Svědivé pupínky v hlavě

4136
18.7.13 21:01

svědivé pupínky v hlavě

Od uterka mě hrozně svědí hlava (myju si ji pořád stejně) dělaj se mi v ní takový pupínky a hrozně svědí po celý hlavě a občas i na uchu nebo na tvaři. Udělali se mi i tři pupínky v dlani a už druhej den to svědí jak čert. Zejtra asi zajdu na kožní sice doktorka ma dovolenou tak doufam že tam bude nejakej zaskok, ale nevíte někdo co to muže být :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
18.7.13 21:05

A nemáš neštovice? 8o Ty totiž začínajíprávě ve vlasech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
18.7.13 21:06
@Gladys píše:
A nemáš neštovice? 8o Ty totiž začínajíprávě ve vlasech

TAKY BYCH TIPLA NA NESTOVICE

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4136
18.7.13 21:18

@Gladys ja nevim :oops: koukam na net ale jiny priznaky nez ty pupinky sem na sobe nespozorovala. Ted koukám mám další na noze ale abych to upřenila tak to je spíš takovej červenej flíček, vysouplej a svědí.
Nestrašte mě s neštovicama :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13648
18.7.13 21:22

Buď alergie nebo neštovice. měla jsi je už? neštovice jsou červené svědivé pupínky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
18.7.13 21:23

@pralalinka neštovice se nejdřív udělá červený pupínek, do 24h se naleje na puchýřek. Horečky můžou nastoupit až po výsevu a nebo taky vůbec (což bys byla šťastlivkyně, protože u dospělých často neštovice mají horší průběh).
Další fáze je, že pupínek zaschne a udělá se stroupek, v téhle fázi to prý svědí fakt fest. Tak jestli máš už nějaký pupínky ostroupkovaný, tak je to jasný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
18.7.13 21:32

Me jako prvni napadly taky nestovice. Muzes mit jen lehky prubeh, treba diky mensimu mnozstvi protilatek na nestovice v tele pred propuknutim. Prodelala si je v detstvi? Mozna i tehdy mely hladky prubeh tak proto.Nebo jsi byla proti nim ockovana a nedostala je? Protoze ockovani byva velice casto neucinne, nebo muze byt castecne, nebo,,vyprchala,, jeho ucinnost, pokud nejaka vubec byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4136
18.7.13 21:33

@Gladys ne ne stroupky žádný nemám, spíš sou ty,,pupínky,, takový tvrdý. No to me teda zajíma co já to mám :cert: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4136
18.7.13 21:34

@wildcherry jestli sme mela nestovice nevim. A ted večer se už ani nemam koho zeptat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
18.7.13 21:41

@pralalinka nechci děsit, ale další možnost jsou blechy a to bych ti snad víc přála ty neštovice, zbavit se blech je obstojný martyrium, musí se totiž plošně vydesinfikovat celý byt :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4136
18.7.13 21:46

@Gladys nad tim sem taky přemýšlela ale zase si říkam že by byl,,pokousnej,, i manžel a dcera, nebo ne??? No při nejhorším se stejne do mesice stehujem :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
18.7.13 21:51

@pralalinka ty jsi ještě nikdy neviděla dva lidi spící v jedné místnosti, kdy jeden je dožranej od komárů a druhej naprosto netknutej? :lol: Nevím, klidně na to kožní jdi, ale teda opatrně, kdyby to byly ty neštovice, ať někoho nenakazíš (přenos je kontaktem a kapénkovou infekcí), já teprve teď zjistila, že moje šedesátiletá maminka neštovice neměla a u ní by to byl průser, takže k nám má asi celé léto zákaz, než si to odkroutěj všechny tři děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
18.7.13 22:05
@pralalinka píše:
@wildcherry jestli sme mela nestovice nevim. A ted večer se už ani nemam koho zeptat :nevim:

no uvidis, drzim palce. Blecha, to ti nevim, ze by jsi si nevsimla, ze to skace treba po ruce? Jednou jsem mela, pritahla jsem ji odnekud z tabora asi, ale stipancu par a tu svinu chytla prave na ruce. Nikdy nikde zadna jina.Ja bych fakt typla nestovice, ale zkusenosti s nima jinak nemam no..Mozna nemas jeste stroupky, protoze jsi v tom vysevu. Pokud ano, jak pise Gladis, jsi infekcni. Jeste me napadla jedna vec, nepotis se? Ze by to v hlave bylo ze zapoceni a na tele komar? I kdyz tomu bych moc nadeji nedavala, ale kdo vi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
18.7.13 22:08
@Gladys píše:
@pralalinka ty jsi ještě nikdy neviděla dva lidi spící v jedné místnosti, kdy jeden je dožranej od komárů a druhej naprosto netknutej? :lol: Nevím, klidně na to kožní jdi, ale teda opatrně, kdyby to byly ty neštovice, ať někoho nenakazíš (přenos je kontaktem a kapénkovou infekcí), já teprve teď zjistila, že moje šedesátiletá maminka neštovice neměla a u ní by to byl průser, takže k nám má asi celé léto zákaz, než si to odkroutěj všechny tři děti.

tak to je u nas :lol:,chlap i holky dostipany, jen ja ne :mrgreen:.A jedina s RH - faktorem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4136
19.7.13 11:11

Hmmm tak sem byla u doktorky a prd ví. Jen mi napsalal nějaký mastičky proti svědění u kterých mě pak došlo že je stejně kuli kojení nemužu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama