Rýžové vločky

174
21.9.06 21:51

Rýžové vločky

Koupila jsem Bio rýžové vločky od Country Life a ráda bych z toho uvařila Amálce její první příkrm. Znáte ty vločky ? Je z toho vhodné vařit kaši pro mimi ?
Máte prosím někdo zkušenost s vařením rýžové kaše z rýžových vloček ? Pokud ano, poraďte prosím, ať z toho neuvařím nějaký blivajs. Moc díky !
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

685
22.9.06 08:41

Ahoj,
vařila jsem je často a střídala s jáhlovýma a později i s ovesnýma. Speciálně rýžové to chce na chvíli předem namočit (nejlíp tak půl hoďky), dát vařit, pak jsou hotové za pár minut. Já jsem do toho nakonec přidávala Hamilon a nastrouhané ovoce. Taky jsem to časem začala trochu sladit. U nás to mělo úspěch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
22.9.06 19:35

Teda me je nikdy ani nenapadlo namocit a soupnu je treba do polivky pred dovarenim a jsou hned meke. A to mam taky od Countrylife.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
24.9.06 12:10

Moc díky za odpovědi !

První kaši máme za sebou a měla celkem úspěch. :lol:
Zkusila jsem to namočit a osvědčilo se, i když i bez namočení by to bylo uvařené rychle. Při namočení to ale nabobtnalo a rozmočilo se a při vaření z toho vlastně sama o sobě vznikla kaše.
Bylo to rychlé a bez velkého patlání. Pak jsem to ještě chvilku rozmixovala a nakonec přidala odstříkané MM.
Takže výsledek - rýžové vločky vřele doporučuji :wink:
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
30.9.06 16:32

Prosím, kde se kupují ! Nikde jsem je neviděla- všude mají hromady různých kaší…taky tu někdo psal o nějakých křupkách, ne sladkých. Tak ty jsem taky ještě neobjevila, možná že líná h..pusa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
30.9.06 19:34

Pafko,
jestli máš možnost, zajdi do krámku se zdravou výživou, tam by to měli mít nebo to objednají. U nás stál pytlík Bio rýžových vloček 25,–Kč (od Country Life). Mají tam i křupky pro děti (kukuřičné), piškoty bez lepku a další zdravé dobrůtky.
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama