Savička Avent

347
26.3.08 08:45

Savička AVENT

AHoj, moc prosim o radu : mam uz temer 3mesicniho synka, ktereho krmim od narozeni UM a posledni dobou - asi 2 dny - se mi hrozne louda s jidlem. Strasne mu to trva a prestava tahat. Tak si myslim, jestli neni cas zmenit dudlika. Mam lahvicky Avent a ted nevim, jak se pije z tech dudliku, na kterych je 1,2,3. VIm, ze jsou od 3m+, ale nevim, jak to nastavit na mlicko a kde to cisilko ma mit - jestli u bradicky nebo nahore. Poradi nekdo? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
26.3.08 08:53

Ta průtoková teče docela hodně, ze začátku doporučuju mít prcka trochu zvednutého, ať se ti v tom neutopí :lol:
To číslo by mělo směřovat nahoru - k nosánku :wink:
Noggie

• Nahlásit
  • Citovat
347
26.3.08 09:29
Anonymni píše:
Ta průtoková teče docela hodně, ze začátku doporučuju mít prcka trochu zvednutého, ať se ti v tom neutopí :lol:
To číslo by mělo směřovat nahoru - k nosánku :wink:
Noggie

dekuju, ale nevim, jake cislo je na mlicko? jednicka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
26.3.08 09:58

Na mlíko jsou všechny rychlosti, taky doporučuju ze začátku 1ničku, ale tydle savičky jsou nejlepčí. My je taky máme a musím říct že teďka už je mu celkem jedno kterou rychlost mu tam zařadím - navíc v noci na to není vidět. To je trošku nevýhoda - zkoušela jsem si na savičky udělat permanentním fixem puntík - ale fixa na savičce nedrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
26.3.08 10:22
ivusha píše:
Na mlíko jsou všechny rychlosti, taky doporučuju ze začátku 1ničku, ale tydle savičky jsou nejlepčí. My je taky máme a musím říct že teďka už je mu celkem jedno kterou rychlost mu tam zařadím - navíc v noci na to není vidět. To je trošku nevýhoda - zkoušela jsem si na savičky udělat permanentním fixem puntík - ale fixa na savičce nedrží.

no vidis, to me nenapadlo,ze v noci na to nebude videt, ale ja se stejne neustale pohybuji s baterkou, tudis kdyztak posvitim :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
26.3.08 10:24

:lol: :lol: jak noční lupič… :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
26.3.08 11:06

Ve 3 měsících může mít už klidně dvojku nebo i trojku…jak mu bude vyhovovat. Pokud nekojíš, tak si myslím že je to jedno, ta jednička jde ztuha proto, že to má být podobné kojení, musí se namáhat..pokud to třeba střídáš, odstříkáváš, apod, aby pak neodmítal prs. Já co přestala kojit, tak jsem mu dala taky ten variabilní a někdy měl 2 někdy 3…když začal zuřit, tak jsem věděla, že tam má 1 a jde to pomalu :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
26.3.08 11:19

Ahoj, tak malé je šest týdnů, ale na dvojku jsme přešly už dáávno. Jsme na UM od narození a na jedničku tahala snad jen 14 dní - je hrozně líná a pořád se u toho vztekala. Tož tak u nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
26.3.08 11:46

dekuju vam holky…

Ivusho, my mame tez Vitka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
26.3.08 11:52

Dobrá volba… :wink: udělej si metřík, co ty na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
26.3.08 11:53
ivusha píše:
Dobrá volba… :wink: udělej si metřík, co ty na to?

to neumim a ted navic pisi 1 rukou, pac odrihavame :cry: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
26.3.08 13:05

Holky, však od toho jsou ty čárky plastické, aby je člověk jen nahmatal… V pohodě podle hmatu poznám, kde je jednička i po tmě. Tchýně, když nemá brýle, tak nahmátne jeden proužek a ví… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
26.3.08 13:19

Ahoj, taky mame tyto savicky, holky zatim bojkotuji vsechny hrnky. Ale docela dlouho jsme byly na mensich dirkach, holky se mi tim davily, hltaly, pak mely koliky…Chce to proste zkusit. A taky poznam po hmatu, kolikatku tam mam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
26.3.08 13:54

Nedávno jsem pořídila ten variabilní dudlík AVENT, ale jsem asi natvrdlá a nevím jak funguje, jak správně tu savičku pootočit aby byla ta správná velikost? Čtu tady, že s tím máte zkušenost, vysvětlíte to prosím jedné natvrdlé mamině? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
26.3.08 14:12

kterou rychlostí mu natočíš dudlík k nosu - takovou to poteče, I - nejpomalejší, II - prostřední, III - nejrychlejší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama