Růst šestek ve 30ti měsících

396
7.2.18 13:23

Růst šestek ve 30ti měsících

Dobrý den a ahoj, mám skromný dotaz, jestli někdo v nedávné době řešil nebo řeší podobnou věc. Dceři bude brzy 30 měsíců a zdá se mi, že už jí začínají růst šestky. Pětky docela protrpěla, trvalo to přes tři měsíce než se komplet proklubaly a dorostly. Já konečně juchala, že se teď pár let vyspím a bohužel teď pár týdnů už zase řeším opruzení, vzteklost, ekzémy, špatný spánek..podařilo se mi jí kouknout do pusy a málem mě trefil šlak, když za spodníma pětkama má daseň nateklou a vytvarovanou do tvaru zubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3754
7.2.18 13:46

Moje dcera má 156 měsíců a šestky už taky má. A syn má 84 měsíců a taky mu už narostly. :roll: :roll: :roll:
2,5 roku dítě ti řekne jestli ho bolí v puse a můžeš mu dát panadol. a nemusíš mu dávat pleny aby se neopruzoval. Vzteklost a ekzém mi s růstem zubů nikdy nesouvisel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
7.2.18 13:50

@kontramatka Normálně nemám ráda zbytečně útočné komenty, ale tentokrát souhlasím. 30 měsíců… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
7.2.18 13:50
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16159
7.2.18 13:51
@kontramatka píše:
Moje dcera má 156 měsíců a šestky už taky má. A syn má 84 měsíců a taky mu už narostly. :roll: :roll: :roll:
2,5 roku dítě ti řekne jestli ho bolí v puse a můžeš mu dát panadol. a nemusíš mu dávat pleny aby se neopruzoval. Vzteklost a ekzém mi s růstem zubů nikdy nesouvisel.
:D :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8510
7.2.18 13:59

@swat a co chceš slyšet? Prostě to musíš vydržet a hold pak bude chvíli klid. taky čekám kdy jí začnou rašit pětky. Ale dcera trpěla dost na začátku, pač štyrky už byly ok.
U nás byla opruzená zadnice - ale teď je plně bez plenek, tak čekám co bude. Dceři jsou necelé 2 toky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ZuzaMi
7.2.18 14:05
@kontramatka píše:
:D :palec:
  • Citovat
  • Nahlásit
564
7.2.18 14:05

Na šestky ve 30 měsících je nějak brzo ne? :think: ty patří až ke stálým druhým zubům co začínají růst až okolo 6 roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
7.2.18 14:07

@kontramatka @Therushka wow, tak to sorry..2,5 roku, jestli to je takhle lepší 8o 8o aby vám to netrhalo oči :nevim:
@iwa83 chtěla jsem se jen dozvědět, jestli se s tím někdo setkal, šestky takhle brzy, nic víc nic míň..pleny nemá od dvou let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
7.2.18 14:09

@vcelinda No právě, rostou až mnohem později, proto mi to vrtá hlavou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8510
7.2.18 14:11

@swat jako mě taky 30 měsíců přijde už divných ;) řekneš jim ať koukají zalézt, že ještě nemaj dle tabulky růst?
Někdo má v 1,5 roce komplet i s pětkami, někomu dorůstají teprve trojky. Jestli to nese blbě, zkusila bych homeopatika. Nebo zavolej svému zubaři. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
7.2.18 14:17

@swat ale asi to teda možný je https://www.emimino.cz/…tech-271542/

Tak přeji, aby to chudinku přestalo bolet co nejdříve ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
7.2.18 14:26

@iwa83 Dávám chamomillu, zdá se, že docela zabírá, ale růst to nejspíš nezastaví :dance: První zub jí vyrostl ve čtyřech měsících, pak už to jelo, každý zub prokadila, osypala se, špatně spala..těšila jsem se, že s poslední pětkou to dá pokoj a jedeme nanovo..no uvidíme, třeba se to bude klubat na etapy a definitivně vyrostou až v šesti letech :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
7.2.18 18:16

@swat Zajděte k zubaři, pokud se vám to nezdá, co na to říci… Ano, je to brzo. Ne, není to nic nevídaného neslýchaného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama