarádky, chlapa… umí to s ním líp než já, takže pokud se mně něco nelíbí, obvykle za to můžu já.

Kontakty jsi omezila na mininum a stejně tě dál deptaj, tak bych kontakty omezila v tom případě úplně. A budeš mít snad klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7153
2.8.21 10:43
@Anonymní píše:

Sorry, ale znis jako dost neschopnej chudak, bez urazky. :nevim:
Proste s nima eliminuj kontakt na nulu a hotovo.
Jinak nepises vlastne vubec nic, jen mas hromadu vymluv, ze vubec nic nejde.

Manzel za svou rodinu nemuze a s ni jsi si ho vzala, takze pokud se s nim kvuli te stejne rodine rozvedes, tak podle me jsi ho nijak zvlast rada nikdy nemela. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
2.8.21 11:02

Težko říct, ale z toho jak píšeš bych se ani nedivila kdyby tchýně a švagrový připomínky byly oprávněný :nevim:
Každá mince má dvě strany a ne vždy je ta špatná na straně tchýně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat