Jak jste přišly na nevěru?

Anonymní
27.9.20 11:28

Jak jste přišly na nevěru ?

Holky, prosím, které máte zkušenost s tím, že vám byl manžel nevěrný, jak jste na to přišly? Mám už delší dobu podezření…zajímají mě zkušenosti…díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.9.20 11:32

Manžel za mnou přišel s tím, že se musíme rozvést, protože čeká dítě s jinou 🤦‍♀️ Asi jsem byla blbá, ale do tý doby jsem neměla nejmenší tušení.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 11:35

Byl náladový, nikdy jsem neudělala nic dobře, změnil denní režim - vracel se později než normálně, a hlavně nedal mobil z ruky

• Citovat
  • Nahlásit
254
27.9.20 11:35

Schovával si telefon, bral ho všude sebou, lhal kde je a s kým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
27.9.20 11:41

Byl víc na mobilu a na PC si instaloval Whats up a chovával ho předemnou. Začal se prostě chovat trochu podezřele, asi jako signály, podle kterých si učitel všimne, že žák má tahák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18502
27.9.20 11:45
@Anonymní píše:
Manžel za mnou přišel s tím, že se musíme rozvést, protože čeká dítě s jinou 🤦‍♀️ Asi jsem byla blbá, ale do tý doby jsem neměla nejmenší tušení.

Tak tohle je teda hardcore… :zed: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
27.9.20 11:48

Výmluvy, výmluvy, výmluvy, pozdní příchody a nechuť k sexu. Řešila jsem to tedy s kamarádkou (nestalo se mi to osobně) ale prožívala jsem to s ní a bylo to terno. Podle mého je asi nejlepší zeptat se ve vhodnou (klidnější) chvilku prostě narovinu. Koukat do očí a být raději připravená na bolestivou odpověď. Já osobně bych šla raději rovnou k věci a řešila to co nejvíc důstojně. Dost dávám na intuici a myslím, že sama uvidíš tváří v tvář reakci (uhýbání očí, rozpačitost atd..) Takové to lezení do telefonu, očichávání věcí atd.jsem ji vymlouvala. Je to jen máchání se v tom. Pokud je to chlap, tak by se k tomu měl taky tak postavit a říct jak to je. Kamarádka byla maličko „hysterka“ a až když si pak jednou v klidu sedli, tak se to dozvěděla. Bál se scén. Ale dalsi věc je, jestli to opravdu chceš vědět. Jednoduché to pak nebylo :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 11:51
@Hanka1 píše:
Tak tohle je teda hardcore… :zed: 8o

Jo byla to tehdy síla, naštěstí už je to zamnou a dokázali jsme se i spolu naučit vycházet kvůli našim dětem.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14387
27.9.20 11:52

Přestaň řešit podezření sledovačky, narušování soukromí a jiné manipulace.

Prostě se domluvte že si na sebe uděláte čas a začněte spolu mluvit proč jsi ty a proč je on ve vašem vztahu dlouhodobě nespokojený. Tak jako jsi frustrovaná ty, tak je frustrovaný on, ale z něčeho jiného. To je to podstatné, co chcete řešit a hlavně se naučit řešit, pokud spolu chcete zůstat.

Jakmile rozjedeš žárlivé kolečko hledání „důkazů“, tak jedinné k čemu to povede je že buď něco zjistíš a co pak a nebo ho doltačíš do kouta - protože nevinna se dokázat nedá a hlavně tím ten problém, co teď máte a který ignorujete a neřešíte jen mnohonásobě posílíš a komunikaci jen a jen zhoršíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
27.9.20 11:54

Něco jsem tušila, schovávání mobilu, služební cesty, byl odtažitý, studoval pořád ruštinu (sbalil totiž Rusku), koš vynášel 100× týdně a vždy podezřele dlouho, bylo toho hodně. A co je komické, definitivně to prasklo v Paříži, kam jsme jeli k 10. výročí svatby. Málem jsem ho hodila do Seiny i s jeho „tajným“ mobilem, který mu ta hodná paní koupila :cert:

Příspěvek upraven 27.09.20 v 11:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 11:54
@Anonymní píše:

Taky manzel na nadi dovolene vybalil, ze ceka dite s jinou. Ale ze planuje zatim zustat se mnou a rozhodne se pozdeji. Ze ja ho hned neposlala nekam. Usetrila bych si tolik nervu, slz, bolesti. Taky jsem to netusila. Byli spolu 2 mesice.

• Citovat
  • Nahlásit
2940
27.9.20 11:58
@Ou píše:

Prostě se domluvte že si na sebe uděláte čas a začněte spolu mluvit proč jsi ty a proč je on ve vašem vztahu dlouhodobě nespokojený. Tak jako jsi frustrovaná ty, tak je frustrovaný on, ale z něčeho jiného. To je to podstatné, co chcete řešit a hlavně se naučit řešit, pokud spolu chcete zůstat.

Jakmile rozjedeš žárlivé kolečko hledání „důkazů“, tak jedinné k čemu to povede je že buď něco zjistíš a co pak a nebo ho doltačíš do kouta - protože nevinna se dokázat nedá a hlavně tím ten problém, co teď máte a který ignorujete a neřešíte jen mnohonásobě posílíš a komunikaci jen a jen zhoršíš.

Tohle se sice dobře čte, ale jakmile je chlap zaláskovaný jinde, už se o ničem bavit nebude. Toto jde uplatnit předtím, než si nabrnkne jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 11:58
@Anonymní píše:
Taky manzel na nadi dovolene vybalil, ze ceka dite s jinou. Ale ze planuje zatim zustat se mnou a rozhodne se pozdeji. Ze ja ho hned neposlala nekam. Usetrila bych si tolik nervu, slz, bolesti. Taky jsem to netusila. Byli spolu 2 mesice.

Tak já byla tak pitomá, že jsem si ničeho nevšimla za celej ROK co mě podváděl. Že to byla o dvanáct let mladší holka byla už jenom třešnička na dortu 🤦‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
18502
27.9.20 12:01
@Veveří píše:
Něco jsem tušila, schovávání mobilu, služební cesty, byl odtažitý, studoval pořád ruštinu (sbalil totiž Rusku), koš vynášel 100× týdně a vždy podezřele dlouho, bylo toho hodně. A co je komické, definitivně to prasklo v Paříži, kam jsme jeli k 10. výročí svatby. Málem jsem ho hodila do Seiny i s jeho „tajným“ mobilem, který mu ta hodná paní koupila :cert:Příspěvek upraven 27.09.20 v 11:55

To mi pripomnelo moji kolegyni - te taky manzel rekl v Parizi, ze se chce po triceti letech rozvest, protoze si nasel mladsi…
Ona teda nic netusila, ac jsme ji rikaly, ze pravidelne sluzebni cesty z patku na sobotu jsou divne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 12:02
@Ou píše:

Teorie dobrá, jen na to potřebuješ spolupráci toho patnera, který je momentálně hlavou a hlavně tím, co má mezi nohama, úplně někde jinde :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama