Rychlé vyvrcholení

Anonymní
17.5.21 18:46

Rychlé vyvrcholení

Dobrý den vždy jsem měla sexuálního partnera který semnou vyvrcholil rychleji než s jinou ženou. Teď jsem si začala s mužem o kterém mi má kamarádka vyprávěla že je to ideální sexuální partner dlouhý sex a tak dále. Jenže stejný problém jako u všech i on sám je z toho nešťastný že to s jinou ženou neměl snažím se tomu porozumět. Děkuji za odpověď krásný den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
488
17.5.21 19:16

Asi ses dobrá a nebo neměl dlouho sex. Jak často spolu spíte? Většinou to tak mám taky. Přijde mi to jako normální, ale je pravda, že jednou jedinkrát jsem měla může a tomu to trvalo až moc dlouho a byla to už nuda.. Tak si vyber.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
17.5.21 19:17

Omlouvám se za překlepy 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1846
17.5.21 19:18

Třeba jsi dole užší, než je běžný standard.. :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2124
17.5.21 20:25

Asi jsi mnohem vic sexy nez vsechny pred Tebou :palec: no, je to břemeno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 22:57

@Tinunka no dlouho to není ono ale půl hodinka by také byla ok 😀 😀právě že sex máme každý den

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 22:59

@FlorenceF Jenkins sexy nejsem 😀 😀to mi věřte 😀 😀 snažím sním probírat nějaké gely na delší výdrž.. chci ať je i on vpohode

• Citovat
  • Nahlásit
4512
18.5.21 08:10
@Anonymní píše:
Dobrý den vždy jsem měla sexuálního partnera který semnou vyvrcholil rychleji než s jinou ženou. Teď jsem si začala s mužem o kterém mi má kamarádka vyprávěla že je to ideální sexuální partner dlouhý sex a tak dále. Jenže stejný problém jako u všech i on sám je z toho nešťastný že to s jinou ženou neměl snažím se tomu porozumět. Děkuji za odpověď krásný den

Možná přítel kecá a měl to tak vždy s každou, ale je mu blbé to přiznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2372
18.5.21 11:25

Asi jsi utažená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
18.5.21 12:28

Zakladatelko

Jak dlouho váš pohlavní styk trvá? Kolik vydrželi s ostatními ženami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
18.5.21 12:29
@Anonymní píše:
Dobrý den vždy jsem měla sexuálního partnera který semnou vyvrcholil rychleji než s jinou ženou. Teď jsem si začala s mužem o kterém mi má kamarádka vyprávěla že je to ideální sexuální partner dlouhý sex a tak dále. Jenže stejný problém jako u všech i on sám je z toho nešťastný že to s jinou ženou neměl snažím se tomu porozumět. Děkuji za odpověď krásný den

Mas skebli ze zlata! To jsi chtela slyset ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat