Ekzém na prsou v těhotenství

5
14.7.13 12:43

Ekzém na prsou v těhotenství.

Ahoj, mám problém. Už asi měsíc bojuju s mokvající bradavkou. Dostala jsem od kožní belogent(prý za to muže atopický ekzem, který se mi obcas objeví) - mužu mazat 3 dny a pak 14 dní pauzu, kvůly malému množství kortikoidů v mastičce. Mastička vždycky zabere, ale tak na 5 dní a pak to začíná všechno od znova. Nemáte s tím někdo zkušenost a nějakou radu? jsem 31tt a bojím se to mazat víc, abych malému neublížila :( Děkuju za jakoukoliv radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.7.13 22:38

Ahojky…mám to samé na dlani…udělají se mi pupínky, ty prasknout, zmokvají a udělají se stroupky, ty pak vyléčím (obyč. heřmánkovou mastičkou) a v zápětí to začně znovu…už to mám asi po páté…Dle kožní doktorky je to ekzém a možná zmizí až po porodu, když budu mít štěstí…mám také kortykoidovou mastičku, ale nepoužívám ji. Použila jsem ji jednou a výsledek byl úplně stejný :nevim: :nevim: :nevim: Myslím si, že hormony dělají své a budeme to muset vydržet do porodu… :? :? :?

Třeba někdo poradí, jak se zbavit ekzému v těhotenství nadobro :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
15.7.13 10:40

Já se právě bojím, že s tím nebudu moct kojit :( pořád doufám, že se to do té doby dá nějak dohromady.. tu heřmánkovou mastičku zkusím, už nemám co ztratit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.13 10:59

Zkus dermazulen nebo infadolan…je to obojí hodně podobný a je to neškodný pro miminko…ale mě se to vždycky vyléčí a hned se to vrátí…tak uvidíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama