Růst nehtů/nehty

23
21.5.15 17:49

Růst nehtů/nehty

Dobrý den, máte prosím nějaký tpy na růst nehtů? A něco proti lámání? :think: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12170
21.5.15 18:11

No, proti lamani mi nejvice zabraly vitaminy na nehty.. Obsahuji tusim vapnik, vit. D a zinek.. Ted si nepamatuju. V tehotenstvi tedy se zacali lamat silene, ale zjistili mi nedostatek vit. D. Po jeho nasazeni do mesice mnohem lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
21.5.15 19:35

Na třepení mi moje kamarádka naposledy před shellakem aplikovala keratin na nehty. Má s tím moc dobré zkušenosti. Já zatím nevím, jestě jsem shellac nesundala. Mě nehty vyrostou právě jen pod shellakem, jinak se mi buď ulomí nebo je ukoušu :oops: Místo Shellaku mi ale kamarádka teď dala něco nového - jinou značku téhož (začíná to na MM - dvě slova v názvu na M) a to je výrazně kvalitnější - drží mi to už třetí týden téměř bez vad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170
21.5.15 19:52

@Mafina5 tak si koukej vzpomenout co to bylo.. take jsem vyuzivala Shellac, ale ten je finanncne trosku nakladny, tak ze bych si vygooglila neco o tom Tvem MM :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
22.5.15 13:01

No ono to MM bylo asi o 40 korun dražší, než shellac - shellac dělá moje kamarádka za 350 korun a tohle za 390 korun. Až tam půjdu, tak se jí zeptám, co to je :-)
Jinak mám trošku odlouplej kraj na palci (tam kde člověk zapíná zip a trpí to nejvíc) Chtěla jsem to celé odstranit, že si to jen nalakuju, ale nezvládla jsem to dát dolů, asi bych si ten nehet poškodila. To shellac mi šel dolů po třech týdnech v podstatě sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9679
7.11.16 17:24

Měla jsem nehty docela dobré v těhotenství i po porodu. Až jsem se divila. Jenže pak to začalo. Nejdřív jeden nehet, ale ostatní v pohodě, tak jsem tomu nevěnovala velkou pozornost. Teď ale vypadají všechny nehty tragicky, lámou se, třepí, slabé, už ani nejsou tak vypouklé, občas jakoby poraněné. Vitamíny jsem nasadila, ale žádné zlepšení nevidím. Co s tím? Kdy se může projevit aspoň mírné zlepšení? Ještě nedávno jsem měla nehty docela dlouhé a jsem na to zvyklá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
7.11.16 17:43

Staráš se o ně stále? Mohou to být hormonální změny, u vitamínů si zkontroluj vstřebatelnost - ideální je chelátní forma apod. a jinak správná péče podle druhu problému (v tvém případě slabé a třepivé), pořádně promašťovat, nemáchat ruce zbytečně dlouho ve vodě a čistících prostředcích - používej rukavice, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9679
7.11.16 17:52

@Nimie Myslím si, že největší vliv má kojení. Jinak dělám vše stejně dlouhodobě, žádná změna nenastala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama