Šablona pro nudistické stránky?

Anonymní
2.6.17 23:20

Šablona pro nudistické stránky?

Ahojda, máme s manželem rádi nuda pláže, léta jezdíme po nuda ve světě. Chceme si udělat webovky zdarma a použít nějakou šablonu jednoduchou pro laiky něco jako estranky.cz,webnode. cz a věnovat se tam propagaci nudismu, ovšem uvedení provozovatelé nám odmítají nechat běžet strany s nahými fotkami, berou to jako erotický obsah, i když jsou osobní, nepodnikatelské a nemají ryze sexuální náplň. Poradíte prosím někdo nějaké šablony, i zahraniční, vhodné pro snadnou tvorbu nahatých webovek? Prosím, nerejpat, je naše věc, myslím, co děláme ve volném čase. Jsme členy nuda klubů, propagujeme nudismus. Děkuji,oml.se za anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.6.17 00:26

Ahoj, jsme s manzelem totez, neporadim webovky, ale chtela bych radu kam jet na nuda dovcu. Vloni Cerna Hora Ada Bojana, letos bychom chteli do Recka. Vim o krasne nuda plazi na Rhodosu ale je daleko k hotelum. Nejradeji bych hotel na plazi nebo blizko plaze - v tom je Ada Bojana neprekonatelna…
Dik

• Nahlásit
  • Citovat
3.6.17 07:32

Prmoniň že neodpovídám na dotaz, ale od podobného webu bych čekala tipy na nudapláže, atd., ne nutně nahaté fotky jeho provozovatelů :D jedna věc je koupání na nuda plážích a druhá věc vystavovat svoje nahaté fotky na netu. I kdybyste stokrát tvrdili, že to nemá nic společného s erotikou, budete vypadat jako exhibicionisti. Takže moje nevyžádaná rada je, abyste přehodnotili koncept a nebudete mít problém ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
3.6.17 07:42

Také si myslím, že nahé fotky tam být nemusí, nejsou potřeba. Mně nevadí podívat se na nahé lidi, ale víc mě budou zajímat tipy kolem nudismu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama