Růst do výšky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nataliee13
Nováček 4 příspěvky 21.12.17 19:04
růst do výšky

Ahojte, doufám že nebudete naštvané za toto téma. Dost mě trápí má výška 165 cm. Je mi 15 let. Možná si řeknete, že to není málo, ale chtěla bych být modelkou. A to bych musela mít min. 172 cm. Moje mamka měří 163 cm a táta 183,5 cm. Prarodiče moc vysocí nejsou. Jinak jsem dost hubená a mám dlouhé nohy. Měsíčky jsem dostala ve 13 a mám je hodně nepravidelné. Zajímalo by mně jestli mám ještě šanci něco narůst. Jak jste s růstem měly vy? Vyrostly jste ještě něco po 15(popřípadě dokdy jste rostly)? Předem moc děkuji za odpovědi. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alušáček
Závislačka 3010 příspěvků 21.12.17 19:11

@Nataliee13 Myslim, ze uz nevyrostes a bud rada, 165cm je pro zenskou idealni vyska, vysoke zenske maji vetsinou velke nohy a pokud priberou vypadaji jak obrice.. Ale mozna se pletu treba nijaky ten centimetr jeste vytahnes ;)

Janasas
Kelišová 5025 příspěvků 21.12.17 19:15

Já bych řekla, že ještě můžeš tak 2- 3 cm..Jednou jsme dostali o dospívání nějaké letáky a tam bylo, že se ještě roste tak dva roky od mensturace.. Tak je možné, že něco, ale asi jenom pár cm, bych řekla… pak že už výška je konečná
Mě to třeba odpovídalo.. Já měla v 11 letech a do 13 jsem ještě rostla, pak už ne- nějaký cm, dva asi jo, ale určitě ne už třeba 10 cm

Příspěvek upraven 21.12.17 v 19:16

Nataliee13
Nováček 4 příspěvky 21.12.17 19:16

Nebudu ráda pokud ještě nevyrostu. 165 cm je malá výška.

terinka4444
Hvězda diskuse 65844 příspěvků 21.12.17 19:20
@Nataliee13 píše:
Nebudu ráda pokud ještě nevyrostu. 165 cm je malá výška.

už moc nevyrosteš, 7 cm už bych řekla, že ne.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 21.12.17 19:22

Však počkej, pokud se zabouchnes do stejne vysokého kluka, budeš za svých 165 rada. Lepší nez resit ze mas 190 a nemůžeš na nikoho vysokého narazit. (Čímž se nechci dotknout párů kde je muž menší, jen ruku na srdce - vyšší muž a menší žena se prostě lépe snáší)

Nataliee13
Nováček 4 příspěvky 21.12.17 19:22

Stačilo by mi i třeba jenom 3-5 cm. Hlavně nechci zůstat na těch 165 cm

jessikka
Extra třída :D 10576 příspěvků 21.12.17 19:28

Naprosto bez ironie… Neboj, za chvíli tě touha být modelkou přejde. V patnácti to chápu, ve dvaceti to už možná budeš vidět jinak, v pětadvaceti určitě.
Výška ti pak už nebude vadit :kytka:

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 21.12.17 19:46

Po patnáctce jsem vyrostla už jen o centimetr. Ale modelky mohou být i malé, alespoň podle toho, co jsem viděla na některých e-shopech s oblečením, kde je oblečení nafocené na modelce a u toho je napsáno, že modelka měří určitý počet centimetrů.

Heivka
Závislačka 2899 příspěvků 21.12.17 20:10

Já od první menstruace nevyrostla ani o centimetr (tedy do výšky, do šířky bohužel růst omezený není) já se skoro na svou dospělou výšku vytáhla v 11 (168cm) pak jsem dva roky dorůstala 2cm a ve třinácti po začátku menzes už ani ťuk. Ale když se podívám co všechno dělá „modelku“ tak výška 165cm nemusí být překážkou.

lachtanice86
Kelišová 5505 příspěvků 21.12.17 20:13

@Nataliee13 po 15 už jsem vyrostla max o 1-2 cm

Tichošlápek
Echt Kelišová 9175 příspěvků 21.12.17 20:17

Po první ms uz jsem nevyrostla

Xsenova
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 21.12.17 20:19

@Nataliee13 nemusíš mať 170. Ak si vynimočne pekná tak môžeš cez českú agentúru na japonský trh - tam berú aj nižšie dievčatá. Budeš prevažne vyberaná na foto kampane. Pošli polas do pár agentúr a uvidíš.

unuděná
Kelišová 5153 příspěvků 1 inzerát 21.12.17 20:28

Pohled z druhe strany, ja mela ve 12ti uz 180cm, do dospelosti jsem jeste 3cm nahnala. A uprimne? Neni o co stat. Otazky na modelku jsem mela denne na taliri, i kdyz jsem o ne fakt nestala, sehnat si kluka alespon stejne vysokeho, jako jsem byla sama, byl az nadprirozene tezky ukol, vsude jsem vsechny vrstevniky presahovala.Dnes jsem za vysku rada, nikoli ale proto, ze bych mohla delat modelku ( :mrgreen: )-to ve triceti uz nemuze temer zadna, ale protoze jsem se s tim naucila zit a sehnala zazracne uzasneho chlapa, vyssiho nez ja, vedle ktereho jsem si nikdy nepriadala jako nemotorna zirafa :mrgreen: Jsou mnohem zajimavejsi prace a rozhodne mnohem perspektivnejsi, nez modeling, takze bude lepe, kdyz se se svou vyskou smiris.Vzdy muzes fotit napriklad oblicej, jsi-li zajimava.

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 21.12.17 20:51

@unuděná vidis, ja mam 187cm, dorostla jsem v patnacti a nikdy jsem nebyla ani nejvyssi holka ve tride, ani vyssi nez kluci, kteri se mi libili. I tu modelku jsem chvili delala, ale mnohem uspesnejsi (financne) v tom byla kamaradka, ktera nema ani metr sedmdesat, zato je uzasne fotogenicka. Vydelala na nekolik domu, ja se radsi vrhla na studium :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje je prý závislý na prášcích proti bolesti. Sám to popírá, léky ale přiznal!

Má ještě šanci postavit se na nohy? Stav Jiřího Pomejeho má být prý velmi... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama