Dělá vám to tchyně taky?

Anonymní
16.5.21 22:41

Dělá vám to tchyně taky?

Ahoj holky, moje tchyně dělá pro me nepochopitelnou věc a neznam nikoho komu by to tchyně taky dělala, tak se zeptam vás jestli to je normální?!
Když nás syn k ni jede na víkend, okamžitě ho prevlece do oblečení co mu koupila ona, tricko, kalhoty, ponozky, spodky, mikina, bunda, boty i čepice!!!
Mně to normální nepřijde cítím se jako by od nas jezdil v něčem špatným a smradlavým, že mi ho u sebe vzdy převlékne 8o můj muž tvrdí, že to myslí dobře a nechce aby si neco proderavil nebo uspinil… Ok ale proc spodky a boty? Mám z toho akorát nervy a cítím se jako bych s ni měla neustále střídavou péči :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1934
16.5.21 22:45

Neřešila bych to. Jestli to nevadí dítěti, tak proč ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 22:47

@Lucie008 dítěti to samozrejme nevadí, je mu je jedno co má od koho na sobě, babičku má rád, já ji mam taky ráda, ale s tímhle mě štve :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 22:48

Je to divný. :lol: U nás převlékne někdy, něco, obvykle proto, že se bojí, aby to neušpinili. Opakovaně jsem žádala, aby ho nepřevlékala, že špinavé oblečení mi nevadí, ale dítěti vadi umělé materiály a prášek, ve kterém pere. Často mi i vrací oblečení, ve kterém přišel vyprané, že zrovna prala…A to tam ani dítě nespí. To mi vadí teda šíleně, připadám si, jak kdybych doma asi neuměla zapnout pračku. Ale už to neřeším, převezmu, vyperu si po svém a jedeme dál. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1934
16.5.21 22:50
@Anonymní píše:
@Lucie008 dítěti to samozrejme nevadí, je mu je jedno co má od koho na sobě, babičku má rád, já ji mam taky ráda, ale s tímhle mě štve :pocitac:

Chápu, že tě to štve, ale je to opravdu zbytečné řešit. Tchýni nezměníš. Povznes se nad to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4997
16.5.21 22:51

Za mě je to trhlý, asi si vzpomíná na svá mladá mateřská léta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
16.5.21 22:55

A boty mu dává jake? To by me asi jediné štvalo, jestli jsou mu dobře. Jinak je ujeta no :( Má ho jako panenku na oblékání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32447
16.5.21 22:57

Já myslela že převléká tvého manžela. To by bylo horší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
16.5.21 23:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, moje tchyně dělá pro me nepochopitelnou věc a neznam nikoho komu by to tchyně taky dělala, tak se zeptam vás jestli to je normální?!
Když nás syn k ni jede na víkend, okamžitě ho prevlece do oblečení co mu koupila ona, tricko, kalhoty, ponozky, spodky, mikina, bunda, boty i čepice!!!
Mně to normální nepřijde cítím se jako by od nas jezdil v něčem špatným a smradlavým, že mi ho u sebe vzdy převlékne 8o můj muž tvrdí, že to myslí dobře a nechce aby si neco proderavil nebo uspinil… Ok ale proc spodky a boty? Mám z toho akorát nervy a cítím se jako bych s ni měla neustále střídavou péči :roll:

Je to divné, naše to naštěstí nedělá. Jinak jaká je kvalita oblečení od ní? Kdyby dobrá, tak bych to asi neřešila, stejně to nezměníš :nevim: A kolik je synovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
16.5.21 23:03

Převlékat dítěti bezdůvodně spodní prádlo je divné, to uznávám, ale jinak bych v tom nehledala nic tragického. Třeba ji jen baví kupovat dětské oblečení a chce, aby ho unosil dřív, než z něj vyroste. Za jejího mládí tolik pěkných oblečků pro děti nebylo, tak si to možná chce užít s vnoučetem.

Případně jestli ho obléká do něčeho obnošeného, tak zjevně nechce, aby si ušpinil oblečení z domova. Já jsem třeba u babičky taky vždycky měla jiné domácí oblečení a bačkory, to je snad normální.

Doporučuju dívat se na to z té lepší stránky, ušetříš si spoustu nervů. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
16.5.21 23:15

Ne, tohle opravdu neznám. Divné to je, asi bych se jí zeptala na důvody, cítila bych se divně. A co bych teda nepřekousla, tak by byly ty boty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26933
16.5.21 23:21

Moje máma to dělala taky. Důvod byl ten, že se bála, že se tam kluci umazou a zničí oblečení. Takže je převlékla, dala jim i boty a byla v klidu.
Teď se u ní kluci převlékají automaticky. Ale tedy jen, když jdou ven.
Spodky jim tedy nechává vlastní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 23:24
@Anonymní píše:
Je to divný. :lol: U nás převlékne někdy, něco, obvykle proto, že se bojí, aby to neušpinili. Opakovaně jsem žádala, aby ho nepřevlékala, že špinavé oblečení mi nevadí, ale dítěti vadi umělé materiály a prášek, ve kterém pere. Často mi i vrací oblečení, ve kterém přišel vyprané, že zrovna prala…A to tam ani dítě nespí. To mi vadí teda šíleně, připadám si, jak kdybych doma asi neuměla zapnout pračku. Ale už to neřeším, převezmu, vyperu si po svém a jedeme dál. :roll:

To chapu! Mě to s tim pranim dělá taky malýho svlekne hned to hodí do pračky a da mu to svoje oblečení :zed: praci prasek nebo avivaz mu nevadí, ale to vyprane obleceni co mi dá smrdi po cigaretach! A to je hnus tisickrat jsem ji rikala, ze to kvuli tomu smradu stejne vyperu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 23:29

Ty kraso jeste aby mi převlékla chlapa 🙈 jako takhle ja to chápala, když to byly teplaky a tričko, ale to ostatní, ma vlastní i bundu a čepice, už nechápu, jsem tolerantní, nechci ji nijak hanit někdy je oblečení nové jindy trochu obnosene, boty nové jako kupuji já, ale fakt tohle ze svého okolí neznám 8o tak jsem chtela vědět jestli je tu někdo komu to tchyně, máma dělala taky ;) a celkem jste mě dost uklidnily diky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 23:33

@Lenyyyy synovi jsou 4 a babicku má strašně rád ani ja s ni nemám žádný problém, jen tedy mi někdy přijde, že si tchyně myslí jakoby ho porodila ona :nevim: je až moc mateřská. Kvalita oblečení je stejná jako od nás

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat