Rychlé hubnutí, vydrzi to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 17:52
Rychlé hubnutí, vydrzi to?

Ahoj.. Mám pár otazecek. Vzdy, kdyz jsem na vikend u sve sestry, tak se jdu vazit, jelikoz u nas nemame vahu. A zjistila jsem, ze jsem hodně nabrala, 77kg, na 171cm.. nerekla bych o tobe, ze jsem tlusta, jen takova oplacana.. ale nelibi se mi to moc. Uz ze zkušenosti vim, ze hubnu rychle. Je pravda, ze jsem se posledni dobou moc nehybala, a prejidala se.. Takze kdybych zacala behat, a taky omezila to jidlo, sladke, myslim, ze bych za mesic-2 byla ve sve idealni vaze. Ale ma otázka je, jestli se to udrzi? Nemam v planu uplne nejist, ale cvicit nemuzu, jelikoz mam doma dva male sourozence, a svuj pokoj ani prostor nemam.)

Reakce:
09Veronika09
Kecalka 360 příspěvků 19.04.19 18:08

Udrží se to, pokud už takhle budeš jíst pořád a cvičit se dá i kdekoliv jinde než doma.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 19.04.19 18:11

Dělám výživové poradenství. Kolik chceš mít?
Podle mě to jde úpravou stravy s pohybem ale ne tak ze za dva měsíc budeš mít 65kg to je blbě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 18:14

@Lioness34 staci mi svych 70-72 kg max.. nepripadam si tlusta, opravdu ne, treba kdyz beham, hraju prehazku, tak jsem porad v pohode a ani se moc nezadychavam..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 18:15

@Lioness34 na cviceni i tak moc nejsem, kdyz uz, tak beh, sporty, procházky.. ale určitě se uz znovu tolik, jako ted, prejidat nechci.

Evulina
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 19.04.19 18:18
@Anonymní píše:
@Lioness34 staci mi svych 70-72 kg max.. nepripadam si tlusta, opravdu ne, treba kdyz beham, hraju prehazku, tak jsem porad v pohode a ani se moc nezadychavam..

Za zdravé se považuje hubnutí 0,5 - 1 kg týdně. Např. 2 kg týdně už je moc, to vypovídá o tom, že už tělo trápíš až moc. Když ubereš jídla moc razantně na delší dobu, můžeš si naopak zadělat na problém - snížit si metabolismus. Příjem jídla za den nesmí klesnout pod hodnotu tvého bazálního metabolismu. Doporučovala bych ti se jít přeměřit a převážit všechny těl. hodnoty k nějakému odborníkovi a spočítat tvůj bazál (jsou i kalkulačky na netu, ty dají aspoň rámcovou základní představu). Na někoho (hlavně v mládí) ale často zabere pouze to, že přestane „prasit“ - přejídat se a tláskat sladké a nemusí dělat nějaká radikálnější opatření.

Evulina
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 19.04.19 18:20
@Anonymní píše:
@Lioness34 na cviceni i tak moc nejsem, kdyz uz, tak beh, sporty, procházky.. ale určitě se uz znovu tolik, jako ted, prejidat nechci.

No, podle toho, co píšeš, pravděpodobně jsi přibrala kvůli přejídání. Tak nejdřív zkus jíst zase normálně a uvidíš.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8630 příspěvků 19.04.19 18:21

Vaha se udrzi pokud zmeny zustanou natrvalo. Proto ty zmeny potrebujes delat udrzitelne. Netrapit se hlady, delat sport co te bavi. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama