S dítětem do nemocnice

2959
27.9.20 12:24

S dítětem do nemocnice

Chtěla bych se zeptat žen „next“, jestli by vám vadilo, že váš muž pojede s ex a dítětem do nemocnice. Dcera musí jet do fakultní nemocnice, je to od nás přes 150 km, a poprosila jsem bývalého muže, ať jede s námi. Jednak mám problém tam dojet, jednak se jedná o celkem vážný zdravotní problém dcery a otec by u toho raději měl být. No a problém je, že současná žena mého ex mě nesnáší, nekomunikuje se mnou ani s dětmi, omezuje muži i styk s dětmi, a bude proti tomu, aby s námi jel. Samozřejmě jim nechci dělat ve vztahu problémy, ale na přítomnosti otce u vyšetření dost trvám. Zřejmě těch návštěv FN bude víc, včetně oprace a hospitalizace :nevim: Tolerujete nebo tolerovaly byste to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8906
27.9.20 12:29

Byla bych velmi ráda za tento přístup.
Máme v rodině přesně opačný(netýká s eto mého manžela) a je to velmi nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
27.9.20 12:30

@Veveří Nevadilo, vůbec by mě to nenapadlo. Jste rodiče a jde o cestu do nemocnice. V tom případě je to hloupá ženská, nic víc. Že by si do takovýho rozhodnutí nechal chlap kecat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8906
27.9.20 12:34
@Pajaja1 píše:
@Veveří Nevadilo, vůbec by mě to nenapadlo. Jste rodiče a jde o cestu do nemocnice. V tom případě je to hloupá ženská, nic víc. Že by si do takovýho rozhodnutí nechal chlap kecat?

To si piš, že nechal. Každý druhý, jen aby nemsuel nic řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
27.9.20 12:35

Rozhodně ne. Naopak mi to prijde jako samozřejmost. Rozvodem se snad úloha otce nemění, otec byl, je a bude. Pokud se řeší vážnější zdravotní problém, není tu prostor pro diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15526
27.9.20 12:36
@Veveří píše:
Chtěla bych se zeptat žen „next“, jestli by vám vadilo, že váš muž pojede s ex a dítětem do nemocnice. Dcera musí jet do fakultní nemocnice, je to od nás přes 150 km, a poprosila jsem bývalého muže, ať jede s námi. Jednak mám problém tam dojet, jednak se jedná o celkem vážný zdravotní problém dcery a otec by u toho raději měl být. No a problém je, že současná žena mého ex mě nesnáší, nekomunikuje se mnou ani s dětmi, omezuje muži i styk s dětmi, a bude proti tomu, aby s námi jel. Samozřejmě jim nechci dělat ve vztahu problémy, ale na přítomnosti otce u vyšetření dost trvám. Zřejmě těch návštěv FN bude víc, včetně oprace a hospitalizace :nevim: Tolerujete nebo tolerovaly byste to?

Jako takhle… Chlap předpokládám má svůj mozek. Nechce do nemocnice doprovodit vlastní dítě, nechce… Tohle přece není na rozhodnutí ex nebo next :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
27.9.20 12:39
@Sany80s píše:
To si piš, že nechal. Každý druhý, jen aby nemsuel nic řešit.

Tak to smutný, noo. Třeba ta nová žena překvapí a prokáže pochopení. Přecejen, zdraví dítěte je něco jinýho, než její handrkování o zbytecnostech. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
27.9.20 12:40

Rodicovstvi rozvodem nekonci. A chlap, ktery si do toho necha mluvit next je bud podpantoflak, nebo spise pohodlny vul, ktery nema zajem o vlastni dite a nextka se hodi jako vymluva. Pokud byl vlazny otec i v manzelstvi a v kazdodennim styku s detmi, necekala bych zazraky a nehazela vinu za jeho nezajem na novou manzelku.
Takze ne, vadil by mi spis opacny pristup-nezajem o vlastni dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
27.9.20 12:43

Samozřejmě že bych to tolerovala, v takto závažné záležitosti u dítěte, je logické a žádoucí a samozřejmé, aby u toho byl otec přítomen.. V životě by mě nenapadlo, otce v tomto směru jakkoliv omezovat, natož dělat problémy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16810
27.9.20 12:58

@Veveří No, tohle si snad musí vyřešit tvůj ex. Prostě bych mu řekla, jak se věci mají, a že bych byla ráda, kdyby jel taky. Protože je to otec, a je to důležité.

To on si to musí vyřešit sám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2959
27.9.20 13:06

Moc všem děkuju za názory. Ona je bohužel zvláštní případ, takže 100% bude proti. Děti k nim nesmí domů přes práh už 3 roky, tak si je otec bere vždycky po výletech, k babičce. Vzdoruje jí, ale má z ní lufty, protože se kvůli tomu vždycky hrozně dohádají. To, že s námi pojede do FN se odhodlává jí říct už týden :zed: Dneska naznačoval, že pojede asi jen na to první vyšetření, ale měl by jet pokaždé, tak snad si to prosadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2959
27.9.20 13:07
@P4ja píše:
@Veveří No, tohle si snad musí vyřešit tvůj ex. Prostě bych mu řekla, jak se věci mají, a že bych byla ráda, kdyby jel taky. Protože je to otec, a je to důležité.To on si to musí vyřešit sám

Já vím, ale chci, aby jezdil. Bude to běh na dlouhou trať.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15526
27.9.20 13:09

@Veveří to je čur… :poblion: postarala bych se, aby se tohle jednou děti dozvěděly (nepopulární, vím).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2959
27.9.20 13:09

@Pajaja1 jí vadí ta představa, že s ním pojedu v jednom autě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5708
27.9.20 13:13
@ontarova.stara píše:
Rodicovstvi rozvodem nekonci. A chlap, ktery si do toho necha mluvit next je bud podpantoflak, nebo spise pohodlny vul, ktery nema zajem o vlastni dite a nextka se hodi jako vymluva. Pokud byl vlazny otec i v manzelstvi a v kazdodennim styku s detmi, necekala bych zazraky a nehazela vinu za jeho nezajem na novou manzelku.
Takze ne, vadil by mi spis opacny pristup-nezajem o vlastni dite.

To je jeden uhel pohledu. Druhy je ten, ze zije s kravou, ktera se nikdy nesmirila s tim, ze uz jednu rodinu mel a ma, zarli na ni decka z predchoziho manzelstvi a dela mu peklo.

Ano, je taky mozne jej odsoudit za to, ze si ji vzal a mel s ni dalsi rodinu, ale mozna chce jen „prezit“ a nechce, aby se mu rozpadla i ta soucasna rodina.

Ale to samozrejme pisu bez znalosti konkretni situace a kontextu.

Příspěvek upraven 27.09.20 v 13:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama