Rýma, kýchání a svědění v krku

775
22.7.13 20:23

rýma,kýchání,svědění v krku

Ahojte, prosím o radu! Chtěla bych se zeptat-máte s tím třeba někdo zkušenosti… Týden po porodu se mi objevilo toto: svědění v krku, očí a kýchání a rýma. Trvá to už 3měsíc a teď mě odpadlo svědění v krku a očí, ale tak moc silně kýchám-celý den několikrát za sebou a do toho rýma od rána do rána…je to hrozné, už mi to leze krkem. Mudr tvrdí že je to alergie, ale já si to nemyslím. Smrkám teď poslední 2týdny zelené hleny s průhlednými a dost to kolikrát bolí když smrkám-cítím to v dutinách na čele. Myslíte že to je opravdu alergie? není to třeba nějaký streptotok, nebo něco podobného??? Děkuji všem za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47759
22.7.13 20:42

Typické příznaky alergie, mám to taky, akorát do porodu nebylo po alergii ani vidu, ani slechu a začalo to až po porodu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1198
22.7.13 21:02

My to máme celá rodina, objevilo se nám to před několika lety a trvá to přibližně od května do konce července. Je to alergie na nějakou trávu nebo co :? :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
22.7.13 21:18

Priznaky rozhodne odpovidaji alergii a je sezona + malo prsi, takze o to to muze byt horsi, vyraznejsi.. muj chlap to ma taky, alergii ma potvrzenou a letos mu pri delsim pobytu venku ani prasky nezabiraji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13681
22.7.13 21:55

Taky myslím, že bto bude alergie. kamarádka má tyto alergické příznaky běžně včetně té zelené rýmy… chtělo by to návštěvu alergologa, který by ti dal něco, co se může i při kojení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
23.7.13 06:33

Děkuji mockrát za odpovědi všem :kytka: :kytka: :kytka:
Budu tedy muset na alergologii, snad budou i nějaké prášky které mohu, když kojím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama