sama s miminkem

7506
8.9.05 21:55

sama s miminkem

ahoj holky poradte mi, manza je od doby kdy se nam narodilo mimi nejakej divnej, rika ze chce odejit, ze me uz nema rad, ze si chce delat, kdy chce co chce s kym chce, kazdy den me depta, uz na to nemam silu, ale nedokazu si predstavit ze si svoje miminecko budu pujcovat jako nejakou knizku, to je desna predstava, jake to je byt sama s mimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2185
8.9.05 22:05

Ahojky Lili.
To je tezko rict, vse ma sve pro a proti. Ale ja jsem spokojena, ze jsem sama - oproti dnum, kdy jsem byla stresovana z EX. Samozrejme jsou dny, kdy si postesknu, ze nikoho nemam, ze jsem snad jedina maminka na sidlisti, ktera nema partnera, ale psychicky si myslim, ze jsem vvyrovnana a opravdu stastna v ramci moznosti. Mozna je to i podporou v rodine.
Pujcovani ditete a vubec styk s EX po rozchodu je asi jedina vec, co me trapi, ale verim, ze i to cas spravi a budeme s EX vychazet snad uz jen lepe… snad…

Drzim pesticky, aby se ti darilo - at uz v manzelstvi nebo samotne s miminkem. :)
Kdybys chtela, napis mi SZ.

Hromix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
8.9.05 22:07

ahojky diky za odpoved, docela jsi me potesila, a kolik bylo mimi kdyz byl konec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
8.9.05 22:11

Lili,nemáš tučení,co se v něm tak najednou zvrtlo???Nežárlí tak trochu na Patrička,že se mu věnuješ víc než jemu????
Já mám kamarádku a ta měla stejný problém.Po porodu na ní začal být manžel dokonce hrubý a agresivní.Bohužel to dopadlo rozvodem.
A jaký má manžel vztah k miminku???
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
8.9.05 22:13

vubec zadnej rano skoro jeste spinka, jen ahoj ty jsi vyrostl a vecer uz malej spinka, jsem z toho na nervy a ted uz chci nejvic ze vsechno jenom pro Boha KLID

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
8.9.05 22:15

Lily, hned na zacatku ti preju hlavne hodne sily…

Jake je to byt sama s ditetem ti nastesti nereknu, ale muzu ti povypravet, jake je to byt sama s maminkou - bohuzel jsem to zazila. Otce nepamatuji, zemrel, kdyz jsem byla mala. Vyrustala jsem sama s maminkou a s babickou, casto me to mrzelo a moc jsem si prala tatu - takoveho toho serialoveho, dokonaleho… Jenze pozdeji jsem zjistila, ze kamaradi, kteri tatu maji, to obcas taky nemaji nejjednodussi, az jsem nakonec dospela k nazoru, ze nez nekoho, kdo rodinu jen sikanuje a tyra, tak radeji nikoho… Proste je lepsi byt v klidu sam, nez se nechat nekym soustavne trapit.
U nas to nakonec melo skvely konec, kdyz mi bylo 15 nasla si maminka pritele (jiste do mych patnacti nezila v celibatu, ale ja o nikom nevedela) a pozdeji jsem je dokopala k tomu, ze se vzali. Moje holky maji naprosto bajecneho dedecka a presne takoveho tatu, ktereho jsem si vzdycky prala. A to, ze jsem mu tato nikdy nerikala v tom nehraje zadnou roli. Je bajecny a nas.

Lily, to, ze nezustanes prave s tim soucasnych chlapem jeste neznamena, ze zustanes sama, neboj.
A pokud by opravdu doslo k tomu, ze by manzel odesel, nebran svemu miminku mit tatu - me tata strasne chybel - i kdyby mel byt jen vikendovy. Myslim, ze pro dite rodicu, kteri neziji spolu, je obrovska vyhra, pokud spolu jeho rodice dokazi vychazet alespon jako cizi.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
8.9.05 22:44

Lili,
buď silná a musím ve všem souhlasit s Lesinou.Úplně Tě chápu a je mi Tě moc líto.Kdyby manžel měl takovej zájem o dítě jako má ten Tvůj,asi bych si to s ním vyříkala a jak se říká:pro jedno kvítí…
Určitě si najdeš jinýho tatínka pro svýho broučka,který ho bude mít radši než jeho biologický otec.
Vím,je to těžký a mě se o tom snadno mluví-naštěstí naše manželství je v pohodě-ale buď statečná a rozhodně si to s ním vyříkej co nejdřív.
Možná Vám naopak nějaká odluka pomůže zjistit,co k sobě cítíte a co cítí Tvůj manžel k Patričkovi.
Držím palce,ať to všechno dopadne v Tvůj a synkovo prospěch.
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
9.9.05 08:23

Lili,
já mám pocit, že chlapi se dělí na ty, co už od narození miminka kolem něho poskakují a jsou z něj u vytržení …a na ty, které ten humbuk a osobní nepohodlí, spojené s příchodem mimča, trochu (nebo hodně) zaskočí.
Naše dcerka byla 100% chtěná a plánovaná, manžel plakal štěstím, když se narodila. Přesto těch prvních pár měsíců byly u nás neustálé hádky … No, zkrátka, manželovi došlo, že už není středobodem mého vesmíru, že se o mě musí s někým dělit.
Co jsem se nabrečela, že si jede radši někam s kamarády, místo aby byl doma s rodinou!!
Po půl roce se to všechno začalo obracet k lepšímu! S malou začala být víc zábava, začala lézt, sedět, manžel se přiznal, že se na ní bál sáhnout, aby jí neublížil.
Je z něho úžasnej táta, v Elišce se vidí, blbnou spolu … ale musel k tomu dospět.

Kamarádku její manžel po porodu dokonce opustil … a po pár měsících se připlazil zpátky (to je ale takovej bídák … a ona hloupá, že se nechala ukecat: pořád jí zahýbá!!).

Nevím, jak přesně je to u vás … chlapi jsou děsný sobci, co myslí jenom na svoje pohodlí. Jestli je pro tebe neúnosné, jak se k vám chová, tak by asi fakt bylo lepší, kdyby třeba na čas odešel …a pak s odstupem by se vám vaše situace třeba řešila líp.

Držím pěsti, ať všechno vyřešíte hlavně ke spokojenosti Vašeho miminka!!!

Pa,

Baghira a Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.9.05 08:45

Lili,
mně se stalo to samé. Můj chlap si chtěl dělat a taky že dělal všechno jako by byl bez závazků. Chodil domů opilý, ale pokaždé mi hrál na city jak nás se synkem miluje… . Jeho věta: Ty mne stejně jednou budeš milovat mi ještě teď po letech hučí v hlavě a způsobuje migrény. Utekli jsme od něj když bylo synovi 1,5 roku a skončili jsme proti všem zařeknutím, u mých rodičů. Ač to nebylo ideální, byla jsem najednou jako v ráji. Po dvou letech začal můj ex litovat toho co dělal a pochopil, že pravda byla tehdy na mojí straně a on že nás nadobro ztratil. Nedokážu žít paralelně vedle někoho koho jsem kdysi milovala a on mi ubližuje už třeba jenom tím že mi tvrdí že mne už nemiluje. Sama za sebe bych ti radila ať ho necháš jít. Někteří kluci dozrajou pro rodinu brzo, jiní později a někteří vůbec (jeden takový mi po rozvodu s ex mooooc ublížil). Možná není vždycky dobré nechávat za sebou spáleniště, ale já to mám v povaze.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
2185
9.9.05 09:17

Lili,
k tve otazce: moje miminko bylo jeste v brisku, kdyz jsem se rozhodla nas vztah ukoncit (resp. jsem to nazvala nejdriv pauzou, ale kdyz jsem zjistila, jak je mi bez nej bajecne, tak jsem to uz tak nechala byt…). Dekuji Bohu, ze jsem kvulil tomu sobci nepotratila nebo neporodila predcasne a snad se ty me stresy z tehotenstvi nepodepisou na me dcerusce, ktera urcite vsechno vnimala v brisku…

Drzim palecky

Hromix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
9.9.05 09:36

Diky vsem za odpovedi a Radko prosim jak to mate s pujcovanim syna? bere si ho? a nasla jsi si nekoho jineho? je fakt ze deptani me ubiji, za chvilku bych si prestala vazit sama sebe,navic kdyz chlap dela tohle kdyz je mimi asi opravdu neni pro zivot, to je nejvetsi zklamani, predtim bylo vse v poho, ale pry jen zdanlive protoze jak rika uz ani v tehu me nemel rad, uz se tesim az to bude za mnou a bude zase lip, odejit ho klidne necham.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
9.9.05 09:38

hromix: musim uznat ze jsi fakt statecna holka, protoze tohle chce hodne sily, ale s tim pohledem na zpet co mam ja, jsi udelala nejlip, protoze u vas zadne pujcovani nebude to je to co me stve ze vseho nejvic, spoleham na to ze by ho to omrzelo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.9.05 10:32

Víš Lili, on nám tvrdil, že nás má svým způsobem a rád (teď na to koukám jako na citové vydírání), že si bude kluka brát každých 14 dní (to si nechal i soudně potvrdit a já souhlasila, přestože to byl opilec). Bylo mi jasné, že zase lže. Kluka si nikdy nebral k sobě, protože byl malý a on se bál, v životě ho nepřebalil. Jezdil za ním asi takto: prvních 5 měsíců nic, pak dvakrát po sobě jednou za měsíc a pak 2× jednou ročně. Teď s klukem nebyl rok a půl. Nikdy klukovi nic nepřivezl, ale to co mu za těch pár návštěv nasliboval by dalo kamion hraček. Možná je to i tím, že máme novou rodinu a miminko, ale rozhodně mému ex to tak vyhovuje, protože to je teď hlavní důvod proč za klukem nejezdí. Podle mne je to jediná dobrá věc, kterou udělal vůči klukovi, že ho nechal žít v nové rodině a povolil mu změnu příjmení. Kluk je šťastný školáček (mimochodem ex snad ani neví, že už jeho syn chodí do první třídy) a ON je pro něho jenom tamten strejda z města X.
PS: dlouho jsem opravdu upřímně tvrdila, že chlapa chci jenom do postele a pak ať jde domů, že už žádné další dítě, že budu se synem jezdit k moři…Měla jsem fajn práci hezký byt na vesnici…a najednou přišel chlap jako z pohádky.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
152
9.9.05 11:11

Ahoj Lili,

to je teda necita!!! A už jste si zkusili o všem v klidu promluvit? Asi bych s ním zkusila najít nějakou příčinu, kde vznikl problém, že je najednou takový chladný… Možná Ti chce dát jenom najevo, že se mu něco nelíbí? Že by chtěl nějakou změnu ve vašem společném životě? Nechci to nějak zlehčovat, ale možná že to třeba nebude tak žhavé. Třeba Ti svým způsobem vyhrožuje /ne že bych teda takové chování schvalovala, ale někteří chlapi takoví jsou, už jsem měla taky jednu takovou zkušenost- je to teda mimochodem známka dost velké nezralosti/ - a přitom vůbec nemá v úmyslu vás opustit. Určitě by to stálo za debatu, v klidu si všechno vyříkat, co se stalo, jak si představuje budoucnost, řekni mu hlavně všechny své pocity, jak Tě to trápí… ať si to uvědomí. Možná ještě společně vymyslíte nějaké řešení, které by vás nerozdělilo. A jestli ne, tak za to prostě nestojí! A možná budeš mnohem šťastnější s někým úplně jiným!

Moc na Tebe myslím, kéž to dopadne co nejlíp pro vás všechny!

Viťka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
9.9.05 12:52

no o diskuskuzi jsem se pokousela, pokousela jsem se sdelit i sve pocity, ale vzdy mi rekl ze ho vydiram, rekla jsem ze ho miluju, ze chci aby mel malej tatu, ze si ho nechci pujcovat atd. a ze tu atmosferu maly vnima a je plactivejsi nez obvykle, proste vsechno mu prijde jako vydirani tak ja uz fakt nevim,rekl ze stejne novy zacatek nema cenu ze za 14dnu budu zase takova, ale jaka jsem se nedozvedela, navic mi tak prijde, jako kdyby to bylo tak holka tak se pekne snaz pracuj na nasem vztahu a ja se pak rozhodnu jestli mi to vyhovuje, no tak kde to jsem, jo Rado a kde se tak z niceho nic objevil ten z pohadky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama